Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
walczymy z MEGA KOLKĄ
😞 😠 😠 😞
czasami bolał go brzuszek albo płakał ni wiadomo dlaczego, ale teraz przeraźliwie wyje od dwóch godzin (z przerwą na kąpiel) 😞 😞 😞
człowiek jest wtedy taki bezradny 😠

jeszcze bardziej niż do tej pory współczuję "kolkowym mamom" 🤔
mam nadzieję że to tylko jednodniowa akcja i że zaśnie zaraz (choć się nie zanosi na to) 😞 😞 😞

może to przez truskawki, które wcinam od dwóch dni... 😞

żegnam się, dobranoc
do spisania i zobaczenia z warszawskimi mamuśkami jutro 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bogusiu widze, że masz ten sam problem co ja. Mój maly nie podnosi głowy,niby troszke tak tzn odwróci na drugą strone ale to tyle. Taki z niego leniuszek, jak go położe to nie płacze ale lezy sobie i patrzy. Też zaczynam się juz martwić bo syn mojej siostry w tym czasie to już na rączkach ładnie się podpierał, no ale może każde dziecko rzeczywiście ma inaczej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JoZo no ja biorę cerazette i z tego co mi gin mówiła to trzeba je brać o regularnej porze, stosuje się je bez przerwy więc stąd obojętne kidy się je wexmie i one są dla kobiet karmiących dlatego pytałam agattę jak karmi 🙂
do tego jak zaczyna się je brać to tydzień trzeba uważać, tak samo jak pominie się dawkę, bo spóźni o ponad dwie godziny z przyjęciem, tak mi moja gin gadała
ok dzieciak spi, jemy z mężem kolację idę spać, kurde tylko pościel muszę powlec bo dzisiaj mega wietrzenie robiłam 🙂
miłej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemka
wrocilismy z grila i darowalam kapiel malemu bo tak smacznie spiochal ze przelozylam go tylko do lozeczka i zaraz tez sie wturlam do spiochania 🙂
czyli jak dziecko spi z otwarta buzka to spi mocno i zdrowe to super bo moje "dobre doradzaczki" wymyslily ze maly ma chore zatoki ze bedzie mial wycinnay migdalek jak tak spi 🤪 🤢 😠
foty miodzio 😘
ja musze wreszcie isc do gina po zasiwdczenie do becikowego no i siebie przebadac, sex hmmmm maz moze jakas tam ucieche ma ja srednio 🤢
dobranoc
anka ja zapodaje dziennie jedynie 15 kropel lacznie 3 razy po 5 kropel, slyszalam z eciezko jest jak te krople sie odstawi 🤢 pezy moim dawkowaniu butelka starcza mi na 1,5 miesiaca mam jezzcze 2 opakowania wiec przy osttanim bede juz malego odzwyczajac kropelek z kazdym dniem coraz mniej.
ciemieniuche zwalczylismy oilatumem i czesaniem teraz czasem jakas skorka jedynie mu sie pojawi ale skorupy juz nie ma, jedyne co zauwazylam to przy lewym uchu ma ranke jakby naderwal mu sie ten platek nie wiem co to zaraz poczytam,papapapapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas też boleści brzuszka była, nawet flaszki nie chciał..
trochę uspokoił się przy cycu bo troszeczkę mleka tam jest, więc pomykał pomykał i zasnął..
niestety niedługo się obudzi bo przypomni sobie że flachy nie odciągnął na noc 🥴

zakładam na relaksacyjną kąpiel 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wspolczuje Wam tych kolek 🥴
moja czasami cos tam z brzuchem popiszczy - zwlaszcza jak kupa jest w produkcji
ale tak to mamy spokoj z brzucholem ...

u nas kapiel sie udala - Mala wielkie galy 🙂
fajnie tak na golasa - golego Malucha przytulic 🙂

wrzucilam Oli do lozeczka ...
teraz lezy przy karuzelce - mam nadzieje, ze sama zasnie ...

najgorsze jest to, ze kupy dzis nie bylo 😠
wiec znajac mojego farta pewnie jutro na zlocie Mala zrobi mi niespodzianke 🤢
do tego wszystkiego u nas jest tak, ze jak przez jeden dzien kupy nie ma to marudka jej sie wlacza i walczy z produkcja, wtedy piszczy i poplakuje ...
mam nadzieje, ze nie bede musiala przez to szybciej do domu jutro wracac 🤢

ide do wyrka
dobranoc Mamusie 🙂
do jutra Czarownice zlotowe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas dziś jako tako z kolką.
czyli pewnie jutro bedzie chujnia na zlocie i podobnie jak Oli Aron kupy dzis nie walnął i nawet mokrego pierdka nie było.
nie wiem co z tymi kroplami ale jak dawałam mniej to tak, jakbym w ogóle nie dawała.
a co z tymi kroplami, ze później trudno odstawić? uzależniają czy co?
ciemieniucha jest narazie bez zmian i na cimiączku największa.
walczymy.
oo, póki pamietam: czy wasze maleństwa też tak trą buźką o was, jak są na rączkach??
no mój jakby się wycierał po nie wiem czym. nie zawsze ale dość często. moze go buźka swędzi, nie wiem.
kąpiel w wiadrze nie wyszła dziś w ogóle bo bartek jakoś tak go wkładał, że zaczał sie drzeć i mu odpuściłam. chyba za szybko i za gorącą wodę poczuł.
tzn woda, jak zwykle równe 35 stopni tyle, ze ja to go wkładam powolutku a nie tak odrazu.
no trudno, kąpanie było w wannie i jak zwykle odlot z lewą ręką we włosach i błogim uśmiechem.
był nawet pierd do wody i teraz na śpiocha też kilka poszło.
Lencia wygląda bosko z tego wiaderka.
A Ksawi to juz kibol na całego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witojcie piatkowo 🙂
udanego zlotu zycze 😎
anka no tak slyszalam ze jak sie odstawi z dnia na dzien to moze byc zle ale to nie jest regula dlatego ja bede stopniowo po kropelce, w koncu nie moze brac tych kropli w nieskonczonosc, a kolka ponoc 3 miechy gora 6 trwa oby nasze chlopy byly z tych 3 mieisiecznych 🙂
dzis egzamin o 19 🤢 trzymajcie kciukaski, lece sie ogarnac poki maly zajal sie mata i mtv 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 😘
kupe lat hehe 😜
fotki waszych dzieciaczkow super zawsze na naszej klasie i tak was podpatruje 😜
co do kolek to niewiem co to jest bo moja niema i mam nadzieje ze nie bedzie miala 🙂
kupki?zawsze sa moze raz nie miala przez jeden dzien ale potem jak walnela to po same lopatki i cycki 😁
w nocy mam lajt wstaje raz 🙂 bo mala przesypia mi 7 godzin 🙂
jest wszystko wporzadku tylko teraz mnie jakis katar dopadl a karmie piersia i niewiem co za tabletki brac...narazie lecze sie herbatkami i spreyem do nosa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂

pogoda jest czyli zlot jest 🙂

wczoraj Mala zasnela przy karuzelce, ale po godzinie sie obudzila i maruda
oczywiscie ledwo przytomna byla, zaspana, ledwo na oczy widziala, ale na marudzenie zawsze czas jest dobry heh
no to ja ja hop do swojego lozka ( bo jak zwykle wole sie wyspac )
jeszcze jej dobrze nie polozylam - oczy juz zamkniete, geba otwarta - spi - beton
i tak od 23 spala do 5 - a od 5 spi do teraz ...
i niby zajebiscie, ze tyle spi, ale jak tak dalej bedzie to w ogole z Mezem sypiac przestane
i bede musiala noce z Malolata spedzac ...
juz mi sie wydaje, ze ma nawyk sypiania z Mamusia
shit !

asienka kciukasy !

Lenka fajna Babeczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Klapoucha w proszku ale lece sie stroić dla Czarwonic:0

Co do dawkowania leków to wiem, że trzeba dawać tyle ile piszą najszczesciej mniejsza dawka nie diała lżej itd.My Bobotic dawalismy przed 28 dniem w pełne dawce pediatra powiedział że można.

Co do duszenia to my narazie wersje zastępcze. Moja nadżera się leczy jeszcze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Będzie zlocik, będzie zlocik.... słoneczko świeci 😎

Asieńka
- kciuki za łatwy egzamin 😆
to już ostatni?

Nocki u nas nie takie kolorowe 😞 Młody przesypia trzy godziny i pobudka 😠
Lubi nocne posiłki maluszek mój kochany, a ja chodzę z podkrążonymi oczami... 😜

Lenka
w wiaderku śliczniutko zrelaksowana 🤪
Pocztówkowo!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo 😉

ale Wam zazdroszczę tego zlotu...chiba miotłę zaraz odpalę i przylece do Was z Lencią 🙂

JoZo moja podobnie się budzi do karmienia w nocy 🤢 raz ładnie przespała do 4 ale ja wtedy walczyłam z mega bólem głowy i nie spałam 😞

Asieńka powodzenia i nie dziękuj by nie zapeszyć

Bogusia mam sposób na Lenke by ćwiczyła tą swoją główkę ładnie skoro nie lubi sama na brzuszku leżeć...spuściłam troszkę powietrza z piłki do ćwiczeń żeby była miększa kładę na nią pieluszkę potem Lencie na brzusiu trzymam za boczki i kołyszę przód tył lub na boki najwidoczniej bardzo tak lubi bo długo wytrzymuje i nie protestuje...

Idę do kąpieli porannej i potem na spacer wybywam zakupić bakterie do karuzelki bo wysiadają 🤢

Lencia wczoraj usnęła bez smoka i karuzelki 🤪 odleciała tak ładnie sama po kąpieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...