Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
po kolejnym powrocie ze spaceru na raczkach zdecydowalam sie na zakup chusty i milo mi bedzie dolaczyc do grona chusteczkowych kwietniowkowych mam 😜poprosze o instrukcje jaka mam kupic czy ta z oferty pentelki?
ilonka moje bobo tez jak nie moze zasnac to placze i wtedy biore na raczki pozycja bodajze sztuniowa na tygryska i spiocha 🙂
lece malego kapac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klapi - wiem od położnej, że te tabletki można zacząć brać dowolnego dnia, tyle że przez pierwszy miesiąc trzeba się dodatkowo zabezpieczać gumami (albo uważać ... 😉 )

Anka73
- to mierz się kochana szybciutko 😉 , bo i ja nakręciłam się na kocyki 🤪
Zwłaszcza fioletowy dzięki zachwytom Agatty 😜

Też bym potańcowała......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
biedna Amii - bedzie dobrze 🙂
JoZo: koce zamówione przed chwilą i foty ci posłałam na maila.
sprawdz czy masz. chyba 10 maili.
ciekawe, jak ta chusta kangurkowa mi sie sprawdzi. juz sie nie moge doczekac 😆
mój jest marudek kwekajacy po tym kłuciu dzisiaj wiec cyc jest grany prawie non stop, a tu trzeba sie na kapiel rozłaczyc 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maly wykapany najedzony mlaska jeszcze w lozeczku, mamy cycowe moj juz ciagnie na jedno karmienie z 2 piersi chyba coraz mmnej mlesia mam a on coraz iwecej potrzebuje planowalam butle w sierpniu wprowadzic ale chyba wczesniej bede musiala, wkurza mnie to bo chce jak najdluzej piersia karmic a kazdy tylko mi mowi ze chyba mu juz nie wystarcza ze chyba masz malo pokarmu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskierka waga Emilki niezla, no a Remik zuch chlopak 🙂
Za Amii trzymam kciuki, bo one maj moc i za chuste tez trzymam 🙂
Klapi moja gin mi powiedzila, ze zaczynasz w dowolnym dniu, ale najlepiej zeby je przyjmowac o stalej porze, zaczynaja dzialac po tygodniu, tak samo gdybys kiedys zapomniala to nic sie nie dzieje tylko ze znowu trzeba czekac tydzien, i kilkakrotnie powtarzala ze tabsa musi byc przyjmowana o stalej porze 🙂
Miska biedna kwilila mi troszke, ale tatus poasystowal przy kapieli i jakos milutko jej sie zasnelo, ale cos w niani czasem uslysze.
Ja tez czasem daje dwa cycorki, ale ja nie mam stresa ze dziecka nie wykarmie, pomimo wielkosci A 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja mialam podobna sytuacje ze spaniem i tesciowa, przyszlam do niej Maja w foteliku kimała w aucie, weszlysmy do domu to się obudzila oblukac sytuacje, a ta podchodzi i pyta czy spi, no to mówię ze spi teraz sie na chwilke obudzila, rozbiore ja i pojdzie spac dalej jak ją bujne. A ona tititi tatata sra sra sra Majka wali usmiechy, po czym :no rozbierz ja, postaw w pokoju to usnie sobie, mowie po takim przywitaniu to raczej ona nie zasnie-usnie usnie, takiego dziecka sie nie rozbudzi



DEBIL 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no my jak w rodzinie pojawimy sie ze spiacym dzieckiem to gawrony natychmiast dziecko okrazaja i pospane a potem jak juz sie rozbudzi i steka to sie zaczyna litania do wyrodnej matki ma mokro glodny za cieplo za zimno moze chce mu sie pic aaaaaaaaaaa 🤪
okej maluch padl ojciec polazl na piwo 😠
lece cos na zab wrzucic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta, a no faktycznie 😁 nie pomyślałam 😜 😜 😜

Asienka
, nie martw się na zapas; będzie trzeba więcej mleka to więcej wyprodukujesz 😆
Ja tak jak Sztunia mam rozmiar A i czasem podsuwam obie piersi, bo mało a często karmię co godzinę i nie martwię się o wykarmienie, jestem dobrej myśli
Np teraz karmię z drugiej właśnie, bo przez godzinę kwękał/płakał w łóżeczku i mógł zasnąć a zwkle nie ma z tym problemu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u nas wlasnie baterie padaja w karuzelce heh
falszuje i spowalnia
fatalnie to brzmi a Mala lezy i slucha 🤪
modle sie zeby nie padly zupelnie bo chyba bede musiala jej spiewac zeby zasnela 😉 🤢
juz tak sie przyzwyczaila przy tej karuzeli zasypiac ...

a i ja znikam juz
dobrej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...