Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam
u nas nocka supcio 🤪
jedna pobudka i druga już nad ranem o 5
ale za to po karmieniu o 5 była taaaaka kupa, że skończyło się na gruntownej kąpieli, a o 6 po całej akcji była kupa kolejna (trochę mniejsza 😜)
potem jeszcze dwie godzinki spania przy cycu
i znowu kupa rozmiarów pokaźnych
(nie za dużo tych kup... 🥴 )

teraz chcę żeby dziecko się najadło, bo za pół godziny autobus do stolycy,
a młody ciumka i ciumka, ale tak to o się nie pożywi 😞
i potem w 512 da mi pewnie mega koncert 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej i ja .
noc piekna 🙂
poranek tez, rozpoczety solidna porcja pierdów (4 dzien bez kupy) a juz myslałam, ze zlot bedzie pod znakiem podkówki z powodu bolu brzuszka.
zapadła decyzj ao połowie czopka gicerynowego i został włozony ale nawet nie zdążył się rozpuścić bo wystrzelony został pierdem z kleksem i poszła cała kupa, tzn mam nadzieję, zę juz cała bo tyle tego, ale nie dziwię sie, ze on tak ciężko walcz zeby ją wydalić.
toż to taki klej 😲 🥴
nie wiem cz to normalne ale ciągnie się jak butapren.
może jeszcze coś zostało w jelitkach bo to przez 4 dni to mogło sie uzbierać - w końcu lubi sobie chłopak pojeść 😆
sory za byki al episzę w takiej pozie, ze szok!
Aagatta weź mi jaką czapkę, jak mozesz bo kto będzie wiedział, ze to chopak jest i ma gejowski kapelusik 😁 😁 😁
dobra, młody przysnął więc się szykuję na pola.
JoZo,a wy jeszcze śpicie? 😉 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miłego sabatu czarownice 😉

u nas nocka do dupy kompletnie. o 1 cyc, a po 3 już pobudka i do 6 tańce i hulanki 😠 i jeszcze małż denerwujący...ale potem pospałyśy na kanapie do 11 z przerwą na cycanie na śpiocha gdzieś pomiędzy 😉

dobra lecę do wyjca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka po dłuuugiej przerwie 🙂 nas w porządczku Kupka jedna dziennie ale jest 🙂 a co karmienia to juz sie martwiłam ze moja Olka mało je ale widze ze nie jest sama 🙂 tzn 130 co 3 godzinki srednio wsuwa i spi jak aniołek 🙂 a rzadko jestem bo przeciez cały dom łącznie z gotowaniem na mnie spadł :? i albo bawie sie z mała albo gotuje albo piore, sprzatam albo spie bo w nocy to tylko ja sie budze- męzus ( zakała rodziny... wrrrr ) nie wstaje wogóle bo sie do pracy musi wyspac :/ choc ostatnio jest postep bo wstaje o 4 i sobie gada z córusia ale oczywiscie ja nie moge pospac bo albo mnie szturchnie albo obudzi.... a jak tam uy was, z tego co czasem czytam to widze ze macierzynstwo tez u was kwitnie a maluszki rosną 🙂 i coraz śliczniejsze są 🙂
pochale sie moja ola ale prosze o linka z ta strona do wstawiania zdjec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam od ciężarówki kumpelki jest w 4 miesiącu i ma już 1,5 rocznego Jaska, do tego przyjechła jej siostra z dwójką dzieci i kolejnym w drodze, też 4 miesiac masakra burdel na kółkach 🙂 łeb mam 6x9
ale maja teraz śpi, ja juz obiad pichce, czekm na męzka i idziemy do ukochanej szwagiereczki na rocznice slubu, może wezmę chuste i wzbudzimy sensację, o tak 🙂 do tego wezmę zaproszenia na chrzest i kochana szwagiereczka dowie się że niezamierzam jej brać na chrzestną, ale ze mnie franca buahahahaha 🤪

Majka dzisiaj sie obudziła o 1.30 cyca wywaliłam poduszki naszykowałam do oparcia, a ta pierda zrobiła mega i walnęła dalej w kime, oj kocham ją dzisiaj na maxa, mój mały sztunieczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no przy tylu dzieciaczkach mozna dostac na glowe 🙂 u nas dzien mija spokojnie wrocilysmy ze spacerku wypilysmy mleko i teraz marta rozmawia ze swoim misiem i robi kupsko 🙂 a jaki jest krzyk jak jej mis spadnie 🙂 czy Wasze dzieciaczki podnosza juz ladnie glowke jak leza na brzuszku? bo moj leniwiec niestety nie za bardzo ale jak ja trzymam na rekach w pionie to stabilnie juz trzyma glowke... zrobila blad ze ja tak malo kladlam na brzuchu i teraz jak sie tylko tak polozymy to jest placz;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,
wczoraj byliśmy na wycieczce 100km poza domem..mały wieczorem padł jak betka 😎
dziś jakoś marudzimy..dopiero zasnął od 11. chyba te upały go męczą..
dobra, muszę wykorzystać moment dla siebie i poszperać po allegro 🤪

Miłego dnia mamusie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzoeń dobry,

Wiatja Paula cieszymy się że do nas dołączyłaś 🙂 tak z ciekowsci jak do nas dotarłas? 🙂
Spalił mi się zaśliacz od laptopa stąd moja nie obecność. roche was poczytałam wczoraj na telefonie.
Dzisiaj dzień odpoczynku od plazy bo trochę jesteśmy spieczeni mimo kremow z filtrem.Hania na laży albo śpiocha w namociku albo sie bawi. Ogólnie jest okej tylko najgorszy jest ten piach który sie jej przykleja najgorzej jest n łapkach które je notorycznie wcina.

Wasze dzieci tez tak non stop ssą piąstki? Smoczek oczywiscie u nas nadal nie jest akceptowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
trafilam na forum brzuszkowe juz bardzo dawno temu tylko jakos w ciszy sobie czytalam 🙂 az wkoncu nastapil dzien w ktorym sie odezwalam 🙂 zaluje tylko ze nie zrobilam tego wczesniej 🙂 ja juz sie nie moge tej plazy doczekac mam nadzieje ze pogoda poczeka na nas do przyszlego tygodnia i ze malej sie spodoba 🙂 najbardziej sie obawiam tej podrozy.. bo to jednak jakies 600km ale mam nadzieje ze bedzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My smoka nie dajemy, a piącha jest ssana co jakiś czas 🙂 U nas noce są zaj****te, dzisiaj znowu 22-7 🙂 Ale w dzień za to krótkie drzemki i to najlepiej przy mamie i cycek co godzinę, półtorej, więc w domu nie za wiele zrobię ☺️ ☺️ ☺️
Z główką to u nas było szybko, już w drugim tygodniu podnosiła na kilkanaście sekund- szok dla mnie i położnej też, nie brzuszkuję jej często, za to dużo na rączkach noszę i w pinie jest bezbłędna. Może przez to rzadkie kładzenie na brzuszku nie zaliczyłyśmy jeszcze przewrotki na plecki 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulla, ja sie podjarałam ostatnio,bo polozylam po kapieli Kaline nagusią na brzuszku i główka była w górze,myslałam ze oto znalazłam na nią patent,ale dupa!!na drugi dzien juz nie chciała....w ciagu dnia jak ją tak poloze na brzuszku,to jest marudzenie(co najmniej)...ale nie moge odpuscic,wieczorem to musi....tlumacze jej ze to po to,bym mogła plecki naoliwic 😉 😉 😉 i chwilke pomasuje,pocaluje,zeby jej tak zle nie było... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A moja to pcha wszystko do buzki 😁 😁 😁 raczki pieluche kocyk co wychaczy
to musi polizac chociaz 🤪 😁 😁 😁 🙃
A glowke tez bardzo szybko podnosila a na brzuszku malo lezy chyba ze na mnie na lezaco to tak ale juz na lozku ma leniucha i nie bardzo jej sie chce podnosic glowe 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamutki
Jestem zmęczona jak bym przeszła maraton z urlopu nici nie ma zgody wolą zapłacić ekwiwalent zgodzili się jedynie na 2 tygodnie w lipcu jak jedziemy na wesele a przy okazji zostaniemy kilka dni jestem zakopana papierami i nie wiem kiedy się z tego odkopie 😮 😮 😮 😮
Dziewczyny dzwonią jak najęte są bardzo zadowolone
Dołączyłam dzisiaj do grona chusteczkowych mamuś i to jest super sprawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...