Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hejo
my juz po spacerkach i spaniu na dworku teraz sie ogarniam przed egzaminem maly oglada vive maz pojechal po telefony do plusa 🙂
laseczki zlotowe wsyawcie zdjecia i opowiadajcie jak bylo, zazdroszcze ☺️ jak bobasy juz beda duze moz erzobimy ogolnopolski zlot kwietnioweczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ciekawe, jak tam czarownice na sabacie 😉

asienka kciuki zaciskam

was też tak wasze chłopy denerwują? 😠 nawet nie do końca wiem, czemu 😮

jak dzieci w nocy często jedzą to bardzo dobrze, bo to mleko nocne (u cyckujących) jest tłustsze i świetnie działa maluchom na mózgi 🤪 moja w nocy średnio, więc geniuszem chyba nie zostanie 😞 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania mnie mój bardzo denerwuje ale to chyba tak nasze zmęczenie działa.Ostatnio mam na niego silną alergie

Moja w nocy je co 3 godziny 🤪 ciekawe czy taka mądra główka z niej będzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My po zakupach maka od 13 dopiero usnela nawet w woziu marudzila dzisiaj
musze ta chuste kupic koniecznie bo wydaje mi sie ze skoro lubi na rekach tylko w tej pozycji na zabe byc noszona to w chuscie bedzie jej sie podobalo tylko ten sprzedawca nie odpowiada czy ma taka jak chce 😞
Ilonka dzieki za smska 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julcia tylko nie zraź się jak Mia bedzie przy wkładaniu do chusty płakać ale jak już się przyzwyczai to zaraz uśnie 😉

Ale moje dziecko się rozgadało 🙂 zaczepia wszystkich by z nią rozmawiać 🙂 mała gaduła mi rośnie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie ja padam na pyszczek nie mam siły jestem zmęczona a tu ciekawy tydzień się zapowiada dziewczyny za tydzień wyjeżdżają więc ogłosiłam w domu wielkie pakowanie czas zacząć 😁 22 i 23 kontrola w nowych poradniach z Arczim w czwartek szczepienie a jeszcze od 30 powrót do pracy 😠 😠 😠 😠
tatuśko zostaje na straży z synkiem a dzisiaj byłam 6 godzin w pracy i tęskniłam niesamowicie nie wiem jak to przetrwam już mam ochotę wyć do księżyca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my po akcja brak wody w kranie, Maja była dzis pod wieczór bardzo marudna i wiedziałam że kapiel ja odpręzy a tu wody nie ma, to do biedrony po baniaki 5l i sru, czajnik grzeje, mieszamy i Maja szczęsliwa, cycka dostała i już smacznie śpi 🙂
ale normalnie ona rosnie jak na drożdżach, chyba za niedługo z 62 wyrosnie 🙂
co do denerwowania mnie przez męza, jest lekkie napięcie, Michał za mna chodzi i mówi: no wyduś wyduś to z siebie, ale ja nie chce się kłócić, natomiast wydaje mi się że to zmęczenie. Ostatnio prawie go w domu nie było i od rana do nocy łaćznie z kąpielą wszystko było na mojej głowie, a jednak płacz to jest najgorsze co może być i ta bezsilność przy tym

klapi dawaj fotki, przesyłam ci troche mocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To i ja się melduję 😁
Faktycznie było super 🤪
Dzieciaczki na żywo jeszcze piękniejsze niż na fotkach 😆
Zdjęcia robiły Klapi i Anka; mam nadzieję że coś wrzucą 😜

ale ogólnie jestem padnięta,
łaziłyśmy ponad 6 godzin, strasznie szybko czas leciał 😜
ja chcę jeszcze 🤪 i już czekam na następny zlocik 😜

Guti już konsumuje po kąpieli i mam nadzieję że szybciutko padnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ło matko, nie mogłam się zalogować 😠
mały zrobił krótką scenę i się uspokoił zaraz, takze dojechaliśmy do domu spoko.
w domu kolejna scena bo za długo czekał aż go wyjmę z fotelika i sie rozryczał ale utuliłam, cyś i spoko.
teraz śpi, wydaje te swoje dziwne dźwięki i nie wiem jak go obudzić na kąpiel.
kupy brak drugi dzień choć pierdków dziś było sporo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to ja tez sie juz melduje 🙂

tylko weszlam do domu a Oli od razu strzelila mi kupala 🙂

zlocik - rewelacja ( mimo tego, ze nogi wchodza mi w tylek ) 🙂
Dzieciaczki sa po prostu przecudne ! 🙂
Hania taka dystyngowana dama, oaza spokoju 🙂
Gutek prawdziwy facet - od razu widac 🙂
a Aronek cichutenki, spokojny, grzeczniutki - miny strzelal niesamowite 😁
Czarownice tez fajne 😜

no to Dziewczyny tak jak sie umawialysmy -
fotoshop a pozniej pokazujemy fotki 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ech zazdraszczam wam, też bym się zleciała z kimś z wózkiem 😁

nerwy na chłopa to może rzeczywiście zmęczenie...oby kiedyś przeszło, bo ja chcę jeszcze dwójkę takich małych cudaków zrobić 😜 😉
u nas taki upał, że padłyśmy z małą i spałyśmy ze 3 godziny...ech znowu w nocy nie będzie spania 😞 no, ale może jej mózg większy urośnie na nocnym mleku wtedy 😉 😁 😁

idę ją kąpać i karmić i tulić 😁 czasem to bym ją zeżarła normalnie z tej miłości 🤪 a na początku nic tego nie zapowiadało, że takie love rozkwitnie 😉 😁

zajrzę jeszcze później (jeśli zdołam) i mam nadzieję jakieś foty zlotowe obadać 😜
na wszelki w mówię jednak dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja tez zalogowac sie nie mogłam 😠
ale nerw mnie bierze bo nie moge fotek zrzucić na kompa, a karta pełna a jutro do rodzinki na wieś jedziemy, do tego coś sie podupczyło z tym aparatem bo nakasowaam się jak głupia zdjęc a on pokazuje że tylko 11 mogę zrobić 😠 😠 😠
i ta cholerna woda, wczoraj pościel zmieniłam na bielusienką 😠 😠 😠 😠chce się wykapać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zaraz coś wrzucę, tylko muszę w fotoszopie się wyszczuplić 😉
zlot oczywiście zaliczam do super spędzonego czasu.
Aron był dzis taki spokojny juz od rana i na całym spotkaniu, ze chyba zadna z dziewczyn nie uwierzyła mi w te bezlitosne codzienne kolki i gazy 😁 😁
nie wiem co się stało ale niech tak zostanie - błagam 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...