Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ale u nas skwar 😮 😮 nawet psy z dworu uciekły z jęzorami przy ziemi...mała marudzi od tego gorąca to włączyłam jej wiatrak i odrazu usnęła bidulka moja

Sztunia Ty szalona kobieto w ciemno z dzieckiem...ja bym się bała,ale chyba skradne Twój pomysł z domkiem letniskowym 😎 my chcieliśmy do Łeby jechać do hotelu VACATION CLUB ale on jest przy samym porcie i może zalatywać rybami 🤢 🤢 takze szukamy jeszcze w innych miejscowościach czegoś fajnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam że Wy sobie spacerujecie a ja z boję się iść na taki upał z Lenką ☺️ ☺️ wiem że zaraz będzie ryk a do tego ma jeszcze te pieluchy więc jeszcze bardziej się upoci. Ale jak pojedziemy do babci Bebaty to rozłożę jej taką połowę namiocika w cieniu i wstawię pod drzewkiem ułożę mysz w leżaczku i będziemy spać.

Nabrałam ochote na noc w namiocie 🤪 ciekaw czy Jacek się skusi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem jak u Was, ale ja przyklejam sie do dziecka 🤢
i tak razem sie pocimy ...
a jeszcze jakies malenkie krostki wyskoczyly jej na raczkach ...
jak nie zejdzie do poniedzialku to idziemy do lekarza ...
podejrzewam, ze to od slonca albo potowy ...
no po prostu cos mnie zaraz strzeli przez ten upal 😠
a przeciez jeszcze nie jest AZ tak goraco jak ma byc 🥴

Dziewczyny jak dokladnie wygladaja potowki ?
bo moja nigdy nie miala
tylko jakies tam sporadyczne pojedyncze krostki ...
potowki to takie malenkie czerwone krostki ?
moze to byc szorstkie ?
😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agatta moja dostaje potówki od czasu do czasu i to takie właśnie sporadyczne kropeczki wielkości główki od szpilki nasączone płynem.

Mała sobie z dziadkiem mecz ogląda w swoim leżaczku 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj tata robił za kangura, chusta sprawdza się rewelacyjnie, Nelcia przespała cały spacer 😁 😁 😁
Agatta ja nigdy krosteczek nie macałam, więc ciężko mi powiedzieć, ale potówki są czerwonawe, mogą to być też takie krosteczki kontaktowe, nie są groźne, powstają od kontaktu dziecka z Twoją skórą, może być też tak że to jakieś uczulenie na kosmetyk którego Ty używasz albo swoje ciuchy w czymś wyprałaś i dziecko tego nie toleruje- beż paniki, to nic strasznego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejko
ale mialam dzien.

Najpierw sapalil mi sie zasilcacz od kompa. pisze teraz z netbooka i nie mam polskich znakow.
potem wlozylam zle kolko w ozki i nie moglam wyjac. a wozek zapakowany po brzegi.usmarowalam sie smarem po calych rekach.
potem zawiesil mi sie gps a musialam przecjechac cale trojmiasto a wogole tu nic nie ogarniam.
a potem zaczelo mi stukac cos w kole jak wracalam i sralam po nogach zeby mi sie auto nie rozkraczylo na srodku drogi.
a potem hanka ryczala znowu podczas kapieli...
pozatym na urolpie jest suoer i dzisiaj to sie zjaralam konkretnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klapi - no to miałaś czarną serię... 🥴
dobrze że ogólnie humor ci dopisuje 😜 i na wywczasach fajnie jest 🤪
no i że się zjarałaś 🤪 🤪 🤪

Julka - mój tez strasznie płacze; właśnie wyciągam 2. raz cyca 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki Dziewczynki !
ale hm ... proszku nie zmienilam, kosmetykow tez ...
Malej wyskoczyly te krostki jak byla na spacerze z Konradem i Dziadkiem ...
pewnie Dziadek sie sperfumowal i uczulil 😠
no nic - pozyjemy zobaczymy

ja tez wlasnie skonczylam "walke" z Malolata
dzisiaj zasypianie TYLKO na raczkach u Mamy
i placz przez sen
mam nadzieje, ze te krosty ja nie swedza 🥴
tylko, ze przez ten upal nie moze zasnac
zwlaszcza, ze w domu mam jak zwykle saune 😠

klapi no to mialas przygody ...
trzeba bylo mnie zabrac
ja chodzaca mapa 3 city 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja jakoś sie nie boje w ciemno jechac 😁 moze jestem szalona, zajedziemy tam rano, jak cos młodociana wciagne do wózka i pojde spacerowac a Mikel bedzie szukał, zawsze nad polskie morze jezdziłam w ciemno 🙂 problemu najwazniejszego czyli karmienia nie ma bo ja cyca wyjmuje i koniec

a za rok to do Chorwacji nie ma bata, albo gdzies samolotem 🙂musze konczyc bo chłop mnie goni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ano nie przedłużyli mi etatu bo w ciąży byłam, powiedzieli że po macierzyńskim mam przyjść to podpiszemy nową umowę; tyle tylko, że ja planowałam sobie jeszcze wychowawczy do roku młodego a się okazało, że na wychowawczy można pójść jak ma sie pół roku przepracowane (gdy nową umowę sie podpisuje a nie kontynuację). A takie mam układy w pracy (zmiana kierownictwa zaraz po wakacjach) że jak teraz ni podpiszę tej umowy to potem nie wiem czy będzie dla mnie miejsce; a jednocześnie nie mogę teraz podpisać, bo nie mogę pracować przez najbliższe pół roku 😞 bo nie mam z kim małego zostwić a poza tym chcę z nim zostać
to tak pokrótce i ogólnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i oczywiście mówili, że popracuję dwa tygodnię i będę mogła iść na wychowawczy...
niedouki 😠
jakbym wiedziała i im nie zaufała, to nie dałabym się tak zrobić i walczyłabym o przedłużenie mowy;
w końcu to była jawna dyskryminacja 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ok oddał

JoZo Anka kciuki, Anka to wiem że z Aro walczy, a raczej Aro walczy z potworem kolowym a Ty JoZo? co się dzieje

MIska nasza jest przekochana, grzeczniutka taka, byłysmy u mojej mamy, rodzice nie moga napatrzec się na michelinka 🙂 wybyczyłysmy się na chuśtawce i było bosko,jak wróciłysmy do domu to tatuś ją wysmyrgał, potem kapiel, cyc i usnęła momentalnie po odłożeniu do wyrka. Co do smiania to jak robiłam jej pierdziocha ustami na brzuchu to raz udało jej się tak inaczej zasmiać, ale bardzo króciutko to trwało, cóz mam nadzieje że jutro to się powtórzy 🙂
Ja też się dziś opaliłam troszkę i od razu człowiek inaczej wygląda, nie licząc wielkiego syfa na czole 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...