Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hejo

Kasiak moja na poczatku też chusty nie znosiła i wyła jak ją wkladałam a teraz chwila popłacze jak mama dociąga boki i wiąże i spokój Mysz śpi 😉 i czy jest wyspana czy nie to i tak śpi 🙂

Agatta moja też ma takie popękane naczynka na oczku lewym i powiedzieli że się wchłonie...zauważyłam na zdjęciu z USG że to już w brzuszku było

Zdjęcia Dzieciaczków robaczków śliczne 🙂

Byliśmy dziś na szczepieniu Lencia płakała tylko gdy "BABCIA" jej płyn wszczykiwała a tak przy ukuciu nic ale jak płakała to tak jakby wołała "MAMO" 😞 tak mi było źle wtedy i łzy miałam w oczach 😞 Mó biedny szkrab 😞 5 sierpnia mamy pneumokoki a dziś były jeszcze rotawirusy doustnie

Dałam jej czopek bo co chwile robiła mi usteczka w podkuwke i zanosiła się płaczem a teraz przysypia koło mnie...może uśnie ale tak mnie trzyma mocno za palca u lewej ręki jakbym miała jej uciec...biedny mój Skarbulek

Ania główkę myje tak jak Ci na gg napisałam a Lencia mi też nózki prostowała ale mam sposób kładę ją sobie na ręce brzuszkiem i tak powoli wkładam do wiaderka a drugą ręką podginam nóżki jak do siedzenia.Nie wiem czy mój opis Ci coś pomoże.

Wczoraj Lencia usnęła mi dopiero o 1 w nocy i każde odłożenie do łóżeczka kończyło się wielkimi oczami po minucie więc włożyłam ją do huśtawki i tak usnęła nawet nie wiem kiedy bo ja razem z nią 🤢 a wszytsko to dzięki tatusiowi który zburzył nam plan dnia a potem cwaniak poszedł spać bo rano do pracy wrrrr.....faceci! Od kilku dni jestem na niego zła bo wymiguje się od zajmowania Lencią...wczoraj jak wrócił z pracy i zjadł obiad wchodzi do Nas do pokoju i ja mu proponuje "KOCHANIE NAKARMIE MISIE I WEŹMIESZ JĄ NA SPACER A JA CHWILE ODPOCZNE"
on: TEŻ JESTEM ZMĘCZONY TERAZ MAM CZAS DLA SIEBIE
ja: TO WEJDŹ TYLKO DO KUCHNI I ZACZNIJ PIŁOWAĆ PARAPET TO W ŁEB DOSTANIESZ
on: NO WŁAŚNIE CHCE TO ZROBIĆ BO TO JEST MÓJ CZAS
ja: KIEDYŚ BĘDZIESZ ŻAŁOWAŁ JAK OMINĄ CIĘ NAJPIĘKNIEJSZE CHWILE Z WŁASNYM DZIECKIEM
Dałam Misi cycorka i tak usnęłyśmy we dwie na łóżku a tatuś wieczorem wpadł na pomysł że idzie z mała na spacer i Dziecko które od 19 jest aktywne tak spało na spacerze i była kąpana dopiero po 21 😠
ZABIĆ TO ZA MAŁO...NIE WIEM CO MU ZROBIĘ JUŻ BRAK MI POMYSŁÓW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilam z koszmarnym bolem zoladka - Tata zabral Malucha na spacer - odpoczywam ...

... jesli chodzi o te wszystkie slady na buzkach Maluszkow to wiem, ze takie rzeczy zanikaja gora - do 3 roku zycia ( jakies popekane naczynka lub inne plamki ) Czasami sa to zmiany wywolane porodem i przeciskaniem sie przez kanal rodny a czasami genetyczne. Ale nie martwcie sie Dziewczyny bo obecnie ( nawet jak samo nie zejdzie ) sa takie metody, ze wszystko mozna usunac ( nawet z powiek - podkladaja takie specjalne podkladki i robia zabieg )

Niestety moj Oliwiaczek ma wielka plame na czole, na powiekach i pod noskiem ... plamy te robia sie bardziej czerwone gdy jest zmeczona, placze, jak jest goraco - roznie.
Poniewaz te plamy ma duze to chce zeby lekarz specjalista od naczyniakow ja zobaczyl i juz jestesmy umowione. Podobno najlepszy specjalista od naczyniakow w Polsce przyjmuje w Gdansku - mam farta wiec bo caly sierpien bedziemy w Sopocie wiec zaliczymy tez lekarza.

ilonka Lenka rosnie jak na drozdzach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
teśiowa mnie odwiedziała, no jakże by było inaczej przecież wczoraj Michał do niej zadzwonił i nagadał jej, kawusię mi przywiozła i w dupe miła była. A potem pożaliła się na tescia i żal mi się jej zrobiło, aż widiałam że płakać jej się chciało.
Majka leży w leżazku i gadamy sobie do tego udało jej się chwycić w rękę grzechotkę i trzyma ja cały czas i do gębola czasem trafi.
Lenka rosnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skonczyli ocieplac blok i poszli w cholere ...
bylam cala szczesliwa bo styropian przestal latac
no to teraz pod domem jakas ekipa przyjechala i mlotem pneumatycznym daja czadu 😮
cieplo a ja znowu okna zamkniete bo mysli swoich nie slysze tak jest glosno 😠
posprzatalam troche a teraz Kasie i Tomka na Comedy chcialam w spokoju zobaczyc ...
a tu dupa ! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy to jest możliwe ale mi się chyba piczka skurczyła po tym porodzie. Chciałam sobie założyć tampona bo podpasek brakło a tu niespodzianka ledwo wszedł. jak wyciągałam to też z trudnością i bolało dodatkowo. Łatwiejszy był juz poród.
Możliwe że po tym szyciu tak mi sie porobiło?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia i Tomek rewelacja - uwielbiam ich 🙂

bogusia ja narazie sobie nic nie grzebie bo w stresie jestem, ze nic mi sie tam nie zmiesci albo ... ( gorsza opcja ) ze tampon sie zgubi i nigdy go juz nie odnajde 🤪 ☺️
i caly czas dziewica poporodowa jestem ☺️
juz bym chciala te piguly brac zeby bzykac sie bez ryzyka ( z gumka nienawidze )
ale caly czas okresu nie mam wiec nie moge rozpoczac antykoncepcji 😠

jedno jest zajebiste po tym porodzie, ze orgazmy mam dluzsze i bardziej intensywne ...
w szoku bylam jak to odkrylam 🤪
myslalam, ze to przypadek 😮 ale sie powtarza wiec ...
chociaz jakas korzysc z tego przepychania arbuza przez dziurke od klucza ☺️ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata ale to chyba nie tylko zasługa naturalnego porodu, bo ja miałam cesarkę a też poprawiło mi się w sypialni..może to zasługa tego celibatu pod koniec ciąży (przynajmniej u mnie był celibat:blush 🙂

a tak moje chłopaki mundial oglądają..staremu się nie dziwię, ale myślałam że młodszy chociaż będzie "normalniejszy" 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fotki cudne oczywiście 😁 a mundialowy Ksawi niesamowity 😁 🙃 😁 😁

moje dziecko od dwóch dni się zbiesiło 😞 tzn od czasu, jak przyszła moja koleżanka i ją macała 😠 może coś w tym jest, że niektórzy źle na dzieci działają 😮

która tam ma doświadczenie w odczynianiu uroków? dajcie jakiś przepis 😉 😆

o duszeniu jakoś mi się nawet myśleć nie chce 🥴 ale to pewnie dlatego, że Małż jakkiś denerwujący się zrobił a ja smutna chodzę bez powodu. tzn powody mam - młode rośnie i: się wyprowadzi/zachoruje/nie będzie matki potrzebować itp itd 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ratujcie! Lenka wrzeszczy wniebogłosy 😞 czy to może być tak po szczepieniu?? dałam jej ten czopek pospała z godzinke a teraz zrywa sie co chwile i wyje bo placzem tego nazawać się nie da 😞 pierdzi sobie i kupola tez zrobiła.Przysypia mi tylko na rekach a ja odloze to ryk...jeszcze chusta musze zamotac i ją wsadze to może pomoże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania moja Mama zdjeła ubranko z Lenki obróciła na lewą stronę potarła po czole a potem w trzy kąty pluła. Sztuni mama piżamę brała i po katach pluła. Spróbuj może pomoże...



Dziecko już w chuście narazie cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania moja Mama zdjeła ubranko z Lenki obróciła na lewą stronę potarła po czole a potem w trzy kąty pluła. Sztuni mama piżamę brała i po katach pluła. Spróbuj może pomoże...



Dziecko już w chuście narazie cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś się trochę w środku poprzemieszczało od ciężaru dziecka bo u mnie tez jakos inaczej. Wcześniej mogłam skończyć tylko w jednej pozycji a teraz to już wolna amerykanka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...