Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mokrej nocy Morfino 🙂

Kirrke jak czyszczenie szafek podziała na Twojego małego, to ja też się za to wezmę 🤪 na razie pościeliłam małej łóżeczko, i zawiązałam moskitierą coby się nie kurzyło zbytnio...

Julka jeszcze możesz się jakimś żelem p/bólowym nasmarować na noc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pod koniec ciąży miałam ucisk jakiś na nerw że niemogłam stąpać jedną nogą bo bolało mnie na wysokości pośladka. Podczas porodu ta noga mi drętwiała ale położna powiedziała ze nic nie może mi z tym zrobić. Myślałam że jak urodzę i opuchlizna trochę zejdzie to wszystko minie a tu mnie boli coraz bardziej a mineło już 8 dni. byłam nawet u ginekologa ale nie stwierdziła żadnych nacieków jak to okresliła i powiedziała ze to ból od kręgosłupai kazała smarowac maścia rozgrzewającą ale i tak nic nie pomaga. Mam nadzieje,ze tak mi nie zostanie.
Najgorsze jest to ze moja strasza córka biegła na ulicy a ja nie mogłam jej dogonic dopiero jak poprosiłam obcego faceta by ja zatrzymał to stanęła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chyba powiem wam dobranoc bo coś niemrawa jestem 🤢
ten szpital, raniutko wstałam, kimki dziennej nie zaliczyłam, oczy mnie jakoś szczypią, brzuchol taki obolały na dole i plecy na dole.
rodzić nie moge dziś w nocy bo samam jestem.
kładę się i odpocznę sobie 🙂
pstrykam zatem swoją lampeczkę.
branoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Branoc Aniu 😁

Kirrke niezly pomysl z kolorowanka 😁 😁

Ja mam nadzieje ze jednak mi ten bol przejdzie nie mam zadnej masci nawet 😞
Ale mam ochote polozyc sie na brzuch jak za dawnych czasow 😉

Kurde nie dosc ze ledwo sie na bok przewracam to dzisiaj ciekawe co to
za nocka bedzie az strach zasypiac 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nebbia - jednym słowem przerąbane! 😞
Ja też mam coś z nogą nie tak, ale dużo mniej boleśnie - po znieczuleniu do cc trzy tyg temu nadal mam fragment nogi odrętwiały. Mam nadzieję, że to przejdzie...

Julka - teraz to musztarda po obiedzie, bo lada dzień urodzisz 😜 ale mi w ciąży na moje silne bóle kręgosłupa zbawiennie działały ćwiczenia jogi dla ciężarnych.
Polecam wszystkim na przyszłość 😜 😜 😜

Nocne karmienie po raz pierwszy 😉
Jeszcze tu zajrzę 🙂 a póki co - dobrej nocy brzuszki i mamuśki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciurka sobie ze mnie, na leżąco zazwyczaj, więc to chyba wody...ale dziecko łapie czkawkę, czyli ma ich jeszcze sporo, skoro się nałykała 😉 no nic, jutro może zadzwonię do szpitala spytać, co mam robić, bo skurczy raczej nie mam (chyba, że te twardnienie brzucha to skurcze? 🤨 )

elkka już niedługo zobaczysz swoją kruszynkę! spróbuj się wyluzować, my tu kciuki ściśniemy za wyciskanie 🙂

pstrykam Wam. pstryk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elkka - czekamy do 20 razem z tobą 😜
Ja już teraz zaciskam kciuki 🤪

Ania78 - jeśli odchodzą ci już wody (i są czyste), to bezpiecznie możesz czekać na skurcze 12 godzin (choć w większości polskich szpitali każą panikować i już po 2 godz przyjeżdżać...). Jeśli w tym czasie skurcze się nie pojawią - jedź do szpitala.
Skurcze na początku nie muszą być bolesne, ja doszłam do 4 cm po dosłownie kilku bolesnych nie za mocno skurczach. A daleko masz do szpitala?
Może zadzwoń do szpitala za jakiś czas, zobaczysz co ci powiedzą.

Nocne karmienie nr 3 (nie licząc cyca "w międzyczasie" na leżąco)
Marudna noc za mną 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski..., moja mała zasnela wczoraj kolo 21 i spala do 24, a potem walczyłam z nia do 3..., wstała o 6 i teraz spi, nie jest zle tylko ze ja juz spac nie moge, bo nie mam gdzie, moj najbardziej zmeczony maz rozlozyl sie na calym wyrku i chrapie 😁 🙂, pospie sobie moze w dzien
ellkka trzymam kciuki zeby szybko czas zlecial i zeby lekarstwa szybko zadzialaly i ujrzala swoja kruszynke za dlugo nie czekając
ania 78 czas na ciebie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój mały wczoraj był grzeczniutki i dla odmiany dzisiaj ma dzień marudy...
Czy to oznacza że jutro znowu będzie dobrze?

Emila - spychaj męża i wysypiaj się póki mała śpi! To ty nie przesypiasz nocy z cyckami w gotowości i to ty masz połóg! Do wyrka kobieto 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Mamusie kochane 🙂
Troche czuje sie polamana 😁 ale juz nie to co wczoraj na wieczor
Ania78 no no to sie zaczyna widze 🙂 mi tez wlasnie lekarz mowil ze jak zauwaze wody
to mam nie czekac tak jak kiedys babcie robily tylko jechac do szpitala ☺️

Ella zazdroszcze Ci kurcze 😉 TRZYMAM KCIUKI MOCNO!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania pracodawca może rozwiązać umowę o prace w momencie gdy upłynie 182 dni chorobowego lub 272 w przypadku gruźlicy chyba ze pracownik wystąpi o świadczenie rehabilitacyjne 3 miesiące przed końcem tych liczb.Pracownik w czasie l4 możne dać wypowiedzenie ale z dniem kończącym bieg wypowiedzenia zostaje bez środków pieniężnych. A nie przepraszaj że pytasz bo jeśli wiem to pomagam 🙂sorrki ze dopiero dzisiaj ale wczoraj mi brzuszek szalał i nie chciał się połączyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...