Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ta, a niby srednio po 10 dniu odpada, nie?
ale te nasze dzieci to oszczańce i osrańce sa na początku 😁

słuchajcie, mam takie dźwieki z jamy brzusznej, że szok 🥴
aż przerażające to jest.
normalnie, jak sie schodzi nieraz do piwnicy i tam w tych wszystkich rurach woda płynie tak z mojego brzucha słychać 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to jak te nasze dzieci tak świetnie w środku pobalować potrafią to sie im nie dziwię, ze nie chcą w nieznane wyłazić.
trzba sie tu przecież będzie nieźle namęczyć. trzeba będzie: jeść, spać, sikać, kupę robić, płakać, śmiać się, oddychać....
a tak.... samo sie kręci jakoś w środku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata mi dzis pieluchy i ubranka schodza jak swieze cieple buleczki 🤪 maly co przewijanie to przemacza pampersa i ubranka i bet 😲 ale tak czy inaczej srednia dobowa 10 sztuk 🤢 no coz na poczatku tak jest jak bobo sie oczyszcza 🙂
wlasnie siedzimy sobie na balkoniku tzn maly w gondoli czuwa z przymknietymi oczkami ssac smoka a ja siedze sobie w progu drzi i opalam mordke 🙂 ciekawe jak klapi u lekarza co z mala czy ten katar to cos powaznego, jak zerkam na mojego to az bije po oczach biala baba w nosie ale to babol mlekowy co nie zmienia faktu ze maly charczy zaraz frida i woda morska pojda w ruch 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asieńka, nie zartuj, ze ci mali strażacy to takie obfite sikawy mają, ze przemaczają co popadnie na wylot 😲
chyba musze bardziej zadbać o jakies podkłady ceratkowe do kołyski czy do wózka. jakoś nie myślałam o tym,ze moze być aż tak dyngusowo 😁
no a jak przmoczy raz to problem będzie.
mam coś takiego, jak podkłady do przewijania seni. korzystacie z tego w ogóle?
czy moze są jakieś inne sposoby?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asienka Ty to masz fajnie - sie wietrzycie ... 😎
my jeszcze nie wychodzimy ...

a tak w ogole pytanko do spacerowiczow 😉
kiedy wyszlyscie pierwszy raz na spacery ? po jakim czasie ?

Ania kupilam te seni i w ogole nie uzywam ...
a nie - sory - uzylam raz i Mala mi kupe na niego zwalila 😁
ale jak dla mnie nie jest to mega przydatna rzecz w domu i juz wiecej nie kupie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz ... jak sie uleje czy cos tam to i tak trzeba szybko wymienic bo dziecko na mokrym nie moze lezec ... zaraz marznie ... nawet jesli to wsiaka jak w podpaske to nigdy nie do konca ... poza tym jak bedzie kupa i seni sie pobrudzi to i tak dupa - trzeba od razu wyrzucic ...

ja podkladam wszedzie gdzie sie da tetrowe lub flanelowe pieluchy ...
nawet jak sie pobrudzi to do pralki wrzucam i luzik ...
a te seni to takie bardziej jednorazowe sa ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anka w koncu moj syn mial termin porodu na lany poniedzialek 😜 no to siska jak popadnie 😉 a ze urodzil sie wczesniej to juz go to nie obchodzi,
agata ja pierwszy raz na spacerze bylam po 2 tygodniach i 6 dniach 🙂 wietrzenie w pokoju zaczelam w niedziele w poniedzialek balkon a we wtorek byl spacer 30 minut, wczoraj nzow byl pokoj dzis balkon a jutro spacer, wiele zalezy u mnie od pogody choc dzis mly prawie sie ugotowal bo na balkonie pogodynka wskazuje 30 🤪
co do podkladow nie stosuje, na przewijak lade do polowy flanelke a do drugiej polowy klade za kazdym razem jeden papierowy reczniczek coby maly dupcia po przewijaku sie nie szorowal 😉 i jak kupczy i sika z ataku to ja atakuje go drugim reczniczkiem choc i tak zawsze wszystko dookola jest do prania 😉 lacznie ze mna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asienka zazdroszcze balkonu ☺️ ... my nie mamy 🤢
teraz pogoda z dnia na dzien ladniejsza ... mam nadzieje, ze szybciej pozwola wyjsc ...

a z tym sikaniem i kupczeniem to przy pierwszej zmianie pieluchy w szpitalu ( z kupa ) ...
mialam rece prawie do lokci wybrudzone 😁 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj tez pomaga jak moze ...
ale mi sie caly czas wydaje, ze ja i tak zrobie cos lepiej ☺️

tak czy inaczej - fajne te nasze Chlopaki 😉
trzeba ich chwalic coby sie nie zniechecili 😉 😁

emi a Twoja Mala tez w nocy potrafi zrobic pieklo i za cholere nie chce spac ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...