Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Monia wiesz co to ja póki w dwupaku to jeszcze czary mary zrobię i mu sraczki życzę...a tak na serio tonie rozumie takich ludzi...nagle się budzą ze snu zapominalskiego i myślą że dzieci odzyskają.Jaki mają w tym plan że w anglii można przeżyć z zasiłku rodzicielskiego czy coś takiego więc ściągną sobie dzieci by mieć kasę? Szkoda nerwów na niego Monia bo nie jest ich wart.To Ty jesteś tą silną kobietą która wszystkiemu stawia czoła a inna dawno by się poddała a On jest tchórzem który uciekł od odpowiedzialności. Trzymam za Ciebie babeczko kciukasy...będzie dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam porannie, troche padnieta ale co tam...
ilonka, u mnie bylo tak ze o 11 na oddziale zrobili mi usg i powiedzieli ze malo wod i w piatek na rano na wywolanie, wiec ja sobie spokojnie zjadlam obiadek szpitalny, a po 13 prszychodzi pielegniarka ze mam zabrac recznik mydelko i idziemy rodzic bo jest miejsce na porodowce, zrobili mi lewatywe, i od 15:30 zaczeli mi podawac kroplowke i podpieli pod ktg, poczatkowe skurcze wogole nie czulam..., maz dojechal i o 18 zaczelo bardziej bolec jak na okres w dole brzucha i ten bol az szedl po kregoslupie, po 19 mialam kryzys bo mialam wrazenie ze dol mi peknie brzucha o 21 urodzilam, przy porodzie pilam wode ale bardzo malo i malutkimi lyczkami
mysle ze porod wywolywany jest inny bo nie mozna sobie pomoc srodkami niefarmakologicznymi, mi bardzo wolno schodzila glowka w kanal a jakbym nie byla podpieta pod kroplowke to bym poskakala na piłce poszla polozyc sie do wanny, a tak lezysz jak kloda na lozku tylko sie przekrecesz z boku na bok i to jest chyba takie najbardziej dobijajace, bol do przezycia, skurcze parte wogule mnie nie bolaly, czulam jakbym robila kupke, nie wiedzialam nawet kiedy mnie naciela polozna, nie czulam tego
ale referat walnelam ale kazdy porod jest inny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sory ale jaki frajer nagle se o dzieciach przypomnial 😠
Ja tez mam przyjacolka miala podobnie tylko ze wyszlo tak
ze sam sobie kretyn kolo dupy narobil 😁
Nie ma slow na takich dupkow 😠 😠 😠
Myszy szczury wszy i sraczka na niego 😠 😠 😠

ELKKA SERDECZNE GRATULACJE!!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej z rana.

ELKKA SUPER GRATULACJE 🤪 🤪
monia, brak słów normalnie. ni epatyczkuj sie z gnojem i załatw go w najbardziej mozliwie perfidny sposób bo zasługuje, jak nigdy nikt na potraktowanie równe z gównem. bez żadnych skrupułów 😠
ja nadal mam w sobie to "coś" i jeszcze będę chodzić z nadzieniem pewnie jakiś czas.
ewidentnie coś jednak się zaczyna dziać.
ciśnienie już mi opadło i nie będę na siłę prosić mojego dziecka zeby opuścił pokoik.
trudno, chce niech siedzi jeszcze tydzień spokojnie, jak mu tam tak dobrze.
szkoda tylko, ze ściany chce przestawiać z uporem maniaka.
idę z suczą do sklepu bom głodna a w lodówce tylko zdechły pingwin juz się ostał 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emilka ja miałam kroplówkę z oxy i nawet z nią wysikac się poszłam, łaziłam po sali i skakałam na piłce, fakt że podali mi razem ze znieczuleniem, żeby mi akcji porodowej nie wstrzymało

kurwa od dwóch dni z rana wody nie ma, jest prawie 10 a ja siedze w pizamie i nie umyta, młoda zaraz odpadnie a ja chyba poje sie na dwor wietrzyc zamiast mycia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam..

melduję się wciąż w dwupaku..choć dziś myślałam że może już synek postanowi wyjść bo tak mnie rano do kibla popędziło że myślałam że nie zdążę..no ale fałszywy alarm..ehh 😠

Elka gratuluję serdecznie..w końcu się doczekałaś 🤪

Monia na skurwysyna szkoda słów..za jaja bym powiesiła 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapciu ale Hania ma słodki dziubek 🙂 zapytaj się Haniutka czy czuje jak ją tak ciotki codziennie po nóżkach smyrają 😉 a może ta minka to od tego "O CO CHODZI? DLACZEGO TYLE ŁAPEK MNIE SMYRA?"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia - brak sów ta takiego tłoka, wielkie kciuki za Ciebie, jesteś supr babka a on niech się buja

Klapi - Hania słodziutka, do kochania i całowania

Asienka - ja też nie wiem czy dobrze ubieram, pogoda była bardzo różna; podstawowo: body, pajac, ciepły sweter z kapturem, raczej cienka czapeczka i kocyk polarowy. Jak było bardzo ciepło to bez koca i kapturka, jak zimno - zakładałam dodatkową czapeczkę i jeszcze jedną warstwę na górę. Łapki ma zawsze zimne po spacerze, ale karczek zawsze bardzo ciepły ale nie mokry.

Tydzień temu wyskoczyły mu liczne krostki na całej buzi, lekarka stwierdziła, że pewnie coś zjadłam (i koniec tematu wg tej miłej pani...), położna w domu to samo (kazała mi poodstawiać różne pokarmy) albo trądzik noworodkowy, działanie moich hormonów. Prawie już z buzi zeszło, ale wczoraj pojawiło się na klacie... 😞 😞 😞 Sama nie wiem co o tym myśleć. Wygladają tak samo jak te na buzi, więc to chyba nie potówki. No to co? Może powinnam iść do lekarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia jestesmy z Toba 😘
elka gratulaki 😘
klapi to fajnie ze haniutka zdrowa, oczywiscie stopki smyrniete i tu jeszcze 😘 od adasia w ten uroczy pyszczek 😉
no ja dzis go ubiore w koszulke getry kombinezon i kocyk bez przykrywki wozka bo wczoraj to mial wilgotne wloski jak go rozebralam 🤢 i oczywiscie potowki sie pojawily miedzy wloskami malusie 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emilka bu moze to nic powaznego podpytac trzeba klapi bo byla wczoraj z haniutka u lekarza bo tez miala katarek a dzis pisala ze zdrowa 🙂
moj znow jak spi to charczy jak stary parowoz 🤢 i jak zagaladm mu do noska to ma okropne babole mlekowe i ciezko je frida wyciagnac psikam woda morska i troszki pomaga ale tez sie ciagle boje ze sie przeziebi ze bedzie charczal gardlem a nie noskiem 🤢 glupia natura czlwoeika zamiast pozytywnie myslec to sie mysli o najgorszym 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...