Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

to chyba te 🙂 ale o bzdurę poszło z ciekawości przejrzałam cały Luty 🙂 jak ktoś szuka to od strony 39 się zaczyna 🙂

dobra już nic nie piszę bo zaraz mnie zlinczują 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczornie, cały dzień zabiegany i zapłakany więc nawet nie zaglądałam 😞
Oczywiście na głosowanie uroczyście całą rodzinką się wybraliśmy, młody przespał godnie tak ważny moment 🤪

Ania78 – śliczne zdjęcia królewny Matyldy, świetne oko fotografa (zazdraszczam) no i modelka piękna

Julka – chusta super rzecz 😆
miłego wiązania, bo na pewno się wciągniesz 🤪 🤪 🤪

Ilona – ale teksty ma ta twoja teściowa....
nie wiadomo, śmiać się czy płakać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie panienki wieczornie
my na głosowaniu potem u mamusi na obiadku, miło przyjkemnie potem Majeczkę coś bolało bo tylko przy cycku chciała siedzieć, ale poszlismy do znajomych i była grzeczniusia:
) chłop mi się znowu opił ale dobrą kolację zrobił więc mu wybzaczam 🙂 maja 20 minut temu zasnęła snem kamiennym, boże jaka ona piekna jest nie mogłam dziś się napatrzyć.
Zdjęcia Ania robisz piękne, marzę o takiej sesji ale nie wiem czy bedę w stanie takie fotki porobić 🙂
Ilonka ach te teśiowe kijem po nerach, bo w oko już było 🙂
no ja tez wpadłam przypadkiem na lutówki a tam afera na całego 😮ale sledzić tej wojenki mi się nie chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mały wykąpany, nakarmiony i śpi, ale jaki numer:
wróciliśmyz wyborów, nakarmiłam, przewinęłam, tak se trochę pogadał, oprykał i nagle TO znów sie zaczęło: prężenie, gwałtowne podkurczanie i ryk w niebogłosy.
nic nie pomagało: masaże, cyc, noszenie.
no se myslę: fuck!!! juz nie wiem dziś jak mu pomóc, ale...
przypomniało mi sie,z ę ma te czopki viburcol czy jak tam i myślę: włozę mu w dupkę - moze pomoże.
ściągam pampera, a tam taaaaaakie kupsko, ze swiat nie widział i znów takie kleiste, ze do dupki przyklejone. nie wiem ile z tym leżał ale nie dłuzej jak 1,5 godziny bo tyle trwało od przewinięcia do czzamiaru czopkowania.
dzisiaejsza kolka okazała sie mega kupskiem i o to była cała afera.
jak juz tylko dobierałam sie do dupki to uśmiech sie pojawił.
nie wiem kiedy on sie zesrał, odkąd sra co 2 dni to jakoś tak potajemnie, ani dźwięku, ani miny, tylko pryka i pewnie wtedy wali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
melduje się wieczorową pora u mnie już nastała cisza kocia ferajna porozkładana w łóżeczkach i cała święta trójca lula 😁 😁 😁 😁
Ania podziel się 🙂 linkiem do ciuszków moro bo Piotrek mnie męczy że też chce takiego agenta mieć w domu 🙂 🙂
wybory zaliczone egzaminy 2 zdane jeszcze 2 i koniec sesji a w lutym obrona i koniec nauki no ale cóż jak byłam piękna i młoda to w szkołę kamieniami rzucałam a teraz na stare lata przy 3 dzieciaków psie z adhd i tatuśku zachciało się tytułów zdobywać 😁 😁 😁
spokojnej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania wspolczuje tych kolek jestem z toba bo nasz zadko ale tez miewa jazdy, mi kiedys pediatra podpwoiedzialla ze by te czopki zapodawac na godzine przed atakiem ale to jak ma regularne attaki dla mnie glupota no ale moze to dziala ja sie nie znam raz zapodalam ten czopek i u nas nie zadzialal ja ich nie stosuje,
maly zasnal bez kapieli 🤢 no coz ogarne go z rana spi i tylko slysze jak ssie przez sen cycus jeden kochany 🙂
padam na ryjek
sledzic mi sie lutowek nie chce pewnie jakies glupotki a tyle dymu nie wtracam sie nie moj cyrk nie moje malpy 😜
dobranockuje 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania cieszę się że to tylko kupiszczę było a nie ta wstrętna kolka 🤪

Tak zachwalacie te chusty to chyba i ja się zdecyduję..na początek też od Pentelki chyba zamówie..

Iskierka współczuje boleści, u mnie okresu ani widu ani słychu jeszcze..mam tylko nadzieję, że nie zaliczyłam już wpadki bo raz nam się z mężem zdarzyło dusić bez ochronek ☺️

Ilonka może brzydko się wyrażę, ale miej wyjebane na teściową..niech sobie gada i tak wychowasz po swojemu i będziesz robić z Lenką co chcesz 🤪 🤪

A ja dziś wykąpałam się z maluchem w wannie i rzeczywiście, tak jak mówiła Agatta super wrażenia..polecam każdemu. Pluskaliśmy się 30min, Ksawi się wyciszył i po kąpieli grzecznie zjadł i teraz śpi.. 🤪
Zerknę jeszcze do lutówek, jak tak polecacie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...