Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja mam takie wrazenie ze chłopy mysla ze dziecko nic w zyciu kobiety nie zmienia i powinna byc w 100 % taka jak kiedyś. Zupełnie nie wiedza co sie z nami dzieje i w wiekszości przypadków nawet sobie tym glowy nie zawracaja. Zawsze szukaja drogi na skróty, dla nich problemu nigdy nie ma i tylko my problemy stwarzamy i wszystko komplikujemy.
Ale sie rozpisałam...

Emi powtórze po wszystkich - porozmawiaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bogusia ja też jestem całkiem inna 🙂
faceci to proste konstrukcje a my kobiety nie lubimy mówic wprost bo dla nas to zbyt banalne, ale czasem trzeba. Emi zapytaj poprostu, tymbardziej ze nie przeszukiwałas telefonu tylko chciałas fotk zrzucic.

kurde a mnnie jak dziś serce zabiło, idę sobie po realu po pasażu a tu centralnie jakis koles przede mna przechodzi szybko i tak bardziej z tyłu go widziałam i włazi do kwoaciarni, po zapachu a zaraz po głosie poznałam że to mój były przyjaciel, to z nim i moim Michałem tworzylismy bande SMS. Smutno mi sie zrobiło, że nawet nie mogłam za nim krzyknąc i pochwalić sie moją Mają (on mieszka w UK), ale zaraz wrócił mi obraz tego jak rozjebał moje wesele i wbiłam w niego. Ale serducho mi waliło jakbym 10km przebiegła i nie wiem od czego czy ze strachu czy z nerwów, nie wiem co by się stało jakbysmy na siebie wpadli, czy on wiedział że ja to ja, oj czekam na Michała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez sie zmieniłam..przy dziecku jestem bardziej odpowiedzialna 😉
ale jak mały zasypia 🤪 i wychodze na spotkanie z kolezanka to ona mowi ze zachowuje sie jak dawniej..tzn. prowadzimy głupie rozmowy, chichramy sie, czasem popijamy piwko i popalamy papieroska ☺️ 🤪
dzis tez mi sie takie spotkanie szykuje 🤪 🤪

kupiłam bebilon 1 zobaczymy jak niuniek go przyjmie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcze nie zdarzylam ziemniakow wyciagnac a juz wyjec sie obudzil, wiec obiad robilam na raty przed 10 minutami skonczylam zupe buraczkowa, bo mlody zasnal w lezaczku, a jak sie obudzi to chyba pojdziemy na spacer, a jak nie to chociaz na dworze pobedziemy w ogrodzie.

co do mleka- chcialam dzis dac bebilon dla kolek i zaparc, nawet zrobilam juz ale i tak dalam cycka, bo nie moglam tyle czekac az sie ostudzi, a wyjec byl coraz glosniejszy. no ale i tak musze kiedys go wyprobowac bo za tydzien obrona i musi dziecie wytrzymac bez cycka ponad pol doby jak wroce z Łodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to sie taka skoncentrowana na dziecku zrobiłam, teściówka bardzo ale to bardzo mnie drażni. O sobie to mało co pamiętam. Wyglądam i czuje się jak spasiony kocmołuch 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie mamy leżaczek 🙂
Oczywiście zdolna ja przy wyciąganiu części wszystko wywaliłam na podłogę i pozytywka trochę harczy. Chyba muszę ją znowu upuścić hehe
Za to malutki sie pobujał chwilkę i zasnął 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja już mam 2 bebilony i 2 do wyrzucenia bo żadnego adaś nie chce i żadnego nie moge mu podawac jedynie jakieś na receptę dla skazowców 🤢 ale to muszę iśc do lekarza żeby mi odpowiednie przepisał póki co będe karmic piersią 🙂
znów dziś wkurzyła mnie sąsiadka szłam na spacer z małym - płacz musiałam wrócic bo tak się darł że szok tak wiało ze w wózku miałam piachu jakbym z piaskownicy wróciła 😉 no i targam się na góre a ta stoi przed moimi drzwiami i mówi"ale to dziecko się pani napłacze" takim zgorszonym tonem i patrzy na mnie jak drzwi otwieram i glupia stoi i milczy a ja na nia spojrzałam i mowie" tak to jest w klatce u jednych dzieci placzą u drugich sie awanturują a u trzecich pija" no i chyba trafiłam bo zarowno 2 jak i 3 pasuje do jej rodziny 😜 pinda jedna będzie komentowac mojego "krzykacza" 😠
mam bardzi zjebany dzień
a mąż mnie doprowadza do białej gorączki 😠 ostatnio jedlisy obiady u moich rodziców bo mąz razem z tatą prowadzą razem 2 firmy no i było wszystkim to na ręke bo pracują rano i popoludniu wiec jedlismy razem a potem ja siedzialam sobe w ogrodzie u rodzicow ale mezowi zaczelo to przeszkazdac wiec siedze dzis w domu i dzwoni ze bedzie na obiad na 15 wiec wszystlo szykuje ten wpada o 15/30 poczym dostaje tel i pojechal 😠 a obiad stygnie palant a ja siedze jak ta kwoka z dzieckiem w domu zabije go chyba dzisiaj 😠 dzis w mieszkaniu mam 25 stopni ale jak zapowiadaja te upaly niech zapomni ze bede mu sluzyc w blokach w takie cieplo w razie w opuszcze mieszkanie i wyprowadze sie do rodzicow 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asienka piekna riposta ja dziś tez poleciałam w h&m, ide do przymierzalni prawie wszystkie puste a dla matki z wózkiem albo inwalidów zajęta, i tak sobie stoje i postanowiłam że jak wyjdzie ktoś normalny (czyt. bez wózka) to mu puszczę wiązkę, a jeszcze obok trzech kolesi chyba się założyli bo jeden przebierał się w babskie szmaty a dwóch tarzało się po podłodze ze śmiechu 🙂 a ja razem z nimi 🙂 i wychodzi wieśniara gówniara w białych adidosach brzydka, tłusta i z pryszczami w reku staniczek trzyma, a ja do Majki nachylając się do wózka " no nie ma Majuś co się dziwić że dzieczyna musi z tej przymierzalni korzystać do innej by się nie zmieściła" tylko nie myślcie że była jakoś chorobliwie gruba poprostu McDonaldLaska, a mnie tak wkurwiają ludzie którzy korzystają z przywilejów nieswoich. To szczęście że młoda nie darła się po przebudzeniu bo bym chyba z siebie wyszła, a tam zawsze ją karmie na spokojnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mojemu nie służę i nawet niech o tym nie marzy...jak ma syf w szafce a ja ubrania prasuje to wypieprzam mu wszytsko na środek pokoju i ma to poskładać.Jak obiadu nie zje na czas to ma potem zimny. Wanny po sobie nie umyje to ja też tego nie robię i albo bedzie sie kąpał w brudnej albo ją myje przed kąpielą ale wtedy jest zły 😉 spodnie które zosawia na srodku pokoju już raz zostały schowane a nastepnym razem trafią do kosza na śmieci...tak sobie chłopa wychowuje bo ja służącą nie jestem tylko żoną.

Emi pogadaj ze swoim

Moja mysz od 11 do 16 nie spała 🤢 to za wczorajszy dzień 😉

idę prasować póki mam chwilę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irysek:
temp pokojowa - do 12 h (choć w takie upały to pewnie nie)
torba lodówka - do 24 h
lodówka 4 C - 2-5 dni
zamrażalnik wewnątrz lodówki -10 C - 2 tyg
zamrażarko-lodówka -14 C - 3 miesiące
zamrażarka -18C - -20C - 6-12 miesięcy 🙂
Rozmrożony pokarm można trzymać w lodówce do 48 godzin.
Rozmrożonego mleka nie należy gotować, tylko podgrzać do trmp. 36 C w naczyniu z gorącą wodą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asienka, mi też się podoba jak odpowiedziałaś tej sąsiadce.
I tez nienawidzę wścibskich przechodniów.
Ostatnio jak karmiłam na ławce to podeszła starsza pani i powiedziała, że jak będę piła dziennie trzy bawarki to będę miała baaardzo dużo mleka! Powiedziałam że i bez tego mam wystarczająco i już nie wnikałam w skuteczność jej rady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...