Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jakie macie plany na majówkę??
Ja już zapowiedziałam swojemu Przemysławowi 😁 że jade na dode!!będzie w szczecinie,chociaż byłam juz chyba z 5 razy na jej koncercie ale i tak idę,będą jeszcze łzy ,od niej jeszcze nie mam autografu więc się załapie 🙂!
stara baba ze mnie,myślałam,że mi te autografy przejdą z wiekiem a tu nie hu hu 😁
także matka polka wybywa poszaleć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julka
no jestem dumna
on ma też swoje fazy,nerwus po mnie,uparciuch,eh czasem i jego mam dość 😁

Ostatnio się bawił w pokoju u siebie i mówi do mnie tak
"mamo te pieldolniety motol nie jeżdzi"
a ja "jak ty mówisz dziecko?"
a on tak
"no przepraszam,chciałem powiedziec ten pojebany motor"

dodam,że etap przeklinania mamy juz dawno za sobą i aż mi szczena opadła jak to usłyszałam,ale juz wiecej nie powiedział 🙂
hehe masakra ,patologia normalnie 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz co agatta bo kobieta musi sobie poradzić w każdej sytuacji w jakiej sie znajduje,taka prawda 🙂
Remik jest już na tyle duży,ze potrafi się sobą w większości zająć sam,nie trzeba chodzić już za nim krok w krok...i pilnować
Poza tym do 14 godziny ,mam jedno dziecko,bo on w przedszkolu jest 🙂na początku było mi żal ze tam chodzi a ja z małą w domu ale to przecież dla jego dobra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to ja mam bosko - zajmuję się tylko maluszkiem. Jak mąż wraca z pracy to sam dużo nosi i tuli.
Temat śniadań, obiadów i kolacji, sprzątania, prania, prasowania itd ogarnia w całości mąż.
Oczywiście jak mam chwilkę gdy mały śpi, to coś mogę zrobić, ale generalnie podczas połogu mam odpoczywać i regenerować się. 🤪 Żeby właśnie np rana po cc dobrze się zagioła, narządy wróciły do formy a ja nie siadła psychicznie. 😉

Zawiązałam na sobie chustę i włożyłam do niej synka i natychmiast zasnął! 🤪 🤪 🤪 🤪
Co prawda po pół godzinie się obudził, ale ewidentnie obudził go głód.
Fajnie 😆 😆 😆 😆 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania78 napisał(a):
ciurka sobie ze mnie, na leżąco zazwyczaj, więc to chyba wody...ale dziecko łapie czkawkę, czyli ma ich jeszcze sporo, skoro się nałykała 😉 no nic, jutro może zadzwonię do szpitala spytać, co mam robić, bo skurczy raczej nie mam (chyba, że te twardnienie brzucha to skurcze? 🤨 )

elkka już niedługo zobaczysz swoją kruszynkę! spróbuj się wyluzować, my tu kciuki ściśniemy za wyciskanie 🙂
Hehe, a co ja Ci mówiłam, widziałam że lada dzień się zacznie 😜 Pamiętaj żeby sie nie wybierać do szpitala z rozwarciem mniejszym niz 5cm bo odesla do domu, wiąc czekaj najdłużej jak się da, oczywiście nie jak ja aż do 8.5 cm ale może jedź troche szybciej 🙂
Trzymamy kciuki z Maksiem i fasolkiem 😁
pstrykam Wam. pstryk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JoZo jaka masz chuste bo tez chce kupic, ale sie zdecydowac nie moge ...
duzo tego do wyboru 😮

kurcze wiecie ostatnio sie przestraszylam bo Malej na buzce jakies naczyniaki ( takie czerwone plamy ) powychodzily 😞
lekarze mowia, ze wszystko sie wchlonie, ale ja sie denerwuje 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JoZo fajnie,moj gdyby miał czas tez napewno więcej by mi pomagał,ale ktoś musi na nas pracowac 😁
ale nie jest żle wczoraj poszłam sobie na ploty do przyjaciółki a tatauś został z dziecmi 🙂
Julka
taa to przeklinanie to wiesz,normalka,nawet jak nikt w domu nie przeklina to i tak nie unikniesz...
najgożej jak przy ludziach.
Ale chyba gorsze są pytania o nieodpowiednie rzeczy 😁
naprzykład sklepie dziecko bierze paczke prezerwatyw i pyta co to jest 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta - kupiłam w Bebelulu chustę wiązaną Rapalu.
W sklepie pani od razu nauczyła jednego wiązania - właśnie dla noworodka/niemowlaka.
Fajne jest to, że w każdy wtorek są 1,5 godz. warsztaty (bezpłatne jeśli masz ich chustę) dla rodziców dzieci w różnym wieku i uczą różnych wiązań. Można się upewnić, że dobrze się dziecko nosi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kahna ja tez ja tez chce rodzic!!!

O kurcze no pytania tez sa dobre 🤪 😁 😁

Wczoraj gadam na skype z kuzynka ona ma blizniaki 2 chlopakow 4 latka
i maja siostre 1,5 roku i zastanawiaja sie na glos debatujac co Paplycja (Patrycja)
ma w majtkach bo tak oni maja siury ale maja tez dupy 😁 a Paplycja ma tez dupe ale nie ma siura hmmmm i niestety nie doszli co siostra ma 😁

Albo stwierdzili ze skoro ich jest 2 to musza miec 2 mamy i 2 tatow 😁 😁 😁 😁

Dzeiciaki sa Boskie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahahahahJulka dobre 😁 😁 😁
Remik też się przygląda i dziwi,że Emilka nie ma pitola 🙂

a ostatnio wlasnie mowil do taty
tato a wiesz co ,emilka wcale nie ma penisa tak jak ja 😁
PENISA!! 😁

a przemek do mnie ,jak ty go uczusz mówć a ja no co przecież nic brzydkiego nie mówił,nawet w jego ksiazeczce tak jest ten narząd opisany 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadal przeciekam, ale prawie wyłącznie na leżąco, skurczy 0. pojęcia nie mam, czy to wody czy ki diabeł ☺️ dzwoniłam do szpitala, kazali siedzieć dwie godziny z podkładem poporodowym i zadzwonić raz jeszcze...to już 24 godziny tak se ciurka...mała leży krzywo i zaczynam się bać cc 😞

a tak w ogóle to czołem Super Mamusie i Jeszcze-Kulki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...