Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
haj.
ja tak szybko sniadaniowo bo znowu cały dzoen poza domem... juz nawet niechce mi sie pisac ile rzeczy musze zrobic.

Czytalam o
Cruelli- no widze za laska ma jakis problem emocjonalny generalnie.

spakowałam rzeczy dla kolezanke ciezarówek. Zostawiłam tylko pierwsze spiochy, sięgaja Hance do kolan a przeciez to tylko 3 miesiace...wzruszyłam sie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta, super!!! 🤪
teraz nie będe sie mogła doczekać 🤨
co dziś robisz? my idziemy na 13:30 do lekarza ale nie wiem, jaki nastrój będzie po kłuciach.

trzeba się jakoś spotkac bo już się kocyków nie moge doczekać.
ja chyba jeszcze chustę pouch zamówię w pentelce to może chcesz kocyk fioletowy?
a malina i ten niebieski to ładne czy takie se???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski, ale Wy sesje wypasione robicie tym swoim Maluchom - piekne ! 🙂
Ania78 ja do Ciebie sie zglosze - moze mi Oliwiacza tez sfotografujesz ? 😉

Ania73 koce wszystkie super
jakos mi tak ten fiolet podszedl - bardzo mi sie podoba
ale jakbys mi maline odstapila to bylo extra ( jak juz proponujesz ) 😎
bo chociaz fiolet bardziej mi sie podoba to malina do wozka bedzie mi bardziej pasowala

a dzisiaj jade do roboty z Maluchem 😞
pomysle zeby Ci te koce jakos szybko dostarczyc i najwyzej na n-k Cie bede atakowac

kciuki trzymam za wszystkie badania, szczepienia ...
i w ogole za wszystko co trzeba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak w ogóle to panietacie jak wam pisalam,że siostra na mnie policje nasłała?
no to byli u nas,byli u lekarza rodzinnego,w przedszkolu,masakra!
oczywiście żadnej patologii nie zaobserwowali alesam fakt...
dzielnicowy to się już smieje z niej,że ona ma coś z głową...
nieważne,nie chcę jej znać ,tak samo nasi rodzice.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskra ale masz przeboje 🤢 wspólczuje ci bardzo a siosta to powinna sie leczyć na dyńkę albo tabletki nie te co trzeba bierze 😉
Co do psa to ja też mam dylemat nie dość że syfu mnóstwo to znow sie gryzie bo ma gronkowca leczymy ją i nic nie ma efektów do tego teraz biedna w domu ciągle siedzi nikt z nią sie nie chce bawić i taka zbita w kojcu na przedpokoju. Nie mam pojęcia jak to bedzie jak Nadia zacznie raczkować a do tego zima bedzie my w 4 os na 36 metrach i pies.Nie wspomne o strachu bo to duży pies pit bull i jakoś nie mam zaufania że nic nie zrobi - już nawet o rase nie chodzi bo to zwierze i wszystko sie może zdarzyć .Domu dla niej nie znalazłam jedyne co pozostanie to uśpić ale za chiny nie mam serca 🤨
My sie szczepimy po raz drugi w równe 3 m-ące 23 .06!!!!Czas leci jak opętany 🤪
Dziewczyny prześlijcie mi proszę link do chusty takiej jak na początek trzeba kupić
nie ma to tamto ja też muszę bo mała chce być ciągle przy mnie a leżak jej nie kręci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obudzila sie moja Gwiazda cala uchichrana 🙂

[URL=http://img683.imageshack.us/i/usmiechi.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/5018/usmiechi.jpg[/IMG][/URL]

Iskierka dobrze, ze nic nie wyszlo z planow siostry, ale i tak Ci wspolczuje ...
bo to zawsze niepotrzebne stresy 🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta Oliwiaczek widzę ma warunki na ekstra modelinkę 😁 dawaj ją na sesyjkę 😉 🙂

Iskra współczuję i tulę 😘

małż od poniedziałku irytuje mnie, lalala 😠 i tutejsza poczta. nie doszła do mnie chusta 😞 😠 to już 3 paczka, która nie dotarła...listów nie liczę, bo pojęcia nie mam, ile zagubili. szlag może trafić na miejscu. no, ale najbardziej to mi tej chusty szkoda! tak już się nie mogę doczekać, bo w tej kółkowej jakoś nieporęcznie - Pyzulinka nieco zbyt rosła do niej jest 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
New - link do Pentelki - http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=13484495
chusty elastyczne doskonale sprawdzają sie na początek

Kciuki za dzisiejsze kłucia 😘
U nas kłucie za dwa dni

Ja ciągle jeszcze wstaję kilka razy w nocy (1, 4, 6) i nie pamiętam jak to jet przespć longiem więcej niż trzy godziny 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wyciągnęłam wczoraj z domowych zakamarków ubranka, które dostałam jeszcze w ciąży i odłożyłam na później jako wielkie 😜 Ło matko, okazało się, że z niektórych Gut już wyrasta.... 😲 a jakie śliczniutkie te wdzianka, ale miałam radochę 🤪 🤪 🤪
I znowu mam syna w co ubierać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...