Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oczywiście listonosz dzwonił do mnie po to by mi wręczyć ulotkę o pizzy za 15zł bo tylko to w skrzynce znalazłam, a na pewno była jeszcze pusta jakąs godzinę temu bo bartek wychodząc z domu sprawdzał.
nie musi do mnie dzwonic domofonem bo przecież zna kod uniwersalny.

juz jestem lekko podkurwiona i mam plan:
18:05 jestem na poczcie.
pytam sie o przesyłkę z zusu i jeśli jest - robie sie taka - 😠 😠 😠 i zalewam im podłogę 😁 😁 😁
18:30 listonosz odbiera mój poród 😉 😉 😠 😠 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
new przepiekna coreczka 😘
anka no jak sie rozlozysz na poczcie to chyba dostaniesz klaser ze znaczkami na pamiatke 😉
tesciowa wpadla na herbacicnke i przepyszne rogale mi przyniosla oczywiscie juz wtrynilam 🤪 skubana znalazla na mnie sposob 😜 przyniesie cos dobrego dla mamusi to ma dostem do dzidziusia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[color=white][/color]hahaha, no nie sądze zeby Aron do listonosza mojego był podobny 😁
wiecie, ja tak pisze listonosz zeby było prosto czytać, ale to jest listonoszyca - BABA 😁 😁 😁

a jak im tam urodze to oprócz klaseru to jeszcze poproszę o darmowy polecony na corocznego PITA 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czekam na polozna, jakos jej nie widac 😜
mlody spi w koncu od 9 spal z przerwami ...
wit. K i D podaje na lyzeczce, super polyka no a pozniej obowiazkowo cyc, bo wit.D rozpuszcza sie w tluszczach

zrobilam pranie mlodego, zaraz zjem pomidorowke (oczywiscie wtedy zawita polozna 😜

jakies wiesci z porodowek ?? 😁

maly ma dwa tygodnie jeah!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciliśmy ze spaceru, całkiem było sympatycznie 😜 dwa razy zmoczył nas deszczyk, ale szybko wracało słoneczko i nie było źle 😉

Ja też używam octeniseptu, pępek ładny, czysty i suchy, nic złego się nie dzieje, ale kikut nie chce odpaść, a to już ponad trzy tyg... 😞
Pediatra i położna powiedziały, że są takie dzieci które na szczepienie w 6. tyg przychodzą z kikutkiem w pępku... 🤔

Irysek – Wit K też w tłuszczach się rozpuszcza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...