Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No i hance nic nie jest. kupa raz dziennie ale taka ze wychodzi wszystkim dookola. lezaczek juz obsrany 3 razy- dobrzxe ze sie obicie zdejmuje do prania. a dzisiaj ratowalam fotelik samochodowy jak uslyszlam bulgot w pieluszce. i tylko troche sie ubrudzil. zawsze mam koplet ciszkow na przebrania.

Hankaogolnie egeplarz zajebisty 🙂 ale pewnie bedzie lobuziara i bede w podstawowce non stop do dyry latala.

p.s nadal nie mam polskich znakow sorrry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No i hance nic nie jest. kupa raz dziennie ale taka ze wychodzi wszystkim dookola. lezaczek juz obsrany 3 razy- dobrzxe ze sie obicie zdejmuje do prania. a dzisiaj ratowalam fotelik samochodowy jak uslyszlam bulgot w pieluszce. i tylko troche sie ubrudzil. zawsze mam koplet ciszkow na przebrania.

Hankaogolnie egeplarz zajebisty 🙂 ale pewnie bedzie lobuziara i bede w podstawowce non stop do dyry latala.

p.s nadal nie mam polskich znakow sorrry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania zapomniałam Ci napisać że jest lepszy lek niż ten na S i też niemiecki.Polecają go w aptekach bo nie uzależnia a ten na S tak. Jutro napiszę Ci nazwę bo dzisiaj nie chce już wydzwaniać do koleżanki by jej nie budzić i małej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anka, jak Aronkowi nie smakuje,to choc ty pij rumianek,z twoim pokarmem do niego sie dostanie 🙂

moja kalina skonczyla trzy msce,nie wiem czy te sto dni juz bylo,ale czekam na nagle uspokojenie sie jej,az bole brzuszka miną...miewa ataki placzu,ale pewno nie az tak intensywne i silne jak Aron, u niej głownie wieczorami,przed kapielą...wczoraj jeszcze był,dzis nie...ale czy tak zostanie...??młoda wlasnie zasnela w łózeczku,po kilkunastu dobrych minutach kwękania,ale wiecie co?! przyłapałam ją w trakcie usypiania na ssaniu dolnej wargi,cholera!!!a smoka nie chce...potrzyma chwile i wypluwa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi zbrzydły wszystkie fast foody nie ciągnie mnie do nich. Pokręciło mi się w głowie po tym porodzie.

Muszę coś kupić na allegro...korcą mnie pieniądze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ramka moze to ssanie wargi to nie takie zle ...
gorzej jakby kciuka ssala
chociaz ja i tak jestem za tym zeby dzieciaki ssaly swoje raczki niz smoka
przeciez w taki sposob poznaja swoje cialo, ucza sie itp itd

jesli chodzi o kupala to moja prawie jak klapiowa Hanka
jak juz wali to cipka i plecy usrane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie że z koperkiem nie wolno przesadzić bo wtedy ma odwrotną reakcje? ja głupia niewiedziałam ☺️ ☺️ dopiero na spotkaniu dziewczyny mnie olśniły.

Klapi mój osrołek też kupolki takie wali aż bokami wychodzą 😉 kiedyś to nawet babci na lusterko prysło 😉 bo babcia źle trzymala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
własnie Ramka, przecież ja mogę pić rumianek 🙂
ach, taka zkręcona jestem, ze nie wpadłabym na to.
zaraz se zaparzę 🤪
ilonko to napisz mi nazwę czy tu czy na gg, choć wolę na gg bo tu mogę przegapić.
ja tylko ci powiem, zę z tych kropli to stosowałam juz: esputikon, bobotic, debridat - syrop, spascupreel no i w końcu ten sab simplex i w sumie to nie wiem co byłoby dgybym go nie dawała.
czy to samo by było czy by mi dziecko rozerwało.
teraz jedziemy na sab simplex + debridad i viburcol doraźnie i czasem pół czopka glicerynowego żeby kupce pomóc bo konsystencja jest strasznie taka aż lekko gumowata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zadroszczę wam tych kup nieograniczonych ilościowo i zasranych ciuszków, kocyków, lusterek i innych przedmiotów tudzież osób.
czy którejś z was maluch sra raz na 3-4 dni i ma taką gęsta konsystencje??
o koperku to ja sie przekonałam na naszych skórach i oczywiście na Aronka działa niestety odwrotnie.
straszie ma słabe jelitka to moje dzieciatko 😞
ale za to jakie ma juz mięsnie brzucha, a na bok to w sekundę sie odwraca i to nie podpierając sie ugiętą nóżką, tylko robiąc świecę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wiem że z koperkiem trzeba uważać ja piłam herbatkę raz dziennie przez chyba trzy dni a potem waliłam co drugi dzień 🙂

mam nerwa 😠mam taką krostę na języku że mnie zaraz rozjebie, boli mnie od kilku dni i wcale nie znika, nic na nią nie pomaga 😠 do tego skórka mi się zadarła obok paznokcia i cały paluch mnie boli 😠 do tego chciałam się wykąpać ale nasz cudowny sterownik stwierdził że o tej godzinie kąpać już nikt się nie powinien i ustawił temperaturę wody na 30 stopni a czekać 20 min mi się niec chce wiec ochlapałam psiochę i stopy i idę spać na marudę
narka 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny ja dopiero teraz mam chwile zeby usiasc przy komputerze 🙂 Takze mam juz w domu Aniolka tak w skrocie to wszystko wyszlo super 🙂 Tuska cala msze byla bardzo grzeczna ani troche nie plakala a jak Ksiadz polewal ja woda to nawet nie zareagowala a inne maluszki plakaly takze bylam dumna z mojego malenstwa 🙂 i pozniej caly dzien tez byla wyjatkowo grzeczna 🙂

kurde nawet nie mam kiedy poczytac co sie u Was dzieje bo juz trwaja przygotowania do jutrzejszego wyjazdu nad morze 🙂 przed chwila naszykowalam sobie ciuszki ktore musze zabrac dla malej i powiem Wam ze jestem przerazona bo nie mam pojecia jak sie z tym zabiore ilosc jaka musze zabrac jest szokujaca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula wiem co czujesz 🙂
ja w sierpniu do Sopotu mojego jade
jak pomysle o pakowaniu to najchetniej odwolalabym wyjazd 😉
ale chyba czesc sprzetow kurierem jakims wyslemy
bo na taki wyjazd, na miesiac to pol chalupy musze zapakowac 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...