Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja do dzis sprawdzam w nocy czy remik oddycha.......
moja spi w łóżeczku,bo bo niestety olewałam jej stekanie i wymuszanie i musi tam spac,przynajmniej do 4rano,pozniej ja zabieram 🙂
ja wsadziłam zegarek tykający do srodka i podziałało,teraz naprzykład lezała na poduszce na łóżku,patrzyła na wszytski i zasneła,przełozyłam do łóżeczka i spi 🙂

niedobra mama ze mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Misie pysie 🙂
Elkka nie łam się, ja Ci dzielnie kroku dotrzymuję- 2 dni różnicy między nami, ale Ty przynajmniej 23 zostaniesz wzięta w obroty, ja jak nic się nie zadzieje po 3 maja 🤢 🤢 🤢
Bynajmniej od 2 dni sram dalej niż widzę, a od wczoraj od 22 mam skurcze, no i jeszcze wczoraj od męża wspomagacza zażyłam 🙂 Niech już się do cholery ruszy 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Morphium no to jeszcze przede mna urodzisz 😜 😜
jutro do tej 20 to ja zwariuje juz dzis nie wiem co robic za co sie wziasc..tyle rzeczy do zrobienia a ja niepoukladana dzis jestem
wzielam goraca kapiel na ten bolacy brzuch i troszke bol minal 🙂 🙂
czuje sie juz taka gruba ze szok,jak sie w wannie wywalilam to musialabym chyba wode przelac zeby mi brzuch zakrylo 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... dzieki za rady Dziewczyny i pocieszenia ! 😆 wiem, ze bedzie lepiej, ale ja bym chciala juz teraz zebym mogla juz na spokojnie Maluchem sie zajmowac ... a nie jak jakis paralityk 5 minut z lozka wstawac a pozniej 5 minut przymierzac sie zeby tylek w ogole gdzies posadzic bo w kazdej pozycji boli ... ech ... a posterisan tez uzywam i lekka ulga jest - oby lepiej ...

nalwos gratki !!! 🤪 🤪 🤪

te nasze Dzieciaki kwietniowkowe wymiataja - sa najpiekniejsze ! 🙂

a jesli chodzi o sprawdzanie czy Mala oddycha to tez mam takie jazdy 🙂

ide sie szybko szykowac bo jade na kontrole ...
trzymajcie sie Brzuszki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja czasami wstaje tez w nocy i sprawdzam czy mala oddycha ☺️, chyba taka nasza natura mamuski....
a no i tak moja ciagnie dydka avent ale tylko te od 0-3..., dostalam w prezencie aventa 0-6 ale mala nie chciala go ciagnac, a maja taki sam kształt 😁 🙂
a no i miałam kupione butelki avent airflex, lovi z canpola aktywne ssanie i od laktatora tomme tippee, i mała jak pije mleko to tylko z tomiego, avent jest bleee, i lovi tez...wybredne to moje dziecko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny,

Spóżnione ale szczere życzenia urodzinowe dla Bogusi 🙂
I ogromne gratulacje dla nalwos.

U nas dzisiaj też brzydka pogoda ale już jesteśmy u babci bo nam blok ocieplają i same hałasy.

Agatta ja zostałam nacięta i do tego pekłam w bardzo dziwnym miejscu bo poszła mi warga.
Chodziłąm od samego początku bo niestety pewne sprawy trzeba było pozałatwiać i pod wieczór czułam okropne ściąganie. Sama kupiłam żel do intymnej z kory dębu natomiast położna poleciła mi kupić nadmanganian potasu, robić z tego roztwór i przemywać się. Podziałało rewelacyjnie.

Co do kupek to mały robi również zółtawe a właściwie pomarańczoweale ja mam bardzo tłuste mleko i to pewnie przez to.

Cyca ciągnie ładnie i karmienie zajmuje nam z przewijaniem godzinke.

A co do sprawdzania oddechu to chyba naturalne że tak reagujemy. Filip czasami tak spokojnie oddycha że lece biegiewm i kładę mu rękę na brzuszku żeby poczuć jak się rusza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...