Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
odwiedziny na wsi udane, Majka co zamknęła oczy to budziła się w inym miejscu, zdziwko miała bo w kościele sie obudziła nawet 🙂 oczywiście ciocie dobre rady, bo przewieje, bo za gorąco, bo jej w foteliku niewygodnie, bo ssie pluszaka, bo chusteczki do pupy są za zimne, a najwięcej jak zwykle pierdol...ła teściowa, kur...a wszytsko wiedząca 😠 😠 😠 oczywiście rady i porady jej mam głeboko zasiane, ale co to ma być. Dziecku ledwo ściągnęłam spodnie a ona dobnie no szybko szybko bo czkawki dostanie, potem wyła do księżyca że chusteczki i krem są zimne i teraz to napewno czkawki dostanie, a Maja nic, to se poszła. majka zaczęła coś gadać i śmiać sie, ta leci i krzyczy no mówiłam że czkawke ma , pi pi pi pi pi pi , nie da się jej wytłumaczyc że dziecko czkawke nie tylko ma gdy jest mu zimno,od ulania dostaje cześciej, a najbardziej mnie denerwuje jak zamiast słowa czkawka używa SKUDKA- co to ma być ??????/ sie pytam. Albo spi dziecko smacznie w wózku, utulona w kocyku okryta moskitierą, a ta zaczyna walczyć z wózkiem i go przestawiać, pytam się jej co robi, a ona do mnie że nic, mówie że koła sa zblokowane i dziecko obudzi, ona że wiatr wieje, powiedziałam zeby nie przesadzała, i to nie wichura tylko wiaterek.
Oj a najlepsze jest to że mojego Michała tez zaczyna to wkurzać i to wieczn jedzcie, jedzcie, obiad o 14.00 obfity, a ta o 16.30 kanapki przed drogą karze nam jeść, mówimy że nie chcemy bo obiad był przed chwilą, to poszła herbaty zrobiła i lezie a tymi kromkami, oczywiscie olalilismy ją, ale ile się przy tym nagadała, a najlepsze było zjecie na zaś, no gratki dla tej pani.

Ok spadam wypoczywać, nagadałam się :
)papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziękuję mamusie za życzenia 😁 😁 😁 😁 😁 Wy macie teściowe a u mnie tak działa moja mama 😁 😁 😁 😁 😁 😁ale już do tego przywykłam wtrąca się we wszystko, wszystko wie najlepiej no typowa teściówka co zrobić. Dzisiaj kupiłam synkowi strój na wesele i chrzciny http://www.allegro.pl/item1073703429_chrzest_ubranko_garniturek_maurycy_r_74.html i oczywiście że nie poważna jestem a co quwa ktoś mi zabroni kupuje to co mi się podoba a 😁 😆a teraz zmykam do łóżeczka na duszenie urodzinowe hihihihi dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo 🙂

moja tesciowa dzisiaj tez na tapecie 😠

Mam pytanie? Czy Wasze dzieciaczki jak nie śpią to też tak często chcą cyca?? Lenka niby je ale tylko z 5 minut possie i już nie chce a jak ją przystawiam na siłę by jadła dłużej to uleje 😞 no ale jak je te 5 minut to po pół godzinie znów chce i dzisiaj taką mi scenę zrobiła że musiałam autobusem z nią do domu wracać ze spaceru bo nie miałam jej gdze nakarmić a wyła jak wilk do księżyca 😞 nie wiem co jest nie tak 😞 może ja coś źle robie 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witojcie 🙂
dzionek pelen wrazen, wybralismy sie z malym na zakupy do lodzi do manufaktury super bylo 2 razy skorzystalam z pokoju mamay i dziecka rewelacja mozna bez stresu nakarmic dziecko i przewinac 🙂
poszlismy rekalmowac pierscionek a babka na naszych oczach upuscila brylant na podloge 🤪 jak tylko sie uszkodzil i napisza mi w opini ze to moja wina ze uszkodzenia mechaniczne to osobiscie zamorduje pana kruka 😠
co do ubranek nasz bobo nie pamietam kiedy mail zalozone polskie ubranka ja go ubieram w ciuchowe angielskie laszki 🙂 spiochy to nawet nie wiem jak wygladaja jak dla mnie najbardzej spsrawzdaja sie body i getry w polspiochach tak wiezga nozkami ze sam je sobie zdejmuje 🤢 ale lubie je.
ilonka moje bobo jak nie sli to karmie co 1,5-2 godzinki czasem nakarmie mam wrazenie ze nasycony a po 15 minutach robi koncert 🤢 najgorsze sa osttanio wyjscia z domu na spacer kazde z wielkim rykiem jakby plecy go parzyly jak klade do wozka 🤢 kusicie chusta kusicie 🙂
agata ja mam mate tiny love jak znajde takowa na allegro dam linka jest rewelacyjna poki co masakrycznie zasliniona.
iskra gratki pierwszego zabkowania 🤪
monia super ze corcia zdrowa wszytskiego naj naj 🙂
sztunia hahahahahha skudka ze co ze jak hahahahha
nasz ma bardzo czesto czkawke bo go roznieram zeby mogl sobie odetchnac powietrzem calym cialkiem 😉
dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dokladnie mamy taka
http://www.allegro.pl/item1082978663_mata_edukacyjna_tiny_love.html my mamy uzywana 2 letnia widze ze takiej nowej chyba nie ma na allegro ale sa podobne nowsze polecam jest rewelacyjna, wszystko piszczy szelesci gra muzyczka itp itd.
ilonka ja juz zaczynam godzic sie z faktem ze maly coraz bardziej ruchliwy wiecej mleka potrzebuje on juz ssie z 2 piersi na jedno karmienie podejrzewam ze niedlugo bede musiala wprowadzic butle choc bardzo nie chce a tez kazdy mi mowi ze glodny karm karm,
wczoraj jak maly mial atak tescie mowia ze musze przejsc na diete jak ja juz kuzwa prawie o sychej bulce i wodzie zyje 😠 a tesciowa dorypala no wiesz jak ma tak wam plakac to trzeba bedzie przejsc na butle "pinda" jedna 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj dzis tez dal koncert, ech chyba lacznie to z godzine ryczal, wczoraj obrazil sie na lewa piers, dzis na obie, musialam sciagac laktatorem i z butli pil, no a po kapieli dostal sztuczne mleko, bo juz nie mialam co sciagac wypil 80 ml i poszedl w kimono, choc po pol godzinie sie obudzil, pare razy pomlaskal cycka, wyplul i teraz nadal spi, zobaczymy jak w nocy bedzie mnie ssal, ech

dziewczyny widze ze nie tylko moj ssie tak krotko.

a poza tym bylam dzis na spotkaniu klasowym 5 lat po LO 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak na szybko
Ilonka nie martw się tym karmieniem 🙂 moja też ma dni, że co pół godziny cyca i ciągnie 5 minut...a innym razem wisi po 40 minut raz na 4 godziny...takie uroki cycowania 😉 myślę, że dzieci sobie same regulują ile i kiedy...jak jest gorąco np to tylko piją - wtedy tak krótko pewnie, bo potem pokarm się też gęstszy robi...takie moje mędrkowanie 😮

a mi nie działa funkcja ostatniego posta, pokazuje, że wystąpił błąd i w ogóle brzuch znika 😠

a tu królewna Matylda i dwórka 😉 😁


przespanych nocek 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szczęść boże dzieci 🙂
🙂 królewna cudna, wogóle zdjęcie jak z reklamy 🙂
ilona Maja czasem też tak ma, a średnio jak nie spi to tak chlipie co 1-1,5h ale zdrarza się że 5 minut possie a motem memla memla i widać że z jedzenia to juz nici
lecę sprzatnąć dom po 2 dniach braku wody mamy istny sajgon 🙂
miłej niedzieli no i na wybory 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tak na szybko poki moj maly Demon jeszcze spi ...
wczoraj mialam najgorszy dzien od kiedy Oliwiacz jest na swiecie ...
ryczala caly dzien, ja klocilam sie z Mezem - no po prostu jedna wielka porazka
za to jak mi dziecie nareszcie padlo to spalo 7 h 🤪
nie wiem co ja tak meczylo - brzuszek ? czy napieta atmosfera w domu ?
dzisiaj przebudzila sie tylko na mlesio i spi dalej ...
mam nadzieje,ze dzis bedzie spokojniejsza
bo wczoraj to myslalam juz, ze w siatke zapakuje i do Caritasu oddam 😉 😉
a tak serio to myslalam,ze pierdolca dostane ...
ide jeszcze powegetowac w lozku z rodzina bo nie wiem kiedy ten luksus sie skonczy ...

asienka dziekuje za linka 😆 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://img821.imageshack.us/i/naszezdjcia4184.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/9866/naszezdjcia4184.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://img22.imageshack.us/i/naszezdjcia4224.jpg/][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/4833/naszezdjcia4224.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskierka ja juz męczę się z okresem ponad tydzień i końca nie widac 😞

położyłam małego na brzuchu a ten nie chce wogóle dalej głowy podnosić 🤢 Tylko gapi się w telewizor 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskierka nie dołować mi się! takie bombowe masz dzieciaki, że tylko się cieszyć 😘

wczoraj zrobiłam małej domową sesyjkę 😁 oto efekty (i to tylko kilka, bo ogólnie to ponad setka jest 😜 )

kaczuszki są do jedzenia 😉

mała kowbojka

a tu ze świnką i niezbyt zadowoloną minką 😉


bezkolkowej, spokojnej niedzieli życzymy 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melduje się i ja 🙂
Dzięki za podpowiedzi 😘 czyli nie panikuje 🙂
Ania 78 czy Ty z zawodu fotograf jesteś?? świetne fotki my się wybieramy na sesyjkę z Lenką tylko trzeba termin umówić 🙂

KTO SPEŁNIŁ JUŻ OBOWIĄZEK I GŁOSOWAŁ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...