Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Juleczka moja tez tak wciagala to mlesio na poczatku - non stop byla glodna 🤪
a teraz jakos ostatnio jej sie zmienilo i chce tylko 5 razy przez cala dobe czyli co 4-5 godzin chce jesc ... Twoja tez na pewno niebawem przeskoczy na mniejsze ilosci ... uklad pokarmowy sie rozwija i dojrzewa ...

zakladka na czas jakis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ksawi znudzony edukacją 😁 😁 😁 fakt, jak pisała Ilona, ma jeszcze czas 😁 😁 😁 😁

Jedną odmianę pozytywną zauważyłam u syna, odkąd skończył 3 miesiące - polubił znienacka leżenie na brzuchu 🤪 🤪 🤪 🤪 Już nie płacze i albo dźwiga dzielnie głowę, albo po prostu leży (najczęściej na zmianę), ale już nie płacze !!! 🤪 🤪 🤪
Oczywiście za długo tak nie poleży, ale to jak w każdej pozycji i miejscu; rośnie mi mały wiercipięta 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula, na gondolach przystosowanych do jazdy się nie znam, ale jeśli faktycznie są tak samo bezpieczne jak fotelik (to ważne, wiem bo już sama jeden wypadek z maluchem zaliczyłam... 😞 ), to chyba lepiej dla malucha w gondoli - pozycja w foteliku nie jest na długo dobra dla maluchów; a jak znam życie to maluch zdecyduje płaczem i pewnie trochę tu i trochę tam mu się spodoba 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paula w foteliku i oczywiście przerwy.Też byłam na taką gondole napalona ale w sklepie i wytłumaczyli że ona tak do końca dziecka nie uchroni przed wypadkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z tego co czytam w internecie to jednak taka gondola nie jest tak bezpieczna jak fotelik ale w foteliku tez dziecko nie moze za dlugo jechac wiec juz sama nie wiem;/ a zmieniajac temat to moje dziecko dzisiaj zmienilo limuzyne na sportowe (gondole na spacerowke) z tym ze spacerowke mam rozkladana calkowicie na plasko a chcialam wyprobowac czy jej sie podoba bo niestety jadac na wakacje nie bardzo znajde miejsca na gondole 🙂 (gondola w ktorej chcialabym ja przewozic jest pozyczona wiec nie pasuje do mojego wozka wiec wrazie czego musialabym zmiescic w aucie az dwie gondole)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przerwy oczywiscie bedziemy robili co jakies 2-3 godziny na jedzonko i zmiane pieluszki i chwile przerwy dla dziecka 🙂 kurde z jednej strony sie bardzo ciesze z tych wakacji a z drugiej mam pelno obaw... glownie wlasnie zwiazanych z ta droga;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julka ja moja jakos tak nauczylam ze je 120-150 co 3 godziny a od 21 do 6 ma przerwe na spanie 🙂 z tym ze nie czekam az zacznie sie domagac tylko co 3 godziny jej daje butle zreszta ona sie tak przyzwyczaila ze jak jej nie dam butli o jej godzinie to i tak sie robi marudna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też stresuje się podróża nad morze, bo my bedziemy jechać gdzieś za 3-4 tygodnie
my jedziemy w nocy, z racji że Majka usypia w aucie momentalnie i żeby dnia z nocą jej nie przestawić, jedzie w foteliku.
słyszałam o tych gondolach ale tam dziecko chyba wcale nie jest przypięte tylko sama gondola więc to kompletnie odpada
a wy jedziecie w dzień czy na noc i gdzie jedziecie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie maz sie upiera ze pojedziemy w dzien bo niby bezpieczniej.... hmm i nie moge go przekonac do nocy... gondola ktora pozyczylam ma pasy do zapiecia dziecka.. my jedziemy juz we wtorek a ja mam coraz wiecej watpliwosci ale juz nie moge sie doczekac tej plazy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
poleglam z malym w domku letniskowym ciotki, musze sobie trzasnac Anatola zeby sie dobudzic 😉 tylko te przeklete komary ech, ale mlodego jeszcze nie ugryzly

my jedziemy nad morze za rok 😁
jakos nie chce mi sie dziecka targac tyle godzin samochodem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...