Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny w temacie nadmorskim Darłowo Darłówko i Jarosławiec mogę pomóc 🙂 bo tu właśnie mieszkam i pracuje 🙂
Paula z Koszalina na plaże pewnie bardziej ci po drodze bedzie do Mielna ale do Darłówka też zapraszam . Wiem z to snobistycznie zabrzmi ale mam dość plazy opalenizny i tych upałów 😠
Moja myszka dziś zjarała sobie nóżki mimo filtra 50 !!!!!!!
Dobra doczytuje bo narazie 3 strony machnęłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gut po drugim cycowaniu padł 😆 i śpi
dawno już nie miał takiego problemu z zaśnięciem
przez te upały spi krótko, więc szybko mykam pod prychę (cała jestem poklejona...)

New - ja smaruje filtrami a i tak staram sie nie wystawiać młodego na słońce; choć czasami tak piłuje w wózku, że trzeba, a tu patelnia i żadnego cienia akurat...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam kochane mateczki 🙂
doczytałam 17 stron i już mało pamietam 🤢
my od 7 rano na dworze mimo skończonych 3 miesięcy nie widze poprawy w zachowaniu dziecka 🤢
wieczorami mamy armagedon uzalanie sie nad soba i noszenie okolo 2 godzinne lacznie z kapiela placzaca 🤢
maz sie obronil dziekuje za kciukaski 🙂
agatamamy te smae krostki o ktorych piszesz ja nic z tym nie robie tzn kapie w oilatum i smaruje tez tym kremem i czekam jak zejdzie. obstawiam tez ze moglo mu sie to porobic od emolium bo zaczelismy kapac od poniedzialku ale dzis juz wrocilam do oilatum bo emolium chyba go uczulil bo to piewrszy zapachowy ksmetyk byl moze wlasnie dlatego 🤢
sztunia my tez zawsze jezdzimy w ciemno i zawsze znajdujemy super kwatery i to jeszcze tansze jak z oferty 🙂 z dzieckiem tez bym zaryzykowala my zawsze wyjezdzalismy w nocy a rano juz witalismy morze wiec w razie w bylby caly dzien na szukanie spania no wlasnie bylby bo nigdzie nie jedziemy 😠 rodzinka zapowiedziala nam ze dziecko jest za male na takie wojaze wiec jak was czytam to az mi sie smutno robi jak bardzo wielki wplyw ma rodzina na moje macierzynstwo 😠
tescie doprowadzaja mnie do szalu a tesciowa to poprostu przechodzi sama siebie codziennie do mnie przychodzi rano pobawic sioe z malym jak to ona mowi 😠 i wielce zdziwiona ze cale dnie przesiaduje u moich rodzicow na dworzu to nie lepiej kisisc sie z dzieckiem w bloku pzy 28 stopniach w mieszkaniu 🤢 wkurza mnie to ze ja nie uzywam zadnych perfum a ona przyjdzie przytula mi dziecko caluje je a potem maly pachnie babka i swieci sie brokatem z jej makujazu aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😠 😠 normalnie mam jej przesyt w tym tygodniu aaaaaaaaaaaaaaaaaa i non stop ma cos do powiedzenia a jak dziecko placze bo jest nauczone noszenia a ja go nie biore tylko prubuje zabawic to mowi no nie musze go wziasc nie moge patrzec jak tak placze mam wrazenie ze ona czasem, zachowuje sie jak matka mojego dziecka aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa chyba musze sprowadzic ja na ziemie generalnie jest dobra kobieta ale jakos mam awersje na nia w tym momencie 🤢
iskra mloda odziedziczyla spojrzenie po tobie wyrypana w kosmos jest 😘
zauwazylam ze nasze bobo nie znosi kapieli w te upaly chyba zapodamy mu jutro chlodniejsza wode moze pomoze 🙂
padam na ryjek
dobranocka
aha nadal karmie piersia maly poki co nie chce bebilonka i bardzo mnie to podbudowalo ciesze sie ze woli cycusia 🙂 😎 moj kochany synek 😘
anka trzymam kciuki za aaronka oby kolki polazly w pieruny!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... a pamietam jeszcze jak w ciazy sie zastanawialysmy czy kochac dzieciaki bedziemy 🙂
tyle mialysmy watpliwosci i dylematow ...
a teraz co mam moja na rekach to nie moge sie powstrzymac zeby w glowke nie calowac 🙂
a jak placze i ja biore i jeszcze sie tak zali na rekach
no to po prostu kocham tego mojego pisklaka nad zycie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
New no to pomyslimy 🙂
a mój męzyk zróbił mi najpiekniejsza niespodzianke na świecie 🙂 jakieś 5 lat temu dostałam od Michcia chłopka i dziewczynkę zrobionych z drucika, miałam miec je zawsze przy sobie, więc nosiłam je w portfelu, i co zmieniałam portfel to ludziki zmieniały lokum 🙂 no i dziś Michał siada przy mmnie i mówi pamiętasz te ludziki i otwiera jedną dłoń a one tam leżą, po czym dodaje był chłopczyk i dziewczynka i do szczęscia potrzebowali dzieciątko i otwiera drugą dłoń a tam mała Maja z drucika, ło jak se wzruszyłam.
jak bede sciagac fotki to wrzucę moją drucikowa rodzinkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja od poczatku kapie w oilatum i zawsze bylo pieknie cudnie
ostatnio sie skonczylo oilatum to kapalam w nivea
jak skojarzylam, ze to moze przez to
to dymalam do apteki zeby przed zamknieciem zdarzyc 🤪
a bylo za 10 🙂
dzisiaj byla wiec kapiel znowu w oilatum
zobaczymy

asienka a u Was te krostki na przedramieniach tez ? bo u nas tak
nie na dloniach tylko na calych rekach
i tylko tam wlasciwie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asienka ale Cię wzięło, ściskam i nie daj się , moja teściowa też twierdzi że maja jest za mała a jak się dowie że jedziemy w ciemno to się chyba zesra 🙂 co do tego że nasić albo nie nosić dziecka ma identyczne podejscie jak Twoja

no pamiętam te dylematy a teraz mogłabym na tego cuda patrzeć całymi godzinami, szczegolnie jak spi i minki usteczkami najsłodszymi robi.

Ja też smaruję 50 ale unikam słońca 🙂

idę się masować i lulać papatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sztuniasuper ale miluchno 🙂
a tak szczerze to nie pamietam kiedy mi ktos sprawil jakakolwiek niepsodzianke 😞 oczywiscie poza synkiem ktory codziennie czyms mnie zaskakuje 🙂 dzis frajde sprawilo mi zmywanie naczyn po grillu 😉 bo to cos innego niz calodniowa opieka nad dzieckiem nie to ze narzekam na jego istnienie ale czasem potrzebuje oddechu 🤢
agata my tez tak mamy ze wieczorem nosimy malego na zmiane i zauwazylam ze jak ja caly dzien siedze z dzieckiem to wieczorem maly zasypia u taty chyba potrzebuje jego bliskosci i dobrze wie ze ma 2 rodzicow 🙂
zal mi odchodzic od kompa takie wciagajace jestescie 😘 ale lece do lozeczka maz po rodzinnym grilu polazl z kumplami na browarka hehe alkocholik normalnie sie robi 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi to jak wrocisz z urlopu przesle ci adres tesciowej 😜
agata my mamy krostki na raczkach wlasnie na przedramionach ponadto walczymy z zatarciem pod broda na szyjce ale to wlasciwie od urodzenia maly ma 2 brody zauwazylam ze ziemniaczanka pomaga i nienoszenie czapki w upalnie dni w wozku aha teraz jeszcze zatarcie mamy w zgieciu lokciowym jak maly spi z lapkami do gory to mu sie to poci i zaciera wierze ze skoncza sie uplay to i skorka bedzie rewelka aha zszokuje was ja nie stosuje zadnego kremu z uv niczym nie zmaruje a czesto po sloncu musze isc i poki co nic sie nie dzieje.
a propo kijkow dzis jak grilowalismy szla ekipa kijkowych kobitek i wypici panowie wolali raz dwa raz dwa zapraszamy na kielbaske panie zaczely machac kijkami i pociekly dalej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Masakra dziecko dopiero padlo i to nie mam pewnosci ze juz spi terrorystka moja
Nie mam juz sily doczytac kciuki trzymam za Wszystkie mamy i Dzieciaczki i spadam sie kapac a raczej ekspresowo umyc bo jak sie przebudzi opera to bedzie buba 😁
Dobrej Nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskra - gratuluje sportowego zacięcia 🤪
mi się ciągle jeszcze nie chce poćwiczyć 😞
chociaż w niedzielę mąż zapowiedział wypad na Pola Mokotowskie z rolkami, to sobie pośmigamy na zmianę oczywiście bo z Guciem się wybieramy 😜

Asienka - przytulam i przesyłam siłę, coby łatwiej było sprzeciwić się rodzince 😆

Sztunia, ale miło 🙂
koniecznie pochwal się drucikową rodzinką 🤪

Dobrej nocy mamuśki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...