Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moja myszka dziś ma studniówkę 😉
Z tej okazji spała w nocy od 21.00 do 7.00 - szokkkkk!!!!!!!!!!! i przywitała mnie pieknym usmiechem
[URL=http://img10.imageshack.us/i/29062010nadia007.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/7996/29062010nadia007.jpg[/IMG][/URL]
Taki łobuz mój kofffany, spadam sprzatać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieńdoberek
U nas nocka słaba, pobudki co 2,5 godz
ale może to dlatego że wyjątkowo późno położyliśmy Guta spać (impreza u znajomych.... ☺️ )

Ale Nadia i Mia są śliczniutkie 🤪 🤪 🤪

Morfi - zapomniałam wczoraj napisać, że chrzcimy tego samego dnia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde, ale mamy gwiazdy kwietniowe 🤪 Niadia i Mia są po prostu prześliczne 😘

bobo pada właśnie w leżaczku bujaczku z nogą mamy 😉 inaczej w dzień nie zaśnie 😞 ew w wózku na spacerze, w foteliku jeśli samochód jedzie i w chuście...ale to wszystko są drzemki. ech, chyba uważa, że jest już dorosła i w dzień się nie śpi 🤪 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asieńka moja mała też tak reagowała na butle z mlekiem.Ja ją dokarmiałam bebilonem na noc ale stwierdził po ostatnim nawale że koniec z tym bo mi cycki eksplodują z jednego ściągałam 130 😮 w nocy bo tak mnie bolał a Lenka smacznie spała i ani pomyśleć by zaciągła cyca więc się wkurzyłam postanowiłam nikogo nie słuchać i tylko cyckować.

Asieńka spróbuj Misia oszukać 😉 daj mu cyca On otworzy buzie a Ty szybko butelkę wsadź mi się tak udawało i zaciągała ładnie.Bebilon jest słodki i to strasznie 🤢 jak dla mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskierka jeśli to jest mieszkanie tylko Twojego Taty i przepisze je Tobie to masz do niego prawo a siostra może o nim pomarzyć.
Jeśli jest to mieszkanie Mamy i Taty to oboje muszą je przepisać na Ciebie. Bo inaczej jeśli jeden z rodziców odpukać umrze i nie przepisze mieszkania na Ciebie to wtedy jego połowę się dzieli: połowa tej połówki na małżonka a druga połówka na dzieci.I wtedy jeśli byś chciała mieć to mieszkanie byś odkupić od siostry tą połowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobitki.
nocka dobra bo bezbolesna tylko pobudka na cysia no i nad ranem też.
potem znów kimka i pobudka na kupsko, tzn. na kręcenie makowca.
45 minut próby uwolnienia orki zakończyło sie włozeniem czopka glicerynowego, który oczywiście nie zdązył sie rozpuścić bo został natychmiast wydalony z kleistą kupą.
no i musze kończyc bo zakładkaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieko mam popsute od kiedy skończyła 3 miesiąc, wpada w szały godzinne i własnie ma jeden taki, nie wiem czy za duzo dziś miała atrakcji z rana czy co 😞 żal mi jej, no i ogólnie czasem dalej wali focha na lewego, woli pieluchę ssać 😞

fotachy piekne, sto lat dla księciów i księzniczek, idę ja ululać może się uda, a potem pokaże fotki z sesji co psiapsióła zrobiła 🙂

paula o czekamy aż przyjedzieśz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
widzę, że tym moim "makowcem" nieźle rozbawiłam towarzystwo 🤪
od rana niiunio był marudny, więc go dostawiłam do cycusia i już śpi od godzinki..
niestety upał za duży więc póki co na spacerek nie idziemy..może po południu.

teraz zakładka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny sory, że sie nie wczytuję w to co u was alenaprawdę jakos tak mi ciągle coś na przeszkodzie stoi i jak coś już przeczytam to zaraz zapominam itak dalej....
ale wszystkim naszym robaczkom z okazji okrągłych jubileuszyków ciotka anka zyczy zdrówka i miłości nie tylko dziś ale zawsze.
a fotki naszych kruszynek, jak zwykle cudowne, tzn nasze kruszynki na fotkach są cudowne 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...