Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny dzięki za pomoc w zwalczaniu histerii po kąpielowej. Odwróciłam uwagę grzechotką i nawet były śmiechy i wierzganie nóżkami 🙂 Teraz czuję się jak idiotka, że sama na to nie wpadłam i jednocześnie się cieszę, że jednak można czymś potwora ujarzmić 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej hej
padam na twarz,wiec tylko na chwilkę,
dzien przespacerowany,atak płaczu zaliczony,opalona jestem na maksa,jak nogdy normalnie 🙂

Lena słodka 🙂
faktycznie dopiero emilka twoj mąż wyjeżdzał,ale ten czas leci........

czy wasze dzieci tez jak wpadaja w histerie to odpychają was,szczypią,i w ogóle czy tylko moja jakaś nerwowa??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde nawet nie mialam kiedy poczytac co sie dzisiaj u Was dzialo, tuska po szczepienie hmm masakra! caly czas plakala, nic tylko na rekach nawet spacer nie pomog wkoncu po 22 padla i spi mam tylko nadzieje ze przespi cala noc i jutro wstanie z dobrym humorkiem ok ja tez uciekam spac bo padam juz 🙂 zycze wszystkim spokojnej i przespanej w calosci nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emila nawet jak remik koło niej lezy ale tak,że go nie widzi to go normanie zaczepia,szczypie go po rączce albo poszarpuje delikatnie za bluzke 🙂
jak mi sie uda to wam to nagram,normalnie polewka 😁
a wiecie mam sposób na chwile spokoju:
remik sie bawi na dywanie autami lub klockami,stawiam emile w lezaczku i ona tak patrzy i sie cieszy przez dłuższy czas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lencia słodziak 😘

Emilka ale ten czas leci 🤪

a mnie dopadł dól, bo moje dziecko tylko 3 razy dzisiaj jadło porządnie a tak, to nie chciała wcale. i nie wiem, czy z cycami coś nie tak, czy nie była głodna po prostu 😮 poza tym lewy cyc ma co najmniej o połowę mniejszą produkcję niż prawy 😞 zawsze od niego zaczynam karmienie, żeby go rozruszać, ale wydaje się, że to nie działa 😞 eee, mam kryzys laktacyjny w głowie 😮


ściskam na dobranoc i idę popłakać w poduszkę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no, to juz wszystkie poszły, to ja sobie posiedzę 😉
a poważnie, to dopiero mam wolną chwilkę a jest 1-sza w nocy.
w sumie to powinnam poprasować bo żadnego pajaca juz nie mam na noc.
byliśmy w tesco i realu całe 4 godziny, Aron dostał czopka w pupkę przed samym wyjściem do sklepu bo miał przecież bolesny dzień żeby bidulek się nie męczył i wyobraźcie sobie był taki przymulony,z ę oczy mu sie rozjeżdżały i w sumie to kimał, śmiał się przez ten sen i robił głupie miny. mieliśmy z niego polewkę i aż wstyd sie przyznać ale inni też sie z niego polewali a my raem z nimi 😁
rozplakal nam sie dopiero przy kasie - pewnie dotarło do niego ile kosztowały jego rampersy i pajace 😉 😁 😁 😁 no ale to chyba dlatego, ze zgłodniał zwyczajnie lub chciało mu sie pić.
liczyłam też, ze po czopku moze kupala zwali ale nic, nawet zabarwienia nie było choć pierdki się posypały.
wróciliśmy po 22-ej, dałam cyca i miałam odpuścić kąpiel ale jakoś nie potrafiłam i szybko go wykąpałam.
wieczór spokojny i teraz sobie śpi. mam nadzieję, ze nockę mi prześpi spokojnie z przwrwą tylko na karmienie 🙂
aa, byłabym zapomniała: dziś, tzn już wczoraj o 18:55 moja kumpelka urodziła zdrową córeczkę: 2800, 50 cm i 10 apgar - mała Gabrysia 🙂
no to tyle narazie. chyba pójdę spać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wykąpałam się i ryczeć mi się chce.

JoZo Matyśka na pewno nie najada się z tego lewego cyca, po paru minutach cycania zaczyna go szarpać i płakać, więc przystawiam ją do prawego i jest ok 😞 nie wiem, czemu tak mnie to dobija 😮 i nie mam już pomysłu, co robić, żeby się więcej produkowało w tym lewym cieniasie 😠

stara i durna. porobiłam Matyśce fajne fotki dzisiaj, ale pochwalę się jutro, bo już nie mam siły.

życzę wam spokojnej nocki bez bólów i z cycaniem na śpiocha tylko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam z super rana
Aniu78, trzymam kciuki za to by się laktacja rozkręciła w lewym kurku 🙂
mi by nawet do głowy nie przyszło, ze tylko w jednym cycku moze pkarm zanikać.
myślałam, ze albo jest, albo nie ma w ogóle 🤨
ja już nie śpię bo zaliczliśmy drugą tej nocy pobudkę o 5-ej na karmienie i przewijanie, Aronek zasnął półsnem, a mi tak już zostało na czuwaniu 🤢
zastanawiam się ile tak mozna ciągnąć?!!! 😮 pewnie aż gdzieś padnę.
wczoraj na tych zakupach to chyba ze 4 razy mi się tak słabo i ciemno przed oczami zrobiło, ze planowałam kucać co by nie wyrżnąć i zębów nie wybić podczas upadku.
nieźle.
i zamiast teraz choć kimać lekko, to ja kompa odpaliłam i gapię sie w to okienko, jak wół w malowane wrota 😮 🤢 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ściema 😉
Głodżilla już po porannym cycku, noc jak zwykle super, mąż się do pracy szykuje i robi mnóstwo hałasu 🤢 Przy okazji przyciął kotu ogon (a raczej futro na nim) drzwiami balkonowymi jak sięgał spodnie, które mu się same wyprały 😜
Ania78 też mam mniejszą produkcję w lewym balonie, ale przystawaj małą, mi Babka uratowała cycka jak zapalenie wchodziło, laktator nie wyciągnął, a ona tak 😁
Miłego 🙂
Idę dalej w kimę, ale najpierw posiedzenie, bo krecik mówi ahoj ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...