Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anka73 moja pierwsza corka była dzieckiem kolkowym do 4 m-ca i w tym czasie mamusia wykończona z 90 kg spadła do 50.Wiem kochana co to znaczy walczylam jak dzika i dopiero na koncu stara pediatra do której poszlam poleciła mi do picia dawać melisal i proszek troisty na czubeczek łyżeczki i do picia .Wycałować ja chciałam na nastepnej wizycie małej odeszło z dnia na dzień 🙂
Ja dziewczyny mam osobisty dramat.Rozstaje sie z facetem .Zajebiscie fajnie że teraz jak mał a ma 3 m-ce 😠 po 7 latach zwiazku.Przed nami chrzciny 18 tego nie mam pojecia jak to bedzie.
Długo by pisać o przyczynach a i tak mam łeb jak sklep wiec nie pisze. Ja to kurwa całe życie bede miała pod góre...........totalna masakra.
Spadam spać choć pewnie i tak dupa z tego bedzie bo mnie myśli zżerają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agatta, byloby fajnie przy okazji z wami na pola ruszyc,ale pewnie bez mojego dziecka...

New,no to zajebiscie... 🤔 skoro podjełaś taką decyzje wlasnie teraz to musisz miec powody, bądz dzielna....
przy prasowaniu ciuszków młodej tez sie rozpływam, zapach tych ubranek mnie zniewala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
new kurcze az gesiacza s kora mnie oblazla
jak patrze na mojego spiacego meza to tez mam ochote kopnac go w dupe i powiedziec do zobaczenia nigdy 😠 dziala mi na nerwy ostatnio bardzo bardzo myslalam ze jak dziecko sie pojawi to jakos sie zmieni a on nic moze to ja zbyt wiele wymagam ☺️ ale idzie spac i nawet dobranoc nie powie 🤢 a jakbym juz sie rano nie obudzila to mialby wyrzuty sumienia a moze i nie 🤢 nie pomaga mi nic w obowiazkach domowych wszytsko jest na mojej glowie zakupy pranie sprzatanie dziecko i inne sprawy rozpiescilam go i teraz mam za swoje palant 😠
wlasnie popsulam skypa i nie moge sie zalogowac ani z n ikim gadac aaaaaaaaaaaaaa
ide spac bo i tak niedlugo bedzie przerwa nocna na ssanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
New, może się jeszcze poukłada 😉
choć jeśli nie warto to nie życzę 😆 jak piała Agatta, może lepiej z innym 😉

Asienka - musisz jakoś faceta do pionu postawić i powprowadzać w domowe obowiązki, bo nie dasz rady, a poza tym bez przesady, ile można zasuwać w pojedynkę jak pan i władca leży i pachnie! Pogadaj z nim serio, faceci są bardzo prosto skonstruowani; może się okazać, że on po prostu nie wiedział że coś powinien zrobić... 🥴

Ramka - a z daleka dojeżdżasz do wawy?

Też już idę kimać.
Miłej nocki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pewnie, nie ma co zyczyc z tym, na pewno New przemyslała to (jesli nie-przemyśl) moze gdzies czeka ktos...ja juz sie przekonałam,ze wszystko w zyciu jest "po coś"...

JoZo ja wiem czy z daleka...jakies 80km, z Łowicza..godzina pociagiem

a codo chłopów,no ja tez sie wkurzam na mojego bałaganiarza, ze jemu nic nie przeszkadza itp itd,ale i tak go kocham, i wierze,ze z czasem choc troche go naucze,,Jest najlepszy, jaki mógł mi sie trafic 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NY - powiem krótko - szok ! ze teraz, ze maluszek, że w ogóle. to w sumie nic miłego. oby się zatem jakoś poukładało, tzn. dobrze poukładało ci zyczę 🙂asieńka, mój to dobranoc powie, ale w sumie też obowiązki domowe ma w d...
prosta konstrukcja?? owszem, ale az do tego stopnia, zę jak nie trąbisz non stop, to "zapomina". ech i mam teraz dwójkę dzieci 😁
Agatta, dzięki za foty. 🙂
szkoda, ze nie zawsze fotki oddają rzeczywistość tak do końca. nie wiem, jak z twojej perspektywy, ale z mojej jego łapki wygladały bardziej komicznie 😁
zaraz dopiszę sobie nazwy tych specyfików kolkowych. do chuja pana !!!!
cos kurwa musi działać na te kolki, przecież ludziom dorosłym podaje sie jakieś leki i mają działanie wiec nie wierzę, ze nie ma nic dla takich maluszków.
ja piję ten rumianek i perdzę jak cholera od wczoraj i zauważyłam,ze mały też jakby więcej dziś prukał. przynajmniej go odgazuje trochę.
poprasowałam to chyba se legnę bo i tak zaraz cysio będzie grany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez matka nieprasująca jestem ☺️ ☺️ ☺️

Julka współczuję zębowego bólu, oby szybko minęło

Asienka nie daj się! jak rozpieściłaś to teraz odpieść i będzie ok 😉

NY nosz kurka wodna, ale przykro 😞 trzymam kciuki, żeby jednak w życiu wam się ułożyło tzn Tobie i córeczce, bo jak z chłopem nie warto to nie warto i już.

Anka
ja codziennie masuję wirtualnie ten maluśki brzuszek i zaciskam kciukasy, żeby nie bolało już nigdy.

Klapi
😘

dziecięcie śpi, ale nie wiem, jak długo jeszcze. coś ostatnio nie może wpaść w ten sen głębiej bidulka 😞 może też ją brzuszek męczy...od kiedy nam się Fenicol skończył to jakoś tak gorzej...a mama mówi, że nigdzie nie może dostać w aptekach 😞 idę do wanny i nie wiem, czy wrócę więc pierwsze na dziś dobranoc i spokojnej nocki mamuśki i dzidziuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dla Arusia cmok w nosek 🙂
Emilka jaka pannica 🙂 a Remik mnie rozwalił 🙂
Ilonka tulis poszedł do Ciebie 🙂
Julka przesyłam coś przeciwbólowego na tego zebola 🙂
New Współczuje 😞

pobudka po 6.00 już smiechy i gadlstwo włączone, nocka z wieloma pobudkami a i nawet łaczem bo pierdy wyjśc ni chciały 😞 co ja znowu zezarłam to nie wiem 😞 teraz miśka lezy parta o ciażowa podusię i wcina grzechotke, i jakos mi się tak wydaję że dziś lepiej rączkami trzyma tylko i tak tą grzechotka wali się po główce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nacisnęłam jakiś skrót i wszystko mi sie skasowało
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
widocznie komputer zadecydował że niewarto zanudzac moimi wypocinami
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
trudno po krótce nocka rewelacja a z samego rana wkurza mnie teściowa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂

Maluch jeszcze spi, ale ja juz nie moge
cholerny upal mnie obudzil ...
zbieram sie juz powoli bo dzisiaj jade do firmy
polaczymy spacerek z praca ...
zabieram moja LOlitte i zobaczymy czy razem da sie popracowac 🙂

asienka na tesciowa cieply mocz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moze sprobujcie Mamy kolkowe i gazowe 😉 te kropelki BioGaia
to probiotyk wiec zdrowy - nie zaden uzalezniajacy lek czy inne gowno
ja podaje mojej i zero kolek !
cos tam czasami przy baku zasteka, ale to nic w porownaniu z tym co opisujecie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry nocka w miare mała teraz zasypia, ze spaceru nici bo pada 😞, cały dzien w domku a mnie dalej brzuch boli cala noc sie meczylam...a moj maz do mnie rano widzac mnie zjechana CZEMU MNIE NIE OBUDZILAS ZEBYM SIE MALA ZAJAL ?????? 🤪 🤪, biedak ogluch na placz dziecka
new wspolczuje, jezeli nie jest warto to pewniewiesz co robisz, jak moja mamcia mowila TEGO KWIATU PÓŁ ŚWIATU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi ja sie nie znaju my mamy tylko laptopika ale pracuje non stop wlaściwie o 6 rano do 24 🙂 i sprawuje się superowo nad bookiem zastanawiał sie mąż bo właściwie jego praca to internet i potrzebuje z niego korzystac cały czas w plusie cos nam kolega polecał ale ja sie nie znam więc nie wypowiadam 🤢 kurcze szkoda tak zdjec i filmów 🥴
my juz po 1 spacerku zaraz zabieram się do rodziców, a teściowa olana moczykiem 😉a przy takiej pogodzie to chyba poparzona 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heloł

szybko się chwalę i mykam...Lenka spała od 20.30 do 4.20 longiem 🤪 🤪 i od 4.20 do teraz 🙃 🙃 byłam w szoku i moje cycki też bo o mało nie wybuchły od nadmiaru mleka.

Właśnie pytanie do mam karmiących cycem.Jak to robicie gdy wasze dzieciaczki tyle śpią a macie nawał?? odciągacie w nocy czy co? bo moją nawet jak na siłę przystawię to nie chce 🤔 bo śpi a mi cieknie i zalewam wszystko.

Robię akcję:

SZKLANKA MLEKA DLA MALUCHA 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
NEW trzymam kciuki i pamietaj że zawsze możesz nam się wyżalić..zawsze wesprzemy cie psychicznie 😘

ale upał..KSawi przez to od rana marudzi, już siedzi w samym pampersie i chyba jeszcze mu za cieplo...
no coż, zakładka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o Anitko jakas ty piekna, wogóle tworzycie fajna rodzinkę, co notebooka to sie nie znam 😞
usnął chachar mój jeden, wychodzę z siebie a podejrzewam że to nie brzuch tylko jakiś mega wkurw mojej córki powoduje u niej płacz
Ilonka to ci Lenka niespodziankę sprawiła

mężyk dzwonił i powiedział że wcześniej dzis wróci, teraz chodzi na kurs z przedsiebiorczości bo wziął dotację z uni i własny biznes będzie otweirał a ja trzese portami żeby się mu udało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...