Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Maja robi brrrżżż i tak ustkami trzepoce, najlepiej jej wychodzi jak ma ślinki dużo, a wtedy ślinka na maxa się pieni, podoba jej sie to bardzo bo dzis to jej jedye zajecie prócz marudzenia 🙂
jedziemy jutro na wieś, boje sie takiego upału ale cóż mamy tam basen 🙂
kciuki za wszystko tyle se popisałam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
masa solna, cholera zapomniałam przepis a chyba elkka podawała bo ją prosiłam ale kiedy to było? to chyba zaraz po tym, jak mój Aronek miesiąc skończył. mozna podjąć próbę i znaleźć tylko komu by sie chciało 😁
mam chwilę ale nie wiem, jak długą. zasnął i dźwięki swoje wydaje to chyba mocniej odpłynął no ale to i tak, jak to cholerstwo go nachodzi to ze snu i głębokiego wyrwie 😞 😞 😞
no nic, miejmy nadzieję, ze dziś jest ten gorszy dzień poprostu i jutro będzie lepiej 🙂
dziewczyny, ja swojemu to już tak przysywałam o karnetach o czymkolwiek za ten trud urudzenia chłopaczka, ale mój bartek ogłuchł czy jak. nic go nie rusza.
zakładkaron - kurwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
parę pryków i znów kima.
moze chociaż sie coś rusza w "temacie".
te ciuszki co zakupiłam to są na grubsze dzieci.
żeby nie wiem, jak je ogladała to mój Aron nawet, jak dorośnie do nich na długość to nie wydaje mi się, zeby tak "urósł" na szerokość 🙂
ale go dziś męczy, no!!!
co chwila taka jazda z krzykiem, o i teraz też.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania ja nie wiem, czy to akurat marchewka pomogła, ale to po tym w sumie częste kupy się zaczęły i po zupce.
Gotujesz w wodze marchewkę w większych kawałach i później rozdrabniasz, albo wcześniej ciachasz w kostkę, gotujesz i odcedzasz 🙂 Jak lubisz breję to rób breję, ja lubię taką w małych kawałeczkach, dodajesz trochę masełka do smaku, trochę vegety i świeży pociachny koperek- mniam, mniam.
Mąż mi robi jeszcze taką zupkę na udkach z kurczaka, dużo ziemniaka w kostce, dużo marchewki, vegeta albo suszone warzywa i ciut soli do smaku, jakieś zioła dorzuca, na pewno majeranek, później tego kurczaka obiera i wrzuca do zupy- taką gęstą zupą można się najeść.
Tak mi się kojarzy, że od czasu wcinania tych dwóch rzeczy min jedna kupa jest, wczoraj były dwie, przedwczoraj cztery 😁 Wiesz ja nie mam dziecka kolkowego, ale czasami widać było, że męczy się z pierdkiem, teraz już nie ma tego problemu. Jeszcze Piotrek mi zrobił kotleciki cielęce z pietruszką, ale to smażone więc może nie ryzykuj- u mnie super się przyjęły, a karkówka smażona już dawała te bolące pierdki. A tak to standard- dużo nabiału zawsze było i jest, ale z tego co pamiętam Ty nie możesz. Jedz sobie wędliny, ale takie matowe np. drobiowe- nie te świecące bo dużo w nich chemii i staraj się więcej pić, bo z tego co pisałaś to niewiele łykasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie doczytałam jeszcze wszystkiego, a z tego co pamiętam:

Lenusiu sto lat z okazji 2 🙂

Ania to i ja się przyłączam do wirtualnego masażyku Aronkowego brzuszka! niech już go w końcu nie boli!

widziałam zdjęcia i muszę powiedzieć, że jesteście wszystkie śliczne! 🤪 tylko mnie zazdrość zżera, ale to dobrze - niech żre - ma co 😉 jeszcze 10 kilo do zeżarcia 😁 😁 😁

a dzisiaj Matyśka się zesrała aż na plecy pod szyję 🤪 to chyba była jej forma wiwatu dla dzisiejszych solenizantów 😁 😁 kanapowe poszewki z poduszek do prania poszły 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki Morfi za przepisy.
marchewę lubię w każdej postaci i koper też. zupki też juz dawno nie jadłam. ja to zwykle do takiej jak ty gotujesz to kaszy dodaję i taki krupnik robię aż słodki nieraż od tej marchwi. kurę suka zżera wiec raczej nie pozostaje nic do rozdrobnienia 🙂
wiesz, kasza też czyści kichy więc na pewno nie zaszkodzi.
karkówę sobe daruję chcoć uwielbam najbardziej na świecie 😞
Agatto, z powodzeniam mozesz Oli zamówić kilka ciuszków.
na michelina jak znalazł.
jedyne co, to butki mają jakieś takie smukłe i ledwo włozyłam Aronkowi butki na 6 miesięcy.
tzn. są za długie ale wąskie, a przecież Aronek nie ma jakiś serdelkowatych stópek.
fakt jest jeden: mimo to Aron zajebiście wygląda w tych moro paputach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta. my chcemy dziś wieczorem skoczyć z małym poraz pierwszy do marketu, tzn. reala lub tesco - moze uda sie coś namierzyć.
napisz zatem, który ty obstalowałaś bo skoro tam nic nie ma to ja udam się do innego i moze tam coś znajdę, najlepiej na jakieś zadupie pojechać mało uczęszczane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania 78 dziękujemy i wzajemnie dla Matysi 🙂

Morphi a ja jak zjadłam zupe z vegetą to mała miała kolkę pierwszą i ostatnią od tamtego czasu nic nie przyprawiam tylko lekko sole

a ja zupke robie taką
pierś z indyka
marchewka
ziemniaczki
seler
pietruszka
ryż
koperek
jest pycha bo lekka i wiosenna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a takie uśmiechy posyła mi mój szkrab, jak go nic nie boli.
to dzisiejsze zdjecie w przerwie między atakami na wypasionym ramieniu tatusia 😉 😁 😁
[URL=http://img27.imageshack.us/i/tatoorf.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/8669/tatoorf.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania ja zaliczylam Real na Grochowie ( u mnie ) i to Tesco, w ktorym bylysmy razem
i tyle ...
jutro moze jeszcze skocze do tego Tesco obok
ale poniewaz jest nowe to tlumy tam wala drzwiami i oknami
podejrzewam w zwiazku z tym, ze nic tam nie bedzie
tyle maja tam teraz klientow
ze nawet wyprzedazy im sie nie oplaca robic
ludzie wszystko kupuja ...

jakbyscie cos dostali to pomysl tez o moim Oliwiaczku 🤪

bezzebny Ajron super ! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki szczęśliwy Aronek 🤪 na górze wygląda jakby miał ząbki dwa 🙂 a tata jaki kolorowy 🙂 widać że ma swój świat i swoje kredki którymi aż siebie pomalował 😉

mamy leżaczek ale jeszcze nie był testowany do mała śpi w huśtawce 🙂 mama załatwiła mojej myszce miękką poduszkę frejki i jak wstanie to ją założymy i już dziecie me nie będzie takie sztywne jak na desce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agattka a co do mojego chłopa to On wcale grzeczny nie jest tylko był przestraszony wczoraj jak mu takie kazanie zrobiłam 🙂 i wziął się w końcu za robotę.Trochę też go nastraszyłam i troche metody kija i marchewki użyłam i naprawiłam chłopa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...