Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witajcie 🙂

aron piekny facet 🙂
ania kciuki za ciebie tym razem 🙂
u mnie tesciowa wczoraj była 😠 na poczatek obudzila mi dziecko bo zaczela je dotykac, dostala by opierdziel szybciej tylko byłam w łazience, potem jej ulubiony tekst, ze buzka jej sie wyrównała- kurwa co to jest 🙂 jak Makja sie urodziła to mówiła- zobaczysz jaka bedzie za miesiac, teraz zmieniła tekst ze jak bedzie miala trzy miesiace to bedzie fajna 😠była przy kapieli, oczywiscie cały rytual chciała nam popsuc ale michał ja ustawił 🙂 a jak na koniec mała darła sie przy ubieraniu bo juz cyca szukała a ta dała jej trocxzek od czapki do buzi to ja tez ja ustawiłam . nic nie powiedziała ze fajnie ze costam tylko to zebym dziecka nie udusiła jak ja biore do łózka iz ebym jej w wozku z górki nie pusciła na ulice, bo od nas jest zejscie z górki, debilka
wiec iskierko kochana tesciem sie nie przejmuj, bo widzisz z jakimi ja parapetami zyc tz musze, a tesc jak przychodzil to teraz cisza, chyba jak mu w swieta powiedzialam zeby swoich kilogramow pilnowal to sie obraził 🙂 dla dobrze 🙂

wreszcie cos chyba zaczelo sie dziac super!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie mówiłam dobranoc, bo jeszcze nie śpię 😉 drzemię między skurczami i nie wiem, co dalej 😮 boli, jak cholera...skurcze mniej więcej co 10 minut od ponad 2 godzin i nie robią się częstsze...do tego mnie goni na kibelek, a teraz dodatkową atrakcją są nudności...chyba zadzwonię na oddział, spytam położną, na co mam czekać, bo gamoń jestem... 🤔 dzięki laseczki, że o mnie myślicie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo Mamuśki 🙂
Ania trzymam kciuki 🙂 chyba nam się ruszyło 🙂
Ja teraz co noc śnię o porodzie 🤢 ale juz się nie boję tego wywoływania a nawet się cieszę 😉
Zaraz zjem obfite śniadanko a potem już tylko na jabłuszkach lecę bo jutro mam być na czczo.
Sztunia masz racje że ustawiłaś do pionu 😉 Moja mnie wczoraj też wkurwiła bo za kazdym razem wraca z pracy i mówi że jej pacjentka rodziła w Feminie i coś tam coś tam...powiedziałam jej że mnie to nie obchodzi a ona dalej swoje 😠 i jeszcze na koniec z tekstem że pytała się położnej i mój lekarz ma w czwartki dyżur w Feminie i dlatego kazał mi zadzwonić...po co się wypytuje? Dobrze że jej nic nei powiedzieliśmy że ja idę na wywołanie...do 14.30 mam czas na urodzenie 😉 a potem jak zadzwoni to Jacek powie że na badaniach jestem i zostaje na obserwacji znów. A to sobie wymyśliłam 😉 i spokojnie urodzę 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...