Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja pierdole z rana
Majka nie śpi od 6, budziła się co 1,5h a teraz odjebała taka arie że myślalam że się powiesze i chcialam jej dac lewego cyca na uspokojenie, darła się nie do opanowania, dałam prawego i wlasnie ssie, wczoraj tez lewusa nie chciala, a w nocy było jej to obojetne, ja juz z tego nic nie rozumiem.

Do tego za 1,5h wyjezdzamy a ja jestem w czarnej dupie, oólnie chciałam żeby zasnełA dopiero w aucie, ale chyba ona po tym płaczu już ma odlot.
My po wkroczeniu w czwarty miesiac poki co mamy masakre, śmieszna jest ale jak wpadnie w szał to strach się bać. Iskra majka szczypie i w nerwach i w zabawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
majka ma to samo co moj igor, niedawno tez sie obrazil na lewego cycka, na szczescie mu przeszlo.

a tak a propos jestem u babci miedzy czestochowa a kielcami pogoda upalna, a ja mam alergie na jakies kwitnace drzewa, wujek mowi ze na lipy, katar masakra, wygladam jakby mi moj walnal, a jeszcze kuzyn wczoraj pojechal do apteki i sie okazalo ze nie moge brac lekow przciwalergicznych bo to przenika do pokarmu , no zesz ty 😠 😠 😠

dobrze ze malemu jest tu dobrze, ciotka zabiera go na rajdy w wozku, wlasnie poszla do sklepu, a ja siedze w domu z chusteczka przy boku 🤢

jak juz mowilam dobrze ja juz chrzest mama za soba 😁 (ale nie moglam przepuscic takiej okazji i ochrzcilam dziecko w rocznice slubu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny,
Dzieki za pamięc o stronce z gadzetami do chrztu. Już sie ogarnelam a łączmie kasy w hugo poszło ale cóż - samo bolerko 80 zł 😮
Ajron mnie powala jest cudny a ta fata na nk na ramieniu u taty to w ogóle odlot.
Moja myszka juz śpi longiem cała noc od paru dniu i modle sie zeby tak zostało zasypia ok 21-22 i śpi do 6 i flaszke zrobi na śpiocha do 9 . Tez drapie szczypie i sie wygina jak sie wkurzy i zauważyłam że płacze jakoś tak inaczej bardziej jak dziecko wieksze a nie bobas..
Praca mnie dobija - mkam wyrzuty sumenia a przede wszystkim przenoszę stres na dziecko . Strasznie jestem wkurwiona że jestem w tym popieprzonym państwie gdzie kobiety muszą zostawiać swoje maluszki i zapierdalać !!!!!!!!!
Taka jestem dobita że chyba wole wpieprzać suchy chleb niz pracować..............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irysek ja też planowałam w rocznicę ślubu, bo to akurat niedziela wypadała, no ale na planach się skończyło 😞 Teraz jest termin 05.09 😁
Alergia powiadasz? Ja po ciąży uczuliłam się najprawdopodobniej na sierść kotów (mam w domu trzy)- kicham, prycham, smarczę się, swędzą mnie oczy i tak od prawie dwóch miesięcy dzień w dzień- domyśl się jak wyglądam- mimo, że Nela daje przespać noc, ja się czuję wiecznie zmęczona. Teraz się jeszcze zaziębiłam, boli mnie gardło, kaszlę i ucho jeszcze napierdziela- czuje jak by było zakorkowane- MASAKRA!!!
A najgorsze właśnie jest to, że nie można żadnej tabsy łyknąć na to cholerne uczulenie 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
teraz doczytuje, u nas glowa byla podnoszona juz w pierwszym tygodniu, teraz tez czesto lezy na brzuszku pare razy dziennie, przewrotak byla w sobote i w niedziele po dwa razy,ale tu na wsi jakos mu sie to nie usmiecha, kit z tym wazne ze juz raz pokazal na co go stac 😁

a truskawki wpieprzam, ale ja mam z pola- tesciu mi przynosi niepryskane, wiec moge jesc i jesc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
morfi- ja to nazywam powiklaniem pociazowym, teraz czytam ze niby mozna brac Flonidan, ale pewnie jest na recepte a ja nie wzielam legitymacji ubezpieczeniowej i nigdzie mnie nie przyjma, ech

jakbym nie karmila piersia to bym wziela jakis lek i byloby po sprawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieoberek 😘
wczoraj Was doczytałam ale nie miałam juz sił cokowlwiek pisac 🤢
mąż ma obrone w piątek więc atmosfera spięcia w domu panuje 🤢
co do fridy to oczywiście miałam ten sam problem ☺️mąż był niezastąpiony w tym temacie haha
matki karmie piersią mam to samo jedna pierś większa pełniejsza a druga mała, mój Adaś zaczyna od prawej pociągnie troszki i przerzuca się na lewą, często ciągnie puszcza ciągnie puszcza krzywi się itp potem płacz szloch noszenie uspokojenie i wreszcie ciągnie jak należy 🤢 wczoraj np rozwalił mnie na maxa szłam do rodziców okolo 2 km a on nie chciał leżec na plecachw wwózku tylko sie wyginał i płakał każdy się patrzy a ja go buch na brzuch i radośc i tak jechaliśmy cała drogę głowy na chwilę nie opuścil u rodziców na dzień dobry zrobił koncert lament nie chciał cyca ale jak dałam mu butle z woda i cukrem to wypił 60 na jednym tchu więc nie ma co słuchac że na piersi dziecka nie należy przepajac bo w taki upał i dziecko schnie.
anka i ilonkadzieciaczki słodziaki.
linie brzuszną mam coraz słabszą ale widoczną, nie da się ukryc że byłam w ciąży 😉
pochwaliłam się że okres luz a od wczoraj mnie zalewa ☺️ wykrwawie sie chyba 🤢
lece prasowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie lnia brązem zalatuje nadal na maxa. do tego czarny prawie pępol w środku i wygląda, jak krater 😞
dodatkowo jeszcze dziura od kolczyka taka jakaś zbrązowiała i wstrętna.
nic, trzeba czekać, jestem z tych plamistych wiec i krechę będę miała pewnie długo 🤔
nic, młodzież przysypia, a ja nie iwme czy kimnąć sie obok czy iść skręcić makowca.
na to i na to moze potem nie być sposobności.
aa, poprałam ciuszki z tesco i reala, juz sie suszą.
młody ma teraz do wyboru, do koloru w te upały.
dobra, los zdecydował za mnie - do kibla lecę i zadzieram kiecę 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
po zjedzeniu prawego dziecko się odmieniło, wyszykowałam się a ta w lózeczku lezała i zaczepiała miski, ale faktycznie jest foch na lewego 🙂 spac jej sie chce to mowie przed podroza jej dobije daje lewego ryk, prawy memla, a mi niebawem lewego rozdupi 🙂

spadam smazyc ciało do wieczora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja zaraz dostanę pierdolca w tej chcałupinie 😠 😠
nie dość, ze nie ma sie juz jak ruszyć to jeszcze gdzie nogi nie postawię to się o coś pierdolnę i siniorów mam juz, jak taka co za słoną zupę ugotowała 🤨
jeszcze góra 2 miechy i warunki w miarę normalne będą.
szkoda,ze akurat największe upały jeszcze tu musimy spędzić - masakraaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!
klop zaliczony to moze jednak kimka obok najcudowniejszego na swiecie faceta 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry Den.
Wczoraj coś się kurdę nie opaliłam za mocno.
Przez tą plażę to mi się dziecko do rąk przyzwyczja. No bo jak płacze to trudno utulić inaczej, wózek nie jeżdzi po piachu a jak Hanka za długo ryczy to się ludzie gapią to ja w końcu bierzemy na łapy.

U nas cyc obojętny, ale mówie wam przez to opalanie to jakieś takie nabrzmała mam od mleka.

Aśieńka - mleko kobiece się przystosowuje do pogody i nie trzeba dopajać, chyba że dziecko uparte 🙂 A może spróbuj samą wodą bez cukru, po co w dziecko pchać puste kalorie. to taka moja sugestia nie obraź się proszę 🙂

Hanka kończy dzisiaj 100 dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...