Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
uff, wrócilimy.
ale był ryyyk 😞 😞 😞
3 kłucia i trzy płaki, ale trzeba byc mezczyzna 😎
cyc po zastrzyku załatwił temat do końca 🙂
poza tym wszystko ok, tylko musimy wiecej na brzuszku polegiwac, ale to moze wieczorkiem bo teraz za duzo nieszczesc na raz.
teraz cycus i okład z sody na raczke po zastrzyku
no i tulenie z mamusia 😆 😆 😆

JoZo, zaraz zamawiam kocyki i chuste tylko sie musze do niej zmierzyc, a nie mam miarki 🤔
Agatta, to odstapie Oliwierowi ta malinke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej 🙂

a my dopiero niedawno ze spaceru wróciliśmy nogi mi do tyłka wchodzą bo szłam z małą w chuście i pchałam wózek ponad 4km 🤪 tera leży na łóżku i gada sama do siebie 🙂 albo do swoich bączków co latają mi po pokoju tyle ich produkuje po tej chuście 😉

Wiecie ci zadzwonię do Amii bo martwie się o nią z tego co wiem miała coś z seduszkiem jak dobrze pamiętam.Najwyżej mnie opieprzy że wydzwaniam ale w pysk mi nie da bo ma za daleko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aronek strasznie dziś płaczliwy po tych szczepieniach 😞
do tego każdy bąk rodzi się u niego w bólach: bąk, płacz, bąk, płacz.
jakby ulgi mu nie przynosiły 😞
suanach - Lenka mała wielka ślicznotka 🙂
co do Amii, to pozostaje nam liczyć na to, ze kiedyś się do nas odezwie i powie, ze wszystko oki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wiadomość od Amii:

Przepraszam że się nie odzywam ale miałam "małe" kłopoty z dzidziusiem i w związku z tym miałam depresyjny okres. Jak już będę na siłach to zawitam na forum.Tęsknie za wami i mam nadzieje ze u wszystkich jest ok! Całuje kruszynki i getelemnow! A was sciskam! Wielkie dzieki za pamiec.I trzymajcie za mnie kciuki.Buziaczki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ello - wrocilam 🤪

suanach Lenka sliczna 🙂

Ania73 dzieki za koca ! 🤪
kase oddam razem z kocami 🙂
oddryndam pozniej bo teraz Konrad zabral Oli wiec musze szybko popracowac na kompie poki mam czas !

wiecie ... mialam jakies przeczucie, ze Amii sie nie odzywa bo cos jest nie tak 🥴
mam nadzieje, ze wszystko jej sie ulozy !
3mam kciuki Amii !

zakladeczka na czas jakis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lenka śliczności 😘

Kahna podrzucaj Kswerka 🙂

kciuki za Amii i jej córcię! oby wszystko było dobrze

Anka jak ja Ci współczuję tych bolących bączków...jak Matysia ma czasem gazowe problemy to jej podaję kropelki Fenicol - jak na razie działają bez zarzutu, tylko ohydne są w smaku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam bardzo serdecznie wrocilam
wesele superowo wytanczylam sie z mezem jak wariaty 🙂
tylko ciagle myslalam jak tam córa sie ma i wydzwanialam do domu az mnie tata opieprzyl ze mu wnuczke wybudzam ☺️ ☺️, ale co ja na to poradze ze sie marwtwie i tesknie
trzymam kciuki za amii
dziewczynki z wawy zazdroszcze wspolnych wypadow , super sesyjka
ania78 super robisz zdjecia małej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam z Michałkiem kciuki za Amii i dzidziusia.

Ja jutro wieczorkiem jadę do babci na jakiś tydzień lub dwa. Ale radocha - nie będę musiała oglądać i słuchać teściowej 😜 😁
Ale jestem wredna hehe i dobrze mi z tym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym sobie potańczyła. Niby mam okazje bo w połowie lipca siostra Tatuśka ma slub ale tak mi sie tam nie chce jechać i poza tym trzebaby małego z kimś zostawić a na szczęście nie ma z kim 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Wróciłam z miasta. obskoczyłam gina (mam tabletki moge sie byzkac), pediatra- hanka zdrowa, koleżance ciuszki dla Olgi przekazane, zakupy zwierzakowe zrobione., spotkanie z przyjacółka odbyte, pogotowie gazowe wezwane (smierdzi gazem od blokiem dzwonie do administratorki a ona mówi " że jak ona szła to tez śmierdziało...no żesz kurwa no!

Amii trzymam kciuk najocniej jak sie da!!!


p.s jesli mam tabletki te jednoskładnikowe a nie mam opkresu to jak mam przyjmoeac- bo zapomniałam zapytac i po jakim czasie przyjmowania jest bezpiecznie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusia zabierz mnie ze sobą 🙂 to ja też odpocznę od teściowej 😉

Mała dała czadu po kąpieli 🥴 wszystko było złe od noszenia po cyca aż w końcu położyłam ją do łóżeczka i zaczęłam sztuczne szykować a ta nadal wyła jak zrobiłam wzięła dwa łyki i odleciała 🤢 i co ja mam o tym myśleć??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spać chciała ale nic jej nie pasowało bo nie spała od 17 🤢 a do tego jak włożyłam ją do huśtawki i zasypiała to teściowa wlazła sprawdzić co mała robi a że ona ma ADHD i nie potrafi po cichu to się mała rozbudziła 😠 ale grzecznie leżała a ja prasowałam to moja najukochańsza teściowa zaczeła do niej gadać mówie żeby ją zostawiła jak jest grzeczna to ona dalej nadaje i jak poszła to Lenka w ryk bo nikt już nie gada 😠 a potem tesciowa mówi że moje dziecko nie potrafi samo poleżeć i towarzysta jej potrzeba, ale jak jej nie daje szans poleżeć samej to jak ma się tego nauczyć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...