Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Emilka, mam pytanie,i ile sciagasz za jednym razem?? bo ja jak sciagalam to sie zalamałam iloscią..minimalistyczną..ale Dziś bylam w przychodni z Małą i przy okazji zwazyłam no i przybrała całe 700g w trzy tyg,podobno ładnie!!uff..wiec jednak troche sie musi najadac cycem 🙂))
Mamuśka przeszczęśliwaaa!! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Dziewuszki 🙂

Byłam u lekarza główka jak zwykle nisko ale córci się nie spieszy 😉 czyli jak do 27 nie urodzę to mam jechać 29 na wywołanie...stres już mnie dopadł bo bardzo boje się tej kroplówki bardziej niz samego porodu...i boję się też tego wszystkiego co będzie po...w głowie mam ciągle jedno pytanie czy ja już jestem gotowa zostać matką??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kuleczki,

My dzisiaj korzystaliśmy ile się dało z pogody i chyba pół dnia spędziliśmy z młodym na dworze.
Jeśli chodzi o położną to my wyszliśmy w niedzielę ze szpitala w poniedziałek zgłosiliśmy do przychodni a we wtorek już była u nas. A dzisiaj do mnie dzwoni i mówi ze juz drugi dzien do nas zachodzi i nikogo zastac nie moze. A ja od rana siedze u rodziców żeby małego nie stresowac remontem bloku. Tylko szkoda że kobita się fatyguje niepotrzebnie, wystarczyłoby zadzwonić. Tym bardziej że do moich rodziców ma bliżej bo mieszkają blok obok jej przychodni 😁

Co do spacerków to Filip pierwszy swój spacer zaliczył już w 5 dniu po urodzeniu co prawda było to zaledwie 20 minut ale wychodzę z założenia że maludę trzeba hartować. I teraz nawet jak trochę jest zimniej obatucham go porzadnie kocem i jedziemy na krótki spacer do moich rodziców.

Dzisiaj kolejne pranie - ja nie wiem czy te brudy rozmnażają mi się w koszu czy co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ach ilonka widze, ze tak samo jak mnie strach cie ogarnął przed samym finiszem.
ja taka stara dupa i też zastanawiam sie czy juz jestem gotowa.
obie jesteśmy, tak jak wszystkie kwietnióweczki nasze.
wątpliwości to norma.
a kroplówy sie nie bój bo wenflonik jest z cieniusieńkiej elastycznej zyłki, której nawet czuć nie będziesz w łapce.
dobra, spadam na pocztę.
zakładka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilona przezyjesz kroplowe, ja przezylam to ty tez 😁 a juz wspominalam jak sie boje igiel 🤔

polozna byla na skore nic nie poradzila nadal kopac w oilatum, i mam profilaktycznie podklad pieluche tetrowa miedzy nogi do czasu usg bioderek, krocze moje idealne, super sie wszystko zagoilo, a dodam ze mi szwow nie sciagala tydzien temu bo sie okazalo, ze mam rozpuszczalne i to chyba z 4 😁

ale za to nici z werandowania, bo przyszla o 17tej 🥴 wiec jutro bedzie werandowanie i jazda do babci od niedzieli bedziemy spacerowac 😁

a wit. D kazala mi polozna podawac jak byla tydzien temu, wiec zaczelam od soboty tak samo jak wit. K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonka przez cala ciaze nie balam sie ani porodu, ani macierzynstwa ...
jakies tam mysli mnie nachodzily, jakies dolki - wieksze - mniejsze ...
dopiero przed samym porodem zaczelam sie bardziej stresowac - to normalne ...
rodzisz w dobrej klinice wiec oni na pewno swietnie sie Toba zajma ...
a rade dasz na pewno - jak tylko zobaczysz Maluszka i jego wielkie wpatrzone w Ciebie oczy 🙂
brzmi banalnie, ale tak jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu pozdrow Madzika 🙂

aaa jeszcze odnosnie tego krocza itp to ze ze mna na sali w szpitalu lezala taka Chinka ...
urodzila Chlopczyka 4800 - porod naturalny 🤪
biedna Dziewczyna - ona naprawde ledwo chodzila ...
az dziwne, ze cc jej nie zrobili - taka duza Dzidzia ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ramka ja do wczoraj sciagalam 120 ml z dwoch piersi, ale przeczytalam zeby nie sciagac wszystkiego tylko zeby poczuc ulge bo inaczej bede produkowac wiecej mleka i tak teraz sciagam 60 ml, a reszte mała ciagnie
no jak mnie polozna szyla to mowila ze mam jeszcze resztki blony dziewiczej 🤪 i pytala sie czy nie zrekonstruowac 😁 🙂, wiec przy porodzie byłam na wpol dziewica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...