Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
obserwuję pępuszek i jakiś taki jest nie do końca , jak wcześniej.
a, właśnie, jak sie leczy przeouklinę i czym ona zagraza bo nigdy nie miałam z tym czymś do czynienia????
co do paluchów i skórek, to mi sie na duzym u kulasa zrobiło coś przy paznokciu z boku (chyba ja skóry wycinałam)juz jakieś 2 tyg. temu i tak mnie jebie, ze to porażka.
mam nadzieję, zę palucha mi nie utną w końcu bo spuchnięte i paznokieć tak z boku ciut inny kolor.
niby nie widać ale ja widzę.
jak to jakiś cholerny zastrzał czy coś to może być niewesoło no ale nie mam sie jak tym kulasem zająć.
moczyłam jedynie prawie we wrzątku z mydłem i tak jakiś sprytem lałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nic ide spac, maz mi wlasnie wyslal zboczonego smsa, szkoda ze w robocie bo bym go zgwalcila, tak mi sie marzy duszenie, no ale jak ma mi sie nie marzyc jak przez ten cholerny okres nie pamietam kiedysmy sie dusili 😜

we wtorek ide se manicure zrobic i do fryzjera tez ide zafarbowac wlosy- bo juz strasze odrostami, pewnie tez sie sporo podetne, bo na obrone musze wygladac jak czlowiek, a do tego mi wlosy juz zaczely wylatywac, ech

my w tym roku krotsze wyjazdy bedziemy robic, za rok jedziemy nad Bałtyk, a za dwa do Chorawcji lub gdzies w cieplejsze rejony Europy, moze sobie znow jakies bobo zmajstrujemy 😁 bo Igor to chorwacki dzieciak 😁

no to mykam spac, zyczac sobie i wam przespanej nocki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nosz kur ... mac !
oglosili najnowsze wyniki i teraz Maly K wygrywa 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

ech - zobaczymy jutro jak to sie skonczy

dobranoc po raz ostatni dzis ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was
OGARNAC 180 STRON NIE DAM RADY 😞 ale widze,ze u was wszystko oik wiec sie ciesze 🙂 🙂
u mnie sie troszke pozmienialo od wrzesnia wracam do pracy0to macierzynskie tak szybko leci... 😞 😞
karmimy sie piersia i tylko piersia-ani herbatki Michelle nie chce smoczka juz ze 2 tyg nie miala ani na chwilke
mam pytanie czy wasze dzieci rowniez sie slinia??? michelle potrafi byc cala obsliniona ciagle do tego stopnia,ze jak ja nosze to czasem az na deski podlogowe kapie i slychac 🥴 🥴pcha piesci do buzi ciagle-ale nie mysle,ze to chyba zzabkowanie bo starsze dziewczyny moje po pierwszym zabku mialy doslownie na kilka dni przed roczkiem...

ostatnio Michelle juz tak porzadnie na noc zasypia ok 22 i potrafi spac w jednym ciagu 4-7 godzin
przed chwilka wstala na karmienie
przed wczoraj pobila rekord-usnela o 22.15 wstala na karmienie 6.24 🤨 😮 😲 😁
fajnie odkladam ja do lozeczka ok 22 jak twardo spi i tak najwczesniej wstaje o 2 w nocy ale po tym pierwszym pzrebudzeniu biore ja do lozka
jest juz fajniutka-polubiala swoj lezaczek ,rozmawia z zabawkami,smieje sie jest poprostu przekochana ale bywa ze placze i steka
czas szybko leci nasze dzieciaczki rosna szybko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...