Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mi ten kalkulator nie działa, ale wziełam do reki USG i wyczytałam że tam nawet date porodu mam podana na 21.03.2010 i wiele innych dat w zalezności od róznych pomiarów ale najbardziej powtarzalna to 23.03.2010. Mój lekarz podtrzymywał 05.04. Cos cuje że po nastepnym USG Dzidek będzie starszy 🙂 poczekamy zobaczymy jescze tydzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cosik takiego znalazlam i sobie poczytalam, troche dzidziusia po porodzie testuja 😉
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://isr.atspace.com/r9/p1/noworodek1.jpg&imgrefurl=http://isr.atspace.com/r9/p1/p10.htm&h=480&w=640&sz=44&tbnid=3YbNXKRJnE0p3M:&tbnh=103&tbnw=137&prev=/images%3Fq%3Dnoworodek&hl=pl&usg=__oK1WbJbRq_7qHRU4h4q_9B_QdPI=&ei=gkP0SsqXIpDymQP5gqCjAw&sa=X&oi=image_result&resnum=2&ct=image&ved=0CBEQ9QEwAQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no niezłe te testy nasze pociechy zaraz po porodzie beda mieć, co do odkształceń główki. Moja przyjaciółka jak rodziła to w złym momencie parła i urodziła stożkogłową Kaję 🙂 jak ją zobaczyłyśmy to wyglądała fatalnie. Ale po paru dniach miala już okrągły łebek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chociaz ja to bede najszczesliwsza jak moja mama przez pierwsze dni zycia maluszka pomoze mi przy pielegnacji dzidziusia, ugotuje obiadek dla mojego meza i cos skromnego dla mnie karmiacej matki 😉
najbardziej co mnie przeraza to wizja ciaglych odwiedzin i upijanie sie tatusia dziadkow i wujkow 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapoucha gratuluje!

ja tez bym juz chciala wiedziec... w sumie nastawilam sie tak psychicznie na ksiezniczke bo wszyscy mi powtarzaja ze bedzie corka ale jak bedzie susiak to tez fajnie 🙂 wazne zeby bylo zdrowe 🙂

a ja mialam dostac po tyg wyniki badan krwi na ktorych bylam w zeszly czwartek i nadal ich nie ma 🥴 jak w poniedzialek nie przyjda to dzwonie do lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂 co tam?zaraz bede nadrabiac moje zaleglości :P
Amii Pytalas wczesniej o plec mojego dzidziusia wiec ja niechce wiedziec 🙂 zobaczymy jak dlugo wytrzymam hihi
a co do rzeczy to bede kupowac je w siodmym,osmym miesiacu 🙂
Emi ja tez mam wizyte na 30 listopada nie moge sie juz doczekac,jak zobacze te moje malenstwo i uslysze znowu jego serduszko :P
ilonab ten adres co podalas wczesniej z ta kolysanka byl super!Od tej kolysanki wlasnie wzielo sie moje imie moja mama opowiadala mi ze zawsze nucila mi ta pioseneczke jak bylam jeszcze w brzuchu i zostala Dorotka :P dzieki wielkie!przypomnialy mi sie jak babcia i mamuska mi to spiewaly pozniej 😘
asienka mi ten kalkulator tez wogole nie dziala 😞
Ania78 czytalam ze liczysz po cichu na pomoc w sprawie wozka :P he ja juz postawilam ich przed faktem dokonany tak chcieli miec wnuczke czy wnuczka wiec niech kupia wozek hihi :P jedni wozek drudzy lozeczko i juz :P:P:P

ufff podolalam zadaniu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia - kabaret rewelacja :laugh:

My jeszcze nie mamy wybranych rzeczy dla malucha, tak czuję że to jeszcze sporo czasu. Jeśli chodzi o wózek, to podobają nam się Xlandery.
A wczoraj zadzwonił teść radośnie informując, że mają dla nas już całą reklamówkę ubranek dla naszej dziewczynki... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...