Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Madziaa - dzięki za radę, słyszałam o ciasnym owijaniu, ale jakoś tak nie byłam przekonana. A tu widzę że jednak działa. No to spróbujemy 😉

Kasiak85 - ja nie znam szczegółów, bo to mąż załatwiał, ale mówił że u mnie w pracy chcieli takie zaświadczenie ze szpitala. Więc zgodnie z prawdą powiedział, że w szpitalu nie wydali takiego zaświadczenia, ale ma akt urodzenia z urzędu. Postękały na maxa (to akurat u tych pań norma) i skserowały akt urodzenia. Zobaczymy czy jest oki jak przyjdzie do wypłaty.
W szkole rodzenia mówili, że szpitale raczej nie wydają takich oświadczeń, a już na pewno nie mają takiego obowiązku, tylko przesyłają info o narodzinach do urzędu i tam się odbiera akt urodzenia dziecka.

Julka - ja też marcóweczka, jednak w sercu kwietnióweczka pełną gębą! 😜 😜 😜 😜 😜 😜

Wróciliśmy już ze spaceru, nawet nieźle nam poszło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No widzisz Jozo to u nas jesteśmy jeszcze daleko za murzynami.

Bo ja w urzędzie wszystko załatwiłam bez problemu - były dokumenty ze szpitala, do pracy dostarczyłam akt urodzenia małego i to jeszcze orginał mi wzieli i pomimo to ZUS żada jeszcze tego cholernego zaswiadczenia.

Tak jakbym ukradła komuś dziecko i sprawdzają czy to aby ja urodziłam Filipa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juleczka u mnie właśnie ten śluz mnie tak przestraszył bo on ciekł taki w pół przezroczysty i to w takich dużych ilościach...i od czasu do czasu jeszcze mnie zalewa.

To jak ciacho się upiecze to Wam wyślę po kawałku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski 🙂

Haniutek Słodziutek 😘
Nalwos serdeczne gratulacje 🙂

mnie też dzisiaj zalewało dwa razy...nie wiem, co to - woda czy taki rzadki śluz...a do szpitala mi się nie chce jechać, bo skurczy żadnych nie mam. tzn mam, ale słabe 🤨 jak to moje dziecko tak się będzie na raty rodzić, to też doczekam do maja 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nakarmiłam i zawinęłam małego ciasno w kocyk i włożyłam do kołyski; trochę marudził, ja pobujałam kwadrans i śpi 🤪
Niestety z rozpędu nie zmieniłam wcześniej pieluszki (poprzednią zmieniła prawie 3 godziny temu) i obawiam się że to może za chwilę stanowić problem... ale nic to, na razie śpi
Mogę zjeść obiad 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
walcze z synem i jego snem, od 11tej nie spi, non stop cyc, a jak go odloze do lezaczka po 10 minutach sie budzi, ale chyba kupa idzie wiec spoko, tylko bidulek sie meczy.

ja sprawdzalam czy oddycha w szpitalu non stop jak tylko sie nie darl, w domu tez sprawdzlalam, ale juz mi przeszlo, popatrze na niego i odwracam sie do meza i spie i nawet gasze swiatlo w nocy, choc przez pierwsze 5 dni w domu spalismy w oswietlonym pokoju 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi razem z wypisem dali zaswiadczenia lekarskie o urodzeniu dziecka, maz wczoraj zawiozl do mojej pracy razem z aktem urodzenia, wiec nic tylko czekac na wyplate 😁

musze zadzwonic na uczelnie, bo podobno babka mnie szuka i zadzwonila do moich rodzicow, bo do mnie sie dodzwonic nie umiala, ale do mnie nie zadzwonila, bo widze po komorce, ech wszystko zeby tylko pieniedzy oni nie stracili :P

p.s. maly spi, oby jak najdluzej !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julka bez paniki, marcówki i majówki to kwietniówki 😁 😁 😁 😁 😁
Jaka masakra- dostałam ostrej delirki z lodu i musiałam coś szybciorem na ząb wrzucić. Spadam piec schab i karkówkę- na bogato dzisiaj będzie a co 😁 😁 😁 😁 😁
Mąż musi mieć dobry materiał do przyspieszania porodu 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Widzę, że już tyle się nas rozpakowało 🙂
Ja też wpadłam się pochwalić, że moja Oliwka urodziła się przez poród SN 13.04.2010 o 17.55, z wagą 3540 g i długa na 56 cm 🙂
Napiszcie jak możecie, które są już mamusiami 🙂 Jest jeszcze jakaś ciężarówka z nami ?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...