Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ksawi też już lula..zasnął sam po jedzeniu..odpukać trochę mi się dziecko poprawia, bo początki był ciężkie 😁
Na teściową złego słowa nie mogę powiedzieć..nie wtrąca się i ogólnie jest ok
za to wkurzają mnie inni, którzy biorą małego (po mimo moich sprzeciwów) jak śpi, a jak mały się wkurza i jest ryk bo spać nie dają, to wtedy słyszę "oj dam cię mamusi niech się uspokoi"
😠 😠 😠 wtedy bym zagryzła

mówię dobranoc, choć mi się spać jeszcze nie chce 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aronek też z cyca na cyca dzisiaj, jak kasanowa z kwiatka na kwiatek 😉 ale to chyba efekt szczepionek.
nie moze zasnąć choć w wanience odpłynął jak nigdy i przed kąpielą był juz senny.
gdybym wiedziała, ze tak sie rozbudzi to bym mu chyba ta kąpiel darowała 🥴
ach mój biduleczki syneczek najukochańszy malutki babalutek mamusi 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
nie ma to jak lato i z ranca temperatura na plus 11 stopni 🤢
sztunia no to gratki mozesz sie wyspac ze hoho
ja dalej wstaje w nocy co 3-4 godziny ale nie narzekam 🙂 bo i tak wychodzi ze raz wstaje kolo 3 a potem juz rano wiec luz jak dla mnie. lece poogladac chusty i jakas trzaby zakupic juz sobie wyobrazam zgorszenie moich tesciow no i reszty ludzi ktora nas otacza 😁 podoba mi sie tez ta chusta kieszonka pouch czy jakos tak ale to chyba juz dla starszych bobkow jak myslicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂

ja ( dzieki Bogu ) marudzic na nocki nie moge od poczatku
bo Mala spi rewelacyjnie
ostatnio to Kobita mi codziennie do godz 11 przesypia 🤪 🤪 🤪
gdybym rano wstawac nie musiala to Laska pewnie spalaby dluzej 😉
a tak to budzi sie razem ze mna ...
dzisiaj w nocy przespala mi 7 h pod rzad ...
a do tego codziennie wieczorem chodzi spac sama do lozeczka - przy karuzelce
dopiero w nocy jak sie obudzi przekladam ja do siebie
po prostu spioch mi sie trafil 🙂

a teraz lece na szybki prysznic, snadanko i czekam az sie obudzi ...
bo budzic jej sama nie mam zamiaru 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka z rana.
mój maluch też spał pięknie i raz tylko cyca dawałam. kochany mój wiercidupek 😆
asieńka ta chusta pouch właśnie jest i dla maleństw i dla starszych.
maleństwo układasz na tą "kołyskę" czy jak to się tam inaczej mówi, a większe dzidzi no to tak, jak tam na zdjęciach.
ja właśnie dlatego ją zakupiłam, ale jak chcesz to poczekaj ze 2 dni, to do mnie juz dotrze - mam nadzieję i zdam ci relację a nawet i fotortelację.
mój maluszek właśnie cieszy sie do sufitu i wierzga nóżkami.
ale stresuję się bo skończył nam się sab simplex i będzie dopiero w czwartek - tak gość powiedział więc mam nadzieję, ze w ogóle BĘDĄ!!!!
nie chcę myśleć, ze zacznie boleć go brzuszek bo narazie jest fajnie od zlotu - mogę powiedzieć - nie liczę tam kilku niedługich ataków.
bąki są puszczane całe boze dnie.
ciemieniucha chyba powoli kończy "pobyt" na główce Aronka. zostały jeszcze łuski na ciemiączku, a dookoła juz tylko sucha skórka wiec smarowanie powinno załatwić sprawę.
jeszcze tylko z ciemiączka sie pozbędziemy skorupki i będę piękny,jak nie wiem co 😆

miłego, bezbolesnego, spokojnego i uśmiechniętego dnia życzymy z Aronkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
okej anka to super trzymam kciukaski za szybka przesylke i czekam na relacje i jak cos to akurat na weekend sie zdecyduje jaki tu material zakupic 🙂
nie pisalam wam wczoraj ale mialam kryzys macierzynstwa na spacerze 😞 wychodzac rano maly wrzeszczal w wozku no i sasiedzi ojej ale pani dziecko placze wiec mowie ze taki mi sie trafil egzemplarz potem drugi sasiad co pani go ze skory obdziera 😠 mowie ze tak a co nie wolno mi 😉 i tak plakal mi przec pol drogi do rodzicow w koncu usiadlam na krawezniku i go karmilam ale nie chcial wiec rzucilam do wozka splakalam sie i tak szlismy razem placzac w koncu na drodze wyrosla lawka i sie maly przyssal do cyca a potem spal 4 godziny 🙂 potem mailam wyrzuty sumienia co ze mnie za matka ze bylam dla niego niedobra tylko dlatego ze plakal i bylam bezradna tak jak on ze taki malutki a ja sie wyzywam ale same chyba znacie to uczucie ze rece opadaja a dziecko dalej wyje 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry
od rana mi teściowa ciśnienie podnośi. Nawet Michałek się wkurzył bo jak ją zobaczył (wlazła do pokoju jak królowa) to od razu się rozryczał że hej.
Teraz młody reklamy ogląda.

Wszystkiego najlepszego dla Haniutka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wlasnie ogladam DDTVN i bylo o dziewczynie, ktora w 6 miesiacu ciazy dowiedziala sie, ze ma raka i kazali jej usunac dziecko ... nie zgodzila sie i ostatecznie urodzila zdrowa dziewczynke a sama dalej sie leczy ... no i oczywiscie co ? siedze i juz rycze
... tak kocham tego mojego Skarba ...
☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam i ja 😆
Gratuluję spokojnych nocek; nasza też była nie najgorsza, pobudki jak zwykle 😆

Michałek ma nosa do ludzi 😁 😁 😁 😁

My w weekend jedziemy do rodziców i teściów. Aż się boję jak to będzie dłużej pod jednym dachem...

No i sto lat dla Hanki!!! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
od kiedy jest Oli - wystarczy, ze widze jakies chore dzieci itp itd i juz rycze ☺️
zawsze mnie to ruszalo, ale teraz szczegolnie ...
... nie wyobrazam sobie juz zycia bez niej ...

u mnie tez kurz lata ...
i resztki styropianu 😮
ja nie wiem skad to cholerstwo sie caly czas bierze 😠
bo juz dawno skonczyli ocieplanie ...

musze sie powoli zbierac bo znowu lece na spotkanie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...