Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no chyba bedzie trzeba w to zainwestowac chociaz znam siebie i pewnie wy jako przyszle mamuski to co chwile bedziecie zagladac do swojego maluszka czy wszystko gra 🙂 bo z drugiej strony ten detektor oddechu jest tylko urzadzeniem..wiec chyba mimo to bym co chwile sprawdzala :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
w sumie mam kilka kolezanek które sa tak zwanymi DORADZACZKAMI 🙂 ale większość ich rad mnie wkurwia. i niestety muszę przyznać, że mojej psiapsióły rady najbardziej, jest w pełni przekonana że wie najlepiej i że się nie myli.
A ta kumpela do której idę myslę że może mi wiele podpowiedzieć, poza tym trochę rzeczy od niej odkupie chyba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie chodzi o to zeby to były zyczliwe rady a nie te "najmądrzejsze" 🙂
Sztunia, Ty już będziesz wiedziała o jakie rady chodzi 🙂
Pewnie i tak same na własnej skórze się przkonamy w zyciu i wyrobimy swoje własne zdania na temat róznych rzeczy, pomysłów i patentów.
Każda mama ma swój gust i preferencje, ale zawsze można wysłuchać wcześniej i pomyśleć na dany temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe kurde dziewczyny napisałam do was przedwczoraj dziś właże co odpisałyście a tu 106 odstępu :P :P
to nawet my styczniówki tyle nie napiszemy :laugh: :laugh:
hehe to fajnie że wszystko OK 😘 😘
życzę zdrowych bobasów i jedno godzinnego porodu 😘 😘 😘 pozdrawiam w imieniu styczniówek 2010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
śpiochy pobudka ja już po śniadanku bo maleństwo nie da mamusi pospać tylko woła jeść przy okazji zjadłam z dziewczynkami jak tylko wyjdą za drzwi mamusia zmyka do łóżeczka.
Trzeba dzisiaj troszkę sprzątnąć bo wieczorkiem znajomi przyjadą ale szczęśliwy tatuś ma wolne to będzie na miotle latał hihihihi w wczoraj się popłakał Synulek dał tatusiowi boksa którego wyczuł po raz pierwszy:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pobudka brzuszki 🙂

nie ma spania 🙂 słoneczko świeci 🙂

Maleństwo od rana urzęduje w brzuszku 🙂 pobudkę robi 🙂 i spać nie mogę 😞 przeniosło się teraz na prawą stronę i robi jakieś dziwne wygibasy 🙂

Udało mi się namówić Męża na remont 🙂 w grudniu ruszamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Brzucholki 🙂
Jak noc minęła? U mnie dobrze tylko Tatuśko przez sen remont robił - nawijał coś o nakładaniu czy ścieraniu gładzi hehe No i na dzień dobry złapał mnie okrutny skurcz łydki. Myślałam że mi noga odpadnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc laseczki
bogusia na skurcz lydki najlepiej pomaga wyprostowanie nogi i naciagniecie stopy do siebie.
ja dzisiaj w pracy do 15.30 potem samotne popoludnie i wieczor bo maz w szkolce 😞
czeka wiec mnie dzis tylko sprzatanie i gotowanie 🥴
objadalam sie buleczka z pasta jajeczna i chyba dzidziusiowi sie spodobalo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...