Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
śpioszki już poranek wstał 🙂 znowu dzisiaj się nie wyśpię 😠 jadę do zusu popytać o te wszystkie papierki jak wrócę to podzielę się informacjami no może chwilkę później bo idę jeszcze na kawkę i plotki do psiapsióły obiadek w lodówce rodzinka ma więc mamusia zmyka
Ania fotka śliczna i kto tu ma za dużo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Mamuśki
Znów środa nastała. Jak ja nie lubie tego dnia tygodnia 😠
Dobrze że jeszcze dwa dni i weekend.
Super sexi fotka Ania 😁
Czkawkę u dzidziola to ja czuję prawie codziennie. Wczoraj wieczorem w moim brzuchu była walka bokserska. Jeszcze kilka tygodni i pewnie zacznie mi to przeszkadzać.
Z rana tak mnie kręgosłup łupał z lewej strony, że az chyba na brzuch mi przeszło, bo też bolał.
Ostatnio też mnie ból jakby w biodrze i w udzie złapał. Myślicie że to dzidzia? Czy jakiś skurcz może?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
ja czkawki corci nie czuje jeszcze,ale pamietam ja z poprzednich ciazy 🙂
NATOMIAST MOJA NIUNIA WCZORAJ TAK SIE PRZEWRACALA W BRZUSZKU,ZE MIALAM WRAZENIE ZE WYJDZIE MI BRZUCHEM 🙂 🙂
dopiero od 3 dni widac ruchy dzidzi na brzuszku jak brzuch skache i falduje sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bogusiu ja w pierwszej ciazy mialam cos takiego,ze czasem noge |ciagnelam" nie moglam na nia nadepnac bo tak klulo i bolalo,jakos dzidzia na nerw uciskala po czym normalnie chodzilam a za jakis czas znow... 🙂 🙂 uroki 🙂 🙂
w poprzedniej ciazy 3 dni przed terminem porodu stracilam wzrok calkowicie 2 razy po 30 minut udalam sie do szpitala i mnie juz zostawili-wszystko bylo w porzadku-po porodzie zrobilam szereg badan od okulisty,neurologa po laryngologa-wszystko w porzadku-tak czasem bywa-uroki 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bogusia - mnie kręgosłup też boli, jak byłam na zwolnieniu to więcej leżałam i nie było tak strasznie a teraz 10 godzin dziennie za biurkiem i znowu boli 😞

Elkka - a ja myślałam, że ślepnę (w sobotę nic nie widziałam przez 2-3 minuty), zapisałam się do okulisty a to może mały uciskał 🙂

Ja jeszcze nie obserwuję żadnych ruchów widocznych z zewnątrz - muszę jeszcze poczekać, kopniaki też nie są wyczuwane pod ręką ale ja je czuję i to jest najważniejsze - takie nasze sygnały: HEJ MAMO, NIEWYGODNIE MI!, HEJ MAMO, WODA JEST ZA ZIMNA/ZA CIEPŁA 🙂 Super uczucie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja takkie porzadne ruchy mocno wyczuwalne pod reka czuje od 1 grudnia to jakis prawie 22 tydzien a teraz juz ciagle kopie jak jade autem,pracuje w nocy 🙂 🙂 🙂 natomiast nie reaguje jak np, biore prysznic i leje woda o roznej temperaturze ,ale np. jak dzidzia sie rusza i polozy ktos reke na brzuch a ma bardzo zimna to przestaje sie ruszac 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę sobie do mojego tabletkowego koktajlujeszcze magnez raz na parę dni. Może przynajmniej przejdą mi nocne kurcze łydki. Ten dzisiejszy to na szczęście był słaby. Zdarzają się takie że aż Tatuśko się budzi bo tak stękam.
Dzidzia to fektycznie coś przycisnęła. Babcia moja mówiła że w ciąży to kulała.
Jak ja bym chętnie pospała. Jeszcze mi bilety PKP podrożały. Żeby było chociaż za co płacić a tu tylko smród, brud i ciągłe opóźnienia i zamieszanie coraz większe. Kolejny powód aby wziąć zwolnienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz od paru tyugodni mam falujący brzuch hehe O właśnie fala poszła hehe Nawet przez ubrania już widzę, a dzisiaj gruby sweterek w natarciu bo zima powoli się rozgaszcza we Wrocławskich okolicach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobaski może jak niedźwiadki lekki sen zimowy ogarnął 😉 i tłuszczyk cieplny zbierają hehe
Ostatnio znowu mnie cycki zaczynają boleć. Czyżby znowu rosły??? 🥴 Jak jestem na dworze to mnie tak suty napieprzają jakby ktos mi tysiące igieł wbijał. Jak wieczoram ściągam stanik to masakra. Bolą mnie baniaki i są olbrzymie. Jakby spuchły. Chyba tego bawełniaka sobie zakupie i będę w nim spać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny jak u was z goleniem???pipki?? 😁
ja juz jej nie widzę,ale nie lubie buszu nosić,musze uważać,bo w 1 ciazy tak sie pozacinałam ,że krwawiłam,dopiero po pobycie w szpitalu(lezałam przez sylwestra)w domu juz kapnełam się ze to od pozacinania sie 😁
Chyba będę męża o pomoc prosiła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuszki 🙂

Ania78 boska fotka !!! 🤪

JoZo mały przystojniaczek 😁

U mnie falowanie brzucha to już standard 🙂

Co do tych bóli, to ja miałam jak na razie dwa rqazy tak, że nie mogłam na noge stanąć tak mnie rwało w biodrze, a teraz miewam coś jakby kolki, raz z prawej strony raz z lewej, ale nie na brzuchu tylko tak bardziej bliżej pleców (wczoraj tak miałam) i to strasznie boli, bo kłuje jak diabli 😞 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...