Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no to dobrze że Broniu króluje 🙂

Julcia a gdzie mierzysz temperaturke?? bo jak w dupci to 2 stopnie się odejmuje.Lencia też ma zawsze 37 z hakiem i jest ok. Oczko ostatnio jej łzawiło ale na drugi dzień było już ok...Jeśli nie marudzi i gilki nie lecą to nie jest chora spokojnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze wlasnie ma wiecej gilkow niz zwykle jak jej frida ciagne ale tekie jak zawsze
nie tak ze jej cieknie z noska i troszke kaszelek ale to chyba slina sie dlawi czasami
aj juz sama nie wiem zobaczymy na wieczor bo zawsze wieczorem jest wyzsza temperatura jesli bedzie duzo wyzsza to znaczy ze cos sie dzieje i smigne jutro do lekarza ale ma nadzeje ze bedzie ok 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się 🙂
obowiązek obywatelski spełniony..Bronek rządzi 🤪

Bogusia mój synuś robi żółtawo-musztardowe kupki, podobno trochę "śmierdzące". Niestety ja mam taki katar że nie czuję. No i do dziecka podchodzę już w maseczkach na twarzy żeby niunia nie zarazić 😞
Matylda urocza, a Ania chyba profesjonalnie fotki pstryka bo takie ładniutkie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my tez juz po krzyzyku.
bylismy z Ajronem w chuscie i jeszcze kumpelka zaliczona.
Julka, jak ponosisz mała w chuscie z godzinke to powinna potem poprykac.
ja juz 2 razy nosiłam i 2 razy odnotowałam prykanie 🙂 a to dla akurat naszych bobków moga byc zbawienne baczki 🙂.
chusta wzbudza emocje u przechodniów.
teraz bawimy sie pałakiem od maty eduk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkurwia mnie moja teściowa 😠 i to bardzo 😠 😠 😠 😠 mała płacze a ta wbiega mi do pokoju i mówi dlaczego lalunia tak płacze mam ochote odpowiedzić że się nad nią znęcam jakby nie wiedziała że dziecko też musi popłakać.Albo wychodze z Mała w chuście na dwór a ona nosisz to dziecko jak cyganka w wózku się wozi dostojnie a nie w szmacie zawinięte i nadaje i nadaje jakby ją ktoś o zdanie pytał. Co chwile coś krytykuje 😠
Albo lepsze wyciągłam dzisiaj obcasy moje mega wysokie ulubione i byłam w nich na spacerku rano z Mężem a ona do mnie co to za buty kupiłaś sobie jeszcze ich nie widziałam.Buty już rok mają.Albo do Lenki z tekstem ciekawe jakby mama miała jeszcze gotować i sprzątać a nie Ciebie ciągle nosić i Tobą się zajmować.

Ania u Ciebie chusta wzbudza zdziwienie u przechodniów a u mnie szok 😉 śmieszy mnie to jak się na mnie patrzą 🙂

Już się wygadałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonka hehehe olej system ale co sie nasluchasz to twoje ale jestesmy z toba i wiesz zze tu zawsze mozesz sie wygadac 🙂
no to jak wiekszosc polakow bedzie glosowac jak kwietniowe mamuski to moze sie uda 🙂oby broncio maria wygralw piwreszej turze hehe
zakladka na browearka i tortile meza oczywiscie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja się upłakała po kąpieli nie chciała leżeć w łóżeczku 😞 i na rękach mi usnęła a łzy jak groch leciały

przez przypadek weszłam na LUTY a tam afera ANITEK kłóci się z Cruella czy jakoś tak...ale mają zajęcia...łączy ich tak wiele (dziecko) a zajmują się bzdurami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...