Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

wrócilam czysta 😎 😉

czy wasze Dzieci też mają taką banie z piąstkami?? Lenka wkłada sobie do buzi i coś tam marudzi po swojemu.Dzisiaj robie test czy tak uśnie sama w łóżeczku jak narazie to trwa już pół godziny dobrze że nie płacze bo jak zacznie płakać wejdę pogłaskam i wyjdę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc - wrocilam 🙂

dzien jak zwykle intensywny
bylismy chyba WSZEDZIE 🤪
czekam do 20.30 i klade LOli - narazie lezakuje na bujaku 🙂

Ania78 Jagodki to ukochana piosenka mojej LOlitty
jak placze a Mama zaspiewa to nie ma bata zeby sie nie wyciszyla 🙂
strasznie na nia to dziala
... spiewalam jej to juz jak byla w brzuszku 🙂

a jesli chodzi o bajki to mam takie powiedzmy dziwactwo 😉 ze narazie nie pokazuje Maluchowi
jeszcze zdarzy sie w zyciu tv i przeroznych bajek naogladac 🙂
za to czytamy ksiazeczki 🙂

kasiak ale masz fajnie z tym biurem !
moze cos po znajomosci dla kweitniowek wyszukasz
i wszystkie w tropiki pojedziemy 🤪
my chusteczki soft&cream rowniez 🙂

ilonka fajne te etapy 🙂
ja czytam czasami na e-dziecko albo na baby-bum

Morf wzruszajace to ☺️

a dla Guciaczka JoZowego brawo za akrobacje ! 😁

a jesli chodzi o ciuszki to Oli tez juz nosi sie w 68 😎
i tez piszczy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pomysłu na moje dziecko 😞 popsuło sie starsznie 😞 jak narazie zostaje przy tym sposobie usypiania ale jeszcze nie śpi tylko wyje to ja wchodzę przytule wycisze odkładam i wychodze ciekawe ile razy tak zrobie zanim usnie. Musze być twarda chociaż serce peka no i ciagle mysle że kiedys sasiedzi wezwa na mnie opieke ze młoda tak płacze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłyśmy ze spaceru - Kluska wykąpana , nakarmiona i smacznie śpi w łóżeczku 🙂
Nie wiem jak Wy ale ja się już pożegnałam z gondolą. Raz że za mala a dwa to Lena już nie bardzo chce spacerować na leżąco. Paskuda jest ciekawa świata a w spacerówce w pozycji pół leżącej najlepiej jej sie podziwia otaczenie. No i dopływ powietrza lepszy 😉

Ilona - ja usypiam Małą w ten sposób że kładę ją do łóżeczka, smoczek i ulubiony slonik w rączkę (musi coś trzymać) Posiedzę chwilę przy niej i w przeciągu 10min Mała śpi. No - chyba że jest bardzo zmeczona to wtedy zasypia w wózku. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jaka ladna Lenka 🙂

u nas na szczescie Oli zasypia bez problemu
jeszcze nie zdarze jej dobrze polozyc a juz spi
zawsze po godz 21 juz jest beton 🙂
ale tez sie boje, ze Mala sie zepsuje przez ten miesiac jak bedziemy w Sopocie ...
no zobaczymy

w ogole ja na Oli nie moge narzekac
jakis taki Aniolek z niej sie zrobil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętacie jak Wam pisałam że Lenka sama ładnie zasypia w łóżeczku?? to odkąd skończyła dwa miesiące to się popsuła i już nie chciała zasypiać 😞 az się boję co bedzie jak skończy trzy 😮
Usnęła wkońcu przy cycku bo tak się wkurzyła w tym łóżeczku płakała aż się zanosiła nawet ręce nie pomagały dopiero cyc uspokoił.Jak chce moja królewna zasypiać przy cycu to niech jej będzie albo wyrośnie i jej się znudzi albo nie i będę miala przechlapane.

Agattka to są ćwiczenia takie jak aerobik dostajemy łapki na ręce coś jakby płetwy i walczymy z oporem wody 😉 a potem takie długie rurki "makarony" i też walczymy 😉 biegamy w basenie skaczemy tak by dotknąć nogami kolanami brzuch itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata my w ogóle nie mamy TV 😉 puszczam więc jej czasem piosenki z kompa i od czasu do czasu dam popatrzeć 🙂

suanach prześliczną masz córcię 😘

Finka ja to znałam już a i tak ryk był, nie wklejaj więcej takich linków 😜 😜 😜 😁

my się powoli zabieramy za szykowanie kąpieli, a tu Pyzol znowu chrapie w chuście i obie jesteśmy ostro upocone ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajny taki aerobik 😆
dla mnie wszystko co zwiazane z woda jest zajebiste bo wychowalam sie nad morzem ...

ilonka nie martw sie tym usypianiem
pewnie Lenka narazie potrzebuje Mamy - pozniej jej sie zmieni, na pewno ...
juz pisalam o tym ( JoZo tez ostatnio o tym pisala - nawet polecala ksiazke ) , ale nam na tych warsztatach chustowych mowili, ze niemowlaka nie da sie rozpiescic ... zachecali do tego aby jak najczesciej "rozpieszczac" Dzidziusia noszeniem na rekach, w chuscie, przytulaniem i pieszczeniem ... podobno czym wiecej bedziemy sie zajmowac Dzieckiem gdy jest niemowlaczkiem - tym szybciej Dziecko zacznie sie usamodzielniac, szybciej zacznie sie bawic samo i spedzac samo czas, zasypiac samo itp itd ... ja bardzo duzo nosilam LOlke na poczatku, myslalam nieraz, ze szalu dostane ... a teraz Kobita nieraz woli byc na lezaczku czy lezec sama niz na raczkach, zasypia pieknie ... u mnie to sie bardzo sprawdzilo dlatego bede "rozpieszczac" mojego Malucha jak najbardziej sie da - oczywiscie dopoki jest niemowlakiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wiem czemu mi się dziecko tak dzisiaj popsuło.
Goście. Za dużo obcych ludzi. Każdy tylko głupie miny stroił i chcial brac małego na ręce. Cały nasz plan dnia wziął w łeb. Naszczęście pociumkał troche cyca i lula już grzecznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My juz w domku po działkowych wojażach.

Ogolnie to dzisiaj na dworze masakra zero wiatru i byliśmy upoceni jak dzikie swinki 🙂

No ale nic mały na powietrzu swietnie sie czuje a pozniej w nocy pieknie spi.
Teraz juz ukapany i od jakis 30 minut chrapie 🙂

No ja na Filipa tez narzekać nie moge. dostaje butle, odkladam go do lozeczka dostaje smoka i pieluche tetrowa do ktorej sie przytula i spiocha gora 15 min. i mlodego nie ma.
Mam lozeczko turystyczne i wersja dla malych dzieci ma opcje bujania jak w kolysce i z tego korzystamy chociaz od wczoraj zauwazylam ze malemu sie to nie podoba wiec zasypia sam ze swoja niunia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiak jak czytam o Twoim Filipku to jakbym czytala o mojej Oliwce 🙂
niestety jak czytam o Twojej tesciowej to tez jest podobnie 🤢

LOli zasypiala wczesniej przy karuzelce
a teraz zauwazylam, ze woli w ciszy ...
te Dzieciaki sie zmieniaja z dnia na dzien normalnie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sledwo skończyłam pisać a LENKA już wzywała i musiałam jeszcze drugiego cyca zapodać ahhhh....gdzie najbliższy dom wariatów bo muszę się zamknąć na chwilę!

Bogusia schłodź sobie plasterki ziemniaka i połóż na oczy to bardzo pomaga albo pośliń sobie.Może masz na coś uczulenie.

idę spać kobiecinki bo przytyłam kilogram 😠 po tym aerobiku i czuje się cieżka 😠
dobranoc 😘

jeszcze tylko pójdę kogoś w łeb strzelić bo mi gwizda pod oknami "debil"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...