Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sztunia śliczności z tej Twoje córci 😘 😘 😘 a Ty masz ekstra piegi!

Monia gratki egzaminów!

Ilonka olej teściową grubym moczem a filmik ekstra! dusiłam się ze śmiechu 😁

okresu ni mo i wcale nie tęsknię 😉 😜
my to chyba najlepszą ekipą jesteśmy, u nas jakoś nikt się nie kłóci, nie? 😁

Matysia śpi, aż się stęskniłam za nią ☺️ z dnia na dzień coraz większego szału na jej punkcie dostaję...jakoś nie wyobrażam sobie, jak pojedziemy do Pl i każdy będzie chciał ją dotykać 😠 😠 😠 😠 😠

nie wiecie, co u Madzika? dawno jej nie było...może jutro do niej zadzwonię.

ewakuuję się do wanny i spać. spokojnej nocy mateczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monis gratki egzaminow
Sztunia focie tez superowe
U mnie tez nie ma okresu i rowniez mi nie teskno 🙂

Madzika i Kirrke nie ma juz troche 😞
Jutro Kirrke przyatakuje 😎 a ona chba juz wyjechala ale napisze jutro 🙂

Moja Nuna spi ale nie zapeszam 🤨
Ja tez mowie Dobrej Nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Majeczka to podobna do mamusi, zwłaszcza na tej 1-szej fotce 🙂.
ooo, klapi właśnie dawaj fotki bo cię będziemy na wakacjach prześladować myślami 😉 😁
Aronek walczył,walczył i w końcu zasnął bidulek.
łapki w górze więc już chyba na dobre przykimał w dniu dzisiejszym.
no to ja chyba też zadobranocuję wam dzieciate kobiety 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek poniedzialkowo 🙂
czekam na wyniki najgorszego egzaminu wiec prosze o kciukaski bo one maja niesamowita moc 🙂
rany sztunia jakie fajowe zdjecia, superowe macie aparaty z ania rozumiem ze to jakas lustrzanka bo jezeli cyfrowka to poprosze o namiary to chetnie sobie takowy zakupie 😉 a wiecie ze ja nie mam zadnego osobistego zdjecia z moim dzieckiem 😞 tak moj sie maz stara, w ogole to na dzien dobry tygodnia mam jakies nerwy na niego 🤢
u nas dzis pochmurno mam nadzieje ze nie bedzie padac 😠
lece sie ogarniac
no wlasnie u nas kwietnioweczek zgoda lad i porzadek jak w starym dobrym malzenstwie 😜
ciekawe jak wesele u emilki i jak mala podroz zniosla i taka impreze 😎
czesto mysle co sie dzieje u ami i az strach mnie lapie z emoglo cos zlego sie wydarzyc ze nie zaglada 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
jakaz ja jestem wyspana i szczęśliwa, wczoraj na wieczór pomimo że chłop był wstawiony usmialismy się do łez, chyba był zdziwiony i też przeszczęśliwy że zamiast miauczeć przytuliłam się do niego no i zaczał głupoty gadać 🙂 🙂 🙂 🙂 no i Maja dała się wyspać jeszcze nigdy tak nie miałam, zasnęła o 21.20 wstała o 4.45 prawie 7.30h snu, oczywiście potem jeszcze poszła spać, wstałysmy jekieś pół godzinki temu.
Tak my mamy lustrzankę tylko że obiecuję sobie wziąć instrukcję obsługi i nauczyć się robić jeszcze lepsze fotki.
No co do piegów to mój mąż tak mnie wyrwał: bylismy przyjaciolmi z jeszcze takim Tomkiem 🙂 Michal mial wona chate wiec umówilismy się na winko i oglądanie filmów, ale Tomaszek nie mógl przybyć i zostalismy we dwójke. Filmy wino i na koniec gala boksu, oglądalismy to na łóżku a ze była chyba 3 w nocy to przykryta kocykiem usnęlam. Budze sie, jest juz widno, a Michhał na mnie patrzy i mówi:"masz1647" piegów, no i jak takiemu dziecka nie urodzic 🙂
dzis szczepionka 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki 🙂
Nawet nie chcę wiedzieć jakie mam zaległości w czytaniu ☺️ ☺️ ☺️ Mam nadzieję, że wszystko u Was okej 🙂
Tak w skrócie, to od soboty wieczór dziecko mi się trochę popsuło, bo płakała przy każdej zmianie pieluchy, czasami to aż tak histerycznie 😞 😞 😞 Dzisiaj rano już okej było, nie wiem może niepotrzebnie smażone zjadłam i coś z brzuszkiem się zadziało 🤢 Najważniejsze, że już się Babka naprawiła 😁 😁 😁
Miłego dnia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia ciekawe czy naprawdę policzył, czy tylko siedział i wymyślał jakby Cię wyrwać 😉 😁 😁

asienka zaciskam kciuki za wyniki 🙂

moje bejbe pospało od 21 do 3, potem do 7 prawie i koniec spania 🙂 leży i gada do kanapy. a ja bym sobie jeszcze podrzemała, bo śpioch ze mnie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej z rana 🙂
no to Sztunia chba na jednym dziecku się nie skończy? w końcu kawał roboty wykonał 😉
asieńka, kciukasy to my już na stałe mamy zaciśnięte 😁
więc spoko.
my też zaraz szykujemy sie na kłuju 😲
pewnie będzie sie generał darł w nieobogłosy bo on tak mamin cycuś jest i bida mamusi 🤨 🤔 🙂
narazie się cieszy do maski weneckiej, która wisi na ścianie. fascynuje go od zawsze 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pamietam jak polozna przyszla na pierwsza wizyte i mowi ze dziecku to tak bedzie sie ulweac do 3 miesiaca ze kolki tez tak do 3 miesiaca pomyslalam sobie jeju kiedy to bedzie przeciez sie umeczymy do tego czasu a dzis patrze na suwaczek a tu 2 miesiace i 3 tyg 🤪 zlecialo jak nie wiem co, tylko patrzec jak bedziemy pisac o naszych drugich ciazach hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam nadzieję, ze nie zapeszę, ale mój maluch wydaje się być b. wyrozumiały dla mnie.
zawsze, jak gdzieś musimy iść i ja musze się szykować albo coś zrobić przed wyjściem to on mi daje czas i śpi 🙂
teraz też śpi, a ja już sie wykąpałam, umalowałam, naszykowałam sobie ubranie, jemu też, przygotowałam wszystko co musimy zabrać do przychodni i zamierzam się na jego pazurki bo juz mu urosły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...