Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A propo prezentów. to ja na dzien ojca narysowlam Brzydkiemu laurke i podpislam ze to Hania i powiem wam szczerze ze chyba nigdy z żadnego prezentu ode mnie tak się nie cieszył.

a i wogole to robimy niezłą furorę na plaży w Gdyni tam gdzie jest opener. bo tam sami młodzi ludzie przychodzą i jak widza hanie w chuście czy hanie spiaca na ręczniku to mowa ze fajni z nas rodzice i ze milo sie na nas patrzy. bardzo to mile jest. mogli by np narzekać jak Hanka marudzi albo jakieś inne opcje, a spotykamy sie z samymi pozytywnymi komentarzami. a dziewczyny to niektóre oczu oderwać nie mogą. i niedługo będą kolejne kwietniowki 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja tesciowa uwaza ze malej zimno w stopy,jak jest bez skarpet i probuje mnie przekonac zebym jej ubrała 😁 😁
upał 33 stopnie! hahahahaha
moja małazasypia sama,odłożona do łóżeczka,głaskam po głowie,po policzku 10min i spi,ona nie lubi być noszona do snu i lulana,a zapowiadało se inaczej,wygrała mama: 😁
ząbek jej dzis już do konca wylazł,narazie jest bardzo mało widoczny,jak sie bardziej ujawn,zrobie zdjęcie 🙂
widzę ,ze idzie już drugi....
aż jej z tego miejsca krew leciała dzis 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kłapi to rzeczywiście miloi sie robi i tylko sie cieszyc.
a propo chusty dzis malego nosilam srednio zadowolony ale po 15 minutach zasnal i mialam isc z nim do sklepu ale nie chcialam robic rodzicom kichy zeby cala dzielnica o nich mowila tzn o mnie o chuscie itp i przelzozylam malego do wozka i polazlam z wozem teraz tak mysle ze glupia jestem bo skoro spal tzn ze bylo mu dobrze i mialabym argument gdybym spotkala sie z komentarzami.
okej spadam zycze jutro takiego nastroju calemu kwietniowkowemu rodowi 😉
[URL=http://img25.imageshack.us/i/p6270070f.jpg/][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/1359/p6270070f.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieńdoberek dziewczynki i dzieciaczki 😘
kochane jesteście milusio z samego ranka na sercu mi się zrobiło 😘 jak ja Was uwielbiam dzięki Ci Panie że jest brzuszek 🙂 musimy coś pomyślec nad zlotem kwietnióweczek może na jesieni coś by się dało zorganizowac 🙂trzebaby przeanalizowac skąd nas jest najwięcej ale chyba centralna Polska (Wawka hehe).
zakładka marudowa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry bobry
pobudka o 7.00, ojciec własnie wyszedł do pracy zabrał nam torbe i leżaczek i do moich rodziców zawiózl a ja zaraz młodą szykuje i wyruszamy tylko makowca ukręce 🙂
asieńka zamknij potwory do szafy załóż grubszą skórę i trzeba stać stać się twardym nie mietkim 🙂 ludzie zawsze bedą gadać bo to taka ich natura, a trzeba się uzbroiić w siłę i nie przejmować się nimi

iska ty sportsmenko ale ta fajka sportowa mnie rozwaliła 🙂
to czekamy na fotosa zębolowego
klapi wy napewno na tej plazy to wygladacie przecudnie 🙂

a fotki bobasów jak zwykle powalające 🙂
apadam miłej soboty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂

dopiero wstalismy i jak zwykle jeszcze wegetujemy w lozku 🙂
moje dziecko dzisiaj spalo 8 h longiem 🤪
moze spala by dluzej, ale ja obudzilam na mleko bo martwilam sie, ze moze glodna czy co ...
rano stwierdzilam, ze bez sensu ja budzilam ...
skoro spala to znaczy glodna nie byla

ja tez uwielbiam spac z Maluchem
patrzec na nia jak spi moglabym godzinami
taka jest piekna i moja wlasna 🙂
tez tak mysle klapi, ze taka malutka bedzie tylko raz 🙂

ide sie chyba jeszcze polenic ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo 🙂

Klapi ale miałaś przygody 🙂

Sztunia popłakałam się ☺️ ☺️

Asienka jak mi ktoś prawi morały a zwłaszcza tesciowa to mówię im że ich czasy już minęły w wychowaniu dzieci teraz jest mój czas.

Spadam na dwór
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie 🙂
U nas nocka taka sobie co 3h mleczko
ale najwazniejsze ze bez ryku chociaz na wieczor walczyla ale to moja wina bo ja
za wczesnie wykapalam ☺️
Ja tez spie z Mloda ale dopiero jak sie budzi na pierwsze karmienie to ja
biore do siebie z lozeczka 😉

Sztunia
czekamy na fotke drucikowej rodzinki 😉 Kurcze fajnie tak moj to rzadko wpada na jakis pomysl no ostatnio z kawiatami to mnie zszokowal na maxa 😁

Klapi no to sie nazywa urlop przygody musza byc na szczecie z dobrym zakonczeniem 🙂

Asienka trzymam kciukaski pokaz im tam wkoncu wszystkim 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny u nas nocka i poranek super 🙂 mala nawet pozwolila mi posprzatac a teraz sie bawi na macie 🙂 powiedzcie mi czy Wy dajecie malym cos do picia (pytam mam butelkowych) bo Tuska nie chce nic pic ani wody ani herbatki tzn widac ze chcialaby sie napic ale jej nie smakuje i nie wiem co jej dac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...