Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dobre to Klapi 🙂

Dziewczyny Lena od kiedy nauczyła się ssać piastki ma problemy z wieczornym zasypianiem 🤢 bo chce wszytsko ssać i nic jej nie odpowiada pręży się popłakuje denerwuje i najlepeij to przy cycu przystawiam ją i zasypia więc noszę ale nie chce odbić 🤢 i jak ją położę to zaraz strasznie ulewa i sie budzi z płaczem 😠 nie wiem co mam zrobić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widac,ze Lenka sie wyspała,takie widoki cieszą serce,co??

moja kalina miała dzis atak kolki,myslalam ze juz zanikaja,a tymczasem to co dzis....uhhhh nie spała całe popołudnie,marudziła,a pod klatki przysypiała...nie dalam jej,wzielam do kapieli,potem cyc długo,długo...i śpiiii 🤪
w piatek zaczyna 4 miesiac,oby i dla niej to był magiczny czas,kiedy to kłopoty brzuszkowe mijają...chcę zeby płakała tylko z głoduuuu... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wy się z tego kwasu mlekowego śmiejecie, a moja kumpela naprawde takie coś usłyszała od swoojego lekarza gina jak chciała isc na aero, i ja głupia w to wierzyłam 🙃 ale moja gin powiedziała tak jak ilona co ma piernik do wiatraka i ja naparzam w domu ale tylko brzuchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz nie wiem co ta moja mala cwaniara wyprawia ...
wchodze, patrze a ona spi na boku 🤪
noge ( jedna albo druga ) sobie podstawia tak jakby pod tylek i przekreca sie na bok ...
od jakiegos czasu namietnie to robi ...
glowy jeszcze nie udzwignie wiec ta glowa gdzies tam z tylu jej sie ciagnie, ale lezy na boku ...
nie wiem czy to normalne czy to jakies napiecie miesniowe 🤔
nastepny powod do stresu ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...