Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ładnie główkę trzyma. A mój Michał dał popis u pediatry bo go na brzuchu położyła. Od razu się wnerwił. I powiedziała tyle ile sama wiem żeby go często na brzuchu kłaść 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc Kochane 🙂
U mnie to samo co wczorj spi ale nie spi no tragednia jest ostatnio
brakuje mi sil i nerwow a kregoslup to mnie boli niesamowicie. Nie moge doczekac sie tej chusty bo noszenie na rekach mnie meczy podwojnie nic w domu nie robie tylko sie zajmuje Placzusiem 😞

Gratulacje dla Haniulki


Ale dzisiaj mialam niespodzianke od meza dzisiaj mija 7 lat jak jestesmy razem
i dzwoni domofon ale ja sie nie umawialam z nikim wiedz nie otwieram tak juz mam ale po chwili dzwonek do drzwi mysle sobie nie wiem kto nie otwieram no to po chwili tel czy to pani monika mowie tak mam dla ani przesylke i stoje pod pani drzwiami to ide do drzwi otwieram a tak kobita z bukietem roz i liscikiem wreczyla mi i poszla ja w szoku patrez a to moj mezulo bo przeciez nie ma go tu z nami szok niespodziewalam sie tego zreszta nigdy bym sie nie spodziewala on nie jest taki skory do dawania kwiatow i prezentow zawsze dawal kase i kup sobie co chcesz a tu prosze szo 🤪 na maxa az sie poryczalam jak glupia ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam wagę piórkową w domku. Miesiąc starszy od Aronka a taki sam wzrost i waga. Będzie mi patyczek rósł.
U nas też nie mierzą w przychodni - za bardzo im to by chyba czas zajmowało 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julka jaki miły prezent 🙂 Też tak chce hehe
Mnie się Tatusko czepia że jak mi kwiatka kupił to sie zdziwiłam i pytałam o co chodzi. Jak mu się to ze 3 razy zdarzyło przez 3 lata to się nie powinien dziwić że się dziwie hehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zdjecia sliczne SUPER DZICIACZKI I JAKIE KOCHANIUTKIE 🙂
Ja zaraz bede wredna matka i chyba dam Mlodej ten czopek bo nie daje rady
nie moge nic zrobic nawet tel nie odbieram juz bo bez sensu jak zaczyna mi wyc i koniec rozmowy 😞 Juz nie mam pomyslow chce chuste 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka73, na tym ostatnim foto ..to jakbym swoją widziała,z tą łapką miziającą głowke...czy dzieci tak juz mają?ze podczas karmienia sie glaszczą?mi sie smiac chce jak kalina to robi..zeby tylko sie nie ciagła za włosy, bo sama przez siebie bedzie plakac.. 😁

pokusiłam sie dzis na mielonego,oby tylko to sie nie odbiło wieczornym płaczem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lenka idzie na rekord 🙂 a wygląda pięknie na tym przewijaku
Aron cycusiowy super, i kropka w kropke mama 🙂
Michałek niezław aga

a my teraz co przewijanie mamy się podnosic do siadu za raczki, tylko majka zasem se jaja robi i zamiast siadac to mi sie w łuk wygina i mostek wali 🙂
dzis trzy kupy mamy, zyli mała brzuszna rwolucja
odpływa własnie przy cysiu wiec ja chyba zaciagne do łó zka 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieciaki piekniaki ! 🙂
Ania73 czyzby to nasza szara "wyjsciowa" koszula ??? 😎 😁
Lenka Lysek cudny ! 🙂

Julcia a to Ci Mezus niespodziewanke zrobil 🤪

... a mi sie od razu przypomnialo jak kiedys ( jak jeszcze mieszkalam w Sopocie )
Maz mi pod dom ( okno ) muzykow z Monciaka sprowadzil 🤪
siedze sobie w domu i tak slucham, patrze a tam banda grajkow gra pod moim oknem 🤪
a Konrad siedzi na krawezniku z kwiatami 🙂 ... sasiedzi w oknach - ale bylam dumna heh ☺️ 😎 😉 to byly czasy ... jeszcze oswiadczac sie chcial - teraz mu przeszlo 😉 😁

no i jak to sie skonczylo ? z wozkiem smigamy 🙂

apropo tego - to wlasnie zabral mi Malucha na spacer a ja znowu pracuje 🤢

moj Lysek 🙂

[URL=http://img580.imageshack.us/i/70187549.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/1065/70187549.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...