Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wpadłam powiedziec dobranoc bo oczki sie juz zamykaja...
co do karmienia piersia..., to ciezko jest bardzo mnie bola brodawki, wiec sciagam laktatorem i daje w butli, wazne ze mała chce pic
dziewczyny wasze malenstwa tez tak mialy ze leciala z nich taka pomaranczowa kupka?????
no moja mała cały dzien sie tak meczy co chwile wodnista kupka..., krzykliwa jest nawet cycka probowalam dac ale raz zaciagnie i puszcza i znowu płacz 😞 mowia ze to stolce przejsciowe ale ile to moze potrwac?nie odwodni mi sie????? nic nie zjadłam takiego co mogloby jej zaszkodzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki, nadal jestem z wami. 🤪
nie doczytałam bo nie chce mi sie zwyczajnie i za dużo mam juz wrażeń na dziś.
pierwszy raz mój lekarz mnie wpędził w panikę, a zawsze był ostoją spokoju.
no nic, najważniejsze, ze wszystko ok, uszczelka nie przecieka i tym razem kolejny już w dniu dzisiejszym lekarz stwierdził, ze jak tak będę tu wpadć to naprawdę urodzę od samych palcówek 😁 😁
jutro niestety jeszcze to ktg i usg z zalecenia więc rano trzeba wstać 🤢
jakby im dzisiejsze 2 ktg idealne nie wystarczły.
ponoć na dniach nie urodzę i bartek ma szansę powrócić na finał.
w sumie to się cieszę bo chciałam juz rodzić ale tak normalnie bez jaj, a nie z takmi przebojami no i z bartkiem oczywiście 🙂
teraz czekam do niedzieli - bo to mój termin. moze wceluję 😉 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania73 Aronek tyle czekal to i na Tatusia poczeka 😉
Ja to juz nawet zadnych objawow nie mam ☺️
Dzwoni bratowa mojego meza i pyta jak sie czuje a ja do nie ze no coraz lepiej tyle ze
po prostu ciezko mi i mam dosyc ciazy 😁
Bo tak jest zero skurczy zero wyciekow wiadomo bol w pachwinach i ociezalosc 😠
Ogolnie objawow porodowych BRAK!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wam powiem, ze tyle miałam dziś adrenaliny, ze też mi przeszły objawy.
ciut plamię ale to po badaniu.
kaczy chód ale to też po badaniu.
lekkie pobolewanie ale to od badania - no miałam dziś 3 więc ma od czego pobolewać.
skurczy zero, rozwarcie na palec i średnia 2 cm szyjka.
badania zajebiste.
moze ja naprawdę jestem słonicą i o tym nie wiem aleeeeee..... coś mi sie przypomniało
schudłam kilogram przez 2 tygodnie 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
łał 😆 😆 😆
u mnie jest tylko swiatło 😞

ale najlepsze to jest to, ze właśnie jadłam co popadnie, jakbym miała umierać.
tak sobie pomyślałam,z e to ta opuchlizna musiała ciążyć bo to wtedy te swińskie nóżki jescze miałam, a teraz przeciez już mniej choć jeszce jest sporo.
jest szansa zatem, że sporo zrzucę z tydzeń po porodzie, jak ta woda ze mnie zejdzie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja co prawda nie schudłam, ale przez ostatnie dwa tyg ciąży już nic nie przytyłam 😉

Emi
- u nas kupki też wodniste, w kolorze od żółtego do zielonego, z białymi kłaczkami niestrawionego mleka. Dużo, praktycznie po każdym karmieniu. Tak ma być, myślę że u twojej córci też ok.

Jutro mąż wraca (już) do pracy i zastaniemy na cłay dzień sami 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔
Oj ciężko będzie; rozpieścił nas ten tatuś tak długą obecnością 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania 73 juz myslalam,ze urodzilas 🙂
Ania 78 moje dziecko to dopiero przeterminowane dzis 8 dzien 😁 😁 😁
wczoraj znow mialam skurcze oczyiscie po kapieli ustaly 🤨 🤨za to mam ogromne klucie w brzuchu,kiedy chodze-jakby mi brzuch mial odpasc.... 😞 😞byle do juterka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry z rana ...

Ania73 czesty objaw naprawde juz bliskiego porodu to chudniecie wiec cos czuje, ze Twoj Aron sie szykuje 🙂 ja schudlam kg na samym koncu ...
a wczoraj stanelam na wage i z 65 kg mam 54 ! - w szoku jestem, ze tak malo waze 😮

... a ja zagladalm z rana zeby sie troche wyzalic ☺️
cala noc nie spalam - tak napieprza mnie krocze - szwy i te pieprzone hemoroidy 😞
nie nacinali mnie, ale troche peklam wiec zszywali ...
te pierwsze dni w szpitalu bolalo, ale do zniesienia a dzisiaj w nocy to po prostu hardcore ...
mam nadzieje, ze to sie goi dlatego tak nasuwa ...
najgorsze jest to, ze przez to siedziec nie moge - nie moge chodzic - najlepiej by bylo zebym lezala wiec nie moge sie Mala dobrze opiekowac i to wkurwia mnie najbardziej ...
Ona marudna przez cala noc placze a ja ledwo chodze, ledwo siedze, kurwa mac !
dobrze, ze chociaz Konrad Mala sie opiekuje ... ale Chlop cala noc na nogach ... ech
no nic - pojade dzisiaj krocze prezentowac to niech mi cos na te bole dadza bo zwykle srodki nie pomagaja ...

sorry, ze Wam truje ...
ale sfrustrowalo mnie to dzisiaj 😞 😞 😞

mam nadzieje, ze chociaz Wy mialyscie noc udana ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i kup sobie zwykle kulko dla dzieci na basen cio sie pampuje-siadaj na nim-tylek wtedy w tej dziurze w powietrzu-bynajmiej posiedisz-tez naprawde dziala-krocze jest w powietrzu ☺️
to tylko moje dwukrotnie sprawdzone metody..ja tez mialam problem z gojacym sie kroczem szczegolnie po 2 porodzie z porodowki na odzidzal wrocilam na nogach wykapana a na drugim dzien poruszalam sie gorzej jak po cesarce-oklady z lodu i kolko pomogly...
tak moge doradzic i zyczyc szybkiego powrotu do normy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...