Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂

Wczoraj wieczorem tak sie rozgadalam z "Mezem" ...
... ze zasnelismy dopiero o 3 ☺️
a dzisiaj oczywiscie ledwo zyje 🤢
W pierwszym ( dla mnie koszmarnym ) trymestrze ciazy wlasciwie codziennie o godz. 21 juz chrapalam ...
wiec taka 3 w nocy to normalnie mega wyczyn 😉

klapoucha z "bolem serca" czytam o Twoich "przejsciach" ... bardzo mocno przypomina mi to moj remont mieszkania ( trwajacy prawie pol roku 🤢 ) ... najlepsze jednak jest to, ze za jakis czas nareszcie pojawi sie swiatelko w tunelu ... czego serdecznie Ci zycze - oby jak najszybciej ...

Gratuluje zdrowych Dzieciaczkow i poznanych plci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZESC BRZUSZECZKI MOJE KOCHANE.
DZISIAJ MNIE NIE BEDZIE Z WAMI JUTRO MAM EGZAMIN NA PRAWKO TAKZE TROSZKE MAM STRESIKA;/;/;(
DZISIAJ MAM JAZDY WYKUPIALM 4 GODZINY DOBRZE ZE TA JEDNA JEST POZNIEJ NASTEPNIE MAM WYKLADY I ZNOWU JAZDY TAKZE CALY DZIEN ZA KOLKIEM,ALE WIDZAC TA POGODE MARNE MAM SZANSE 😞W DOMKU SAMA TATO Z MAMA I BRATEM W WARSZAWIE NA WRECZENIU ODZNACZEN W BELWEDERZE;-)A ZEBY SOBIE HUMOREK POPRAWIC BYLAM U KOSMETYCZKI I WLOSKI SCIELAM A EFEKT ZOBACZYCIE W CZWARETK BO JESTEM UMOWIONA NA SESJE FOTOGRAFICZNA;-)BUZIACZKI MOJE SLONECZKA I MILUSI DNIA ZYCZE KAZDEJ BRZUCHATCE;-)*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wynegocjowłam że dzisiaj chocoaz założa mi drzwi. Bo od kilku dni mam dziure w ścianie.
Ekipa dobra i dam im szanse.
W ramach relaksu pojde na basen, dostałam kostium ciązowy od psiapsiuły.

Doczytałam was. Gratuluje kolejnych królewnien i książąt 🙂

Rośniemy rośniemy.

Ja odliczam do 28 tc po tym czasie Fasola ma 80 % szans na przeżycie.Oczywiście mam nadzieję na poród po 37 tc, ale wiecie jak jest.
Dla pocieszenia po 24 tc wykształcają sie płuca więc jest coraz lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
perelka u Ciebie to sie dopiero "dzieje" 😉
... powodzenia jutro 🙂

asienka u mnie jak narazie prezentow - zero ...
mialam juz dawno kupic, ale wyszlo jak zwykle czyli nie wyszlo 😉 ... takze dopiero w ten weekend bede biegac po miescie ...
z wywieszonym jezorem przy ziemi 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Lopezki 😉

monisko gratulujemy królewny 😁

asieńka jak to dobrze, że wszystko ok 🙂

perełko będziemy ściskać kciuki i na pewno się uda 🙂

ja mam dzisiaj sesję u koleżanki w studio 😁 więc lecę się szykować. potem obiad z drugą koleżanką i do gina na wizytę z wynikami. trzymajcie kciuki, może mi się uda wyprosić malutkie usg, żeby zobaczyć, czy z dzidzią ok...aa i dzisiaj nie chodzę, dzisiaj jestem wożona 😉

miłego dnia Wam życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapoucha wiesz ja też czekam do 27-28tyg,ale zobaczysz jak juz w nim bedziemy to bedziesz odliczała byle do 35 😁
tak jest i tyle!
Prawda jest taka ,ze dziecko urodzone w 24 tyg moze miec wieksze szanse na przeżycie niz takie w 30tyg,bo wszystko zależy od stanu dziecka.

My wszytskie urodzimy zdrowe ,donoszone dzieci i cieszmy się z każdego kolejnego tygodnia ciąży,bo i tak niczego nie przyśpieszymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klapoucha trzymaj się mocno no i nie denerwuj za bardzo bo jeszcze Ci zaszkodzi..pomyśl, że Twoje stresy córa odczuwa.

Kolejnym, szczęśliwym uświadomionym mamusiom gratuluje poznania płci swej kruszynki 😉
Dziewczyny nie dają za wygraną.
Chłopy się chyba zmówiły żeby płodzić 90% dziewczyn na kwiecień, a potem będą jęczeć, że są w domu mniejszością 😉

Ja dziś zrywam się z pracy, jadę z mężem odebrać premie na święta i jedziemy w poszukiwaniu prezentów.
Już się cieszę..uwielbiam zakupy świąteczne, dla równowagi mąż nie znosi, ale raz w roku może się poświęcić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć brzuszki,

Bardzo się cieszę że wczorajsze wizyty przyniosły tyle szczęśliwych wiadomośći.

Perełka trzymam kciuki za egzamin.

Kłapoucha współczuję przeżyć z remontem.

U nas dzisiaj mrozik ale niestety śniegu brak.
Jeżeli chodzi o prezenty to tylko część zakupiona a na resztę niestety brak pomysłów :/
I jeszcze mam zamiar dzisiaj zabrać się za robienie ciasta na pierniki 🙂 Ciekawe jak wyjda :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuszki 🙂
Wstyd się przyznać, ale dopiero wstałam ☺️
Tak ogólnie gratuluje dobrych wieści i zdrowych pociech, 3mam kciuki za wszelkiego rodzaju egzaminy i inne akcje 🙂
Klapoucha, to Ty jesteś szefem i zawsze możesz im po wypłacie polecieć (sami dają Ci dobre uzasadnienie 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie, co dziewczynki?? Ja od jakiegoś tygodnia, jak czuję ruchy dziecka to nie są to juz takie swobodne kopniaki tylko bardziej przesuwanie, wiercenie się... Tak samo określiła to moja mama. Wydaje mi się, że mały ma już mało miejsca i czuję jak się obkręca tam w środku 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...