Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

anka73 napisał(a):
hejka 🙂
z doskoku więc szybo i pewnie nieskładnie będzie:
noc przespana cudownie, pobudka w sumie o 3-ej ale tylko na amciu, amciu i przytulaska.
potem juz szybko druga pobudka bo o 5-ej i tez na cysia ale juz coś męczyło brzuszek.
myslę sobie pewnie rano będzie jednak ta kupa.
pobudka o 7-ej juz konkretnie i walka z brzuszkiem, cyc trochę uspokoilł ale walka trwała nadal az zaczeło sie na nowo rozkręcać boleśnie.
postanowiłam mu pomóc bo widziałam,z e to juz zaraz bedzie przegięcie.
wsadziłam połówkę czopka gicerynowego, którego jak zwykle potraktował, jako otwieracza do dupki i gówienko zaczęło wyłazić na czele z czopkiem.
znów taka zajebana konsystencja, zę nawet ja miałabym problem zeby ja wydalić - siłą nawet bóli partych porodowych, a co dopiero taka mała dupeńka.
kupsko zrobione, smiech na ustach, ulga na twarzy i dziecko zasnęło 🙂
śpi jak narazie więc sie wykąpałam, zaraz malunek na moje plamiska na twarzy i szybko na spacerek póki spokój i pogoda fajna. mam nadzieję, ze padać nie będzie 🙂
dziekujemy raz jeszcze za kciuki i słowa otuchy i trzymajcie nadal bo wtedy mają moc. 😆


Aniu jesli mogę coś doradzić na inną lżejszą konsystencję kupy to podawaj samą wodę przegotowaną! na pewno pomoże.Do tego na kolki sab simplex i debridat.Pomaga także Trilac na dobre bakterie w jelitkach,nam bardzo pomagało.Spokojnie,przejdzie max po 4ms. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
siemka 🙂
morph hahahaha
anka wiem że już znasz wsztystkie rozwiązania nt kolki ale podczas ataków weź małego na ręce w pozycji samolot(brzuszek w powietrzu) i druga ręką uciskaj mu brzuszek jabyś ugniatała ciasto u nas działa i mały natychmiast pryka nosimy tak około 15 minut , pilnuj diety ja jak byłam u lekarza z kolką to mnie wyśmiali powiedzieli że tak naprawde na to świnstwo nie ma nic poprostu tzreba to przetrwac wiem że to łatwo sie mowi takim osobom a co innego jest podczas takich ataków. a może mały jets przesuniety albo uroczony kurcze szkoda mi Was 😞 😘
nie pisałam Wam ale my w zeszłym tygodniu bylismy u babki i mały nie był przestawiony wymierzyła go całego ale ponoc "długie kłaki" go uroczyły poczyniła modły i mały przestał płakac ale teraz znów jest maruda 😜
mam awersje na meza 😠
bylismy w kosciele przed 16 w kancelari ale zamkniete bo od 16 do 17/30 pojechalismy przed 17 a o 1720 wychodzi ksiadz i mowi ze nas nie przyjmie bo sie nie wyrobi 🤢 mowie ze jestesmy z zmalym dzieckiem ze chcem,y ochrzcic a on mowi przykro mi zapraszam jutro 😞 🤢 😠 🤪 szok normalnie


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co mi jest wszystko mnie denerwuje jakbym miała pierwszy dzień okresu

Młoda już kima. Łóżko na mnie czeka a mi się nic nie chce nawet myć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniadad nalej do kubka gorącej wody i daj krople miętowe postaw tak by parowało na Arusia np. obok łóżeczka to będzie miał chociaż troszkę lżej z oddychaniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
prawdziwa Klusia 🙂
moja Loli goni Emilke, oj goni 😁

ilonka tulimy 🙂

myslalam, ze Malolat spi
zagladam
lezy i macha smokiem ( bo ostatnio nauczyla sie chwytac )
moglaby juz Kobieta zasnac
Matka dzisiaj padnieta przez te calodniowe bole brzucha ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klucha Iskierkowa urocza jak zwykle 🤪

Monia, cmokam Arusia w zatkany nosek, żeby szybko przeszło a kysz 😆 😘 😘 😘

Anka73 - kciuki za dobre rady lekarza jutro 🙂

Ilona - przesyłam troszkę pogody ducha 😘
(choć ja w sumie przez pół dnia wqrw przeżywałam; w robocie byłam)

Mocno współczuję wszelkich boleści 🤨 🤨 🤨

A no i wykres Morfiny mnie rozwalił; cudo 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do upałów to nie wyobrażam sobie moje dziecko chgodzi juz peawie w samym pampie a wyglada jak jedna wielka rana ręce porazka cale w potówkach a szyja to juz normalnie szkoda pisac wyglada jakbym trzymala go na smyczy takie odpazenie ze az mnie boli jak patrze i nic nie pomaga ziemnaczanka oilatum sudokrem kosmos
ilonka po burzy wychodzi slonko 😘
iskierka normalnie ta Twoja niunia jestr niesamowita jaka duza i zdolniacha super
agata nasz bobo tez potrafi wyjac smoka i potrzyma troche ale wlozyc to juz smoka nie potrafi a raczke jak najbardziej 😜 ale juz chwyta coraz wiecej rzeczy 🙂 ale zabawek nie utrzyma poki co molestuje mate.
wlasnie wycykowane wykapane dziecko poleglo w ramionach taty, tata dumny jak paw a ja bym najchetniej rozwod wziela 😎 😜 😠 🤪 🤢 po co mi maz mam synka 😉
dobranockuje 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehhh..wpadam ale czy zdąrze cos naskrobac...moja zasypia" w pokoju obok, trzeci dzien z rzedu testuje samozasypianie..Łatwo nie jest,ale udalo sie juz dwa razy...poplakuje,nawołuje az padnie...zauwazylam ze uspokajająco działa na nią piosenka Kayah "kołysanka dla serca",,wiec leci w kółko..hehe

cos cisza dluzsza w pokoiku,wiec doczytuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asienka troche milosci i wyrozumialosci dla Meza skoro tak ladnie Synka uspil 😉 🙂
no moja tez wyciaga tego smoka i trzyma ...
potem stara sie trafic, ale dupa jej z tego wychodzi 😁
dzisiaj tez ksiazeczke zlapala i w lep sie nia walnela 🤪
zdolniacha jak cholera heh

JoZo co tam w robocie bylo ?

klapi oc przytule jesli nikt Cie nie kocha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...