Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
zarlam i ogladalam hustawki na allegro
no i udalo mi sie kupic - identyczna jak ilonki 🤪
za ... UWAGA !!! 280 PLN 🤪
no to moja LOlka bedzie miala raj 🙂
chyba, ze sie przestraszy i bedzie ryczec heh 🙂

NEW Ty ciacho jedno ! 🙂 😉

no to juz sie pozegnam bo ide do rowerzysty sie chwalic ( wlasnie wrocil )
jak tanio upolowalam 😎

dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ramka, mam identycznie; uwielbiam podkówki Gucia i zamiast szybko ratowac sytuację to ja się podniecam podkówami ☺️ ☺️ ☺️ ☺️

Iskierka, super że Emilkowe wyniki lepsze 🤪

Ilona
, ja też dzisiaj ponad 1,5 godziny usypiałam na cycu; mały possał i odpływał to ja go do łóżeczka, pospał 5 minut i płacz no to ja znowu cyca i tak w kółko; teraz już chyba na dobre zasnął (tzn na 3-4 godziny) bo od kwadransa go nie słyszę 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No moje Bo też radośnie krzyczy i piszczy, ale czasami aż baniak puchnie 😮
Agatta chyba u Iskry (mistrza wyłapywania okazji 😁) się szkoliłaś 😁
Mój Bobek zasypia przy cycu, tak jakoś wyszło i trzymamy się tego sposobu- jak jej dobrze, to mi tym bardziej 🙂
Dobrej i kolorowych 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta ☺️ dzięki, ale to w sumie nie suwak, sama zrobiłam w PSzopie 🙂 winszuję złapania okazji 🙂

NY "Aniołku" 😜 to może jak znajdziesz pięć minut opiszesz nam te ćwiczenia? bo ja to się wam przyznam, że czasem mi pomysłów brakuje jak to moje cudo zabawiać ☺️

kurde, jak ja was doczytuję to już wszystkie odpowiedzi padły i nie mam co napisać odkrywczego 😜 😮

Ilona a co Ty tak te ziemniaki wszędzie przykładasz? 😉 mi kiedyś na migrenę chyba też radziłaś... 😉 ziemniak dobry na wszystko? 😉 😁

jutro zębolog, brrr...oby babka zawału nie dostała jak mi do paszczy zajrzy ☺️ jakoś po ciąży mam wrażenie, że tam jakaś makabra się odbywa 😮
dopisuję się do matek uwielbiających podkówki 🙂

buzi buzi, dobrej i spokojnej nocki byłe kulki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzałka
wczoraj dzien mini wojna sie zakonczył, gdyz... mój kochany chodzi sa mna juz trzeci dzien, wiec postanowiłam wczoraj wreszcie mu dac 🙂 i mówie do niego, ja usypiam Maje a ty odkurz, na to on: sorry nie obraź sie a co robiłas cały dzien? no i kurwa przegioł 😞 😠
niby jest juz ok ale wkurzył mnie tym ze wanienka stoi nie wylana, juz mu wczoraj obiecałam ze w sobote bedzie zajmował cały dzien sie dzieckiem, a w nocy z piatku na sobote budze go na karmienie, niech kuzwa widzi jak moje nic nie robienie wyglada
joZo to z Gutka niezły akrobata 🙂 że tak potrafi się przekręcać, wczoraj Maja znowu przekręciła się z placów na brzuch i odwrotnie ale tylko raz, a nastekała się przy tym niemiłosiernie 🙂
Lenka kapielowa dama 🙂
Emilka brawo za wyniki 🙂
new aniele 🙂
podkówki to ja uwielbiam 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Mamuśki
Wyglądam jakby mi ktoś przyłożył. Takie mam czerwone oczy.
Misiek grzecznie spał do 7. tatuśko jak zwylke próbował mnie zmolestować a ja checi zero. Nie wiem co mi się porobiło. Ale tak od porodu to specjalnie ochoty nie mam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek dostał wczoraj swoje pierwsze autko. Ciotka się pospieszyła i jeszcze bryka troche poczeka na małego. Za to sie jeszcze szarpneła na gryzaka fishera. Troche za ciężki dla małego. Wogóle mam wrażenie że praktycznie wszystkie zabawki za ciężkie robiom i jak narazie hantelki nic nie przebija.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia wierze ze moglas sie wkurzyc na meza... ale wiesz moj tez mysli ze ja caly dzien nic nie robie tylko na brzuszku siedze... tylko pech jest taki ze jak raz go zostawilam na pare godzin z mala to akurat byla grzeczna wiec sie az nudzil;/ no ale coz tak to juz jest z mezami ze im sie wydaje ze my to tylko siedzimy i nic nie robimy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bogusia to tak jak ja 😞 mnie sie kompletnie nie chce, nie wiem co mi sie porobiło 😞

Majki noc tragiczna dzis, ogolnie stwierdzam ze musimy kupic nawilzacz powietrza, bo chyba przez tak sie budzi, do tego jak wczesniej spała od 20.30 do 2, czasem 3 to teraz budzi sie pierwszy raz koło 23 24 potem o 2 4 5-6, normalnie nie wyrabiam i albo to jest prez te upały albo przez to ze ona jest wieksza i wiecej jesc potrzebuje 🙂 a najlepsze jest to ze ja ja biore przykladam do cycka 5 min possie i spi i mam wrazenie ze ona nawet nie zdazy sie nabic bo usypia 🙂

wrzaski, piski, smiechy sa niesamowite, ogólnie tak od trzech dni, zauwazyłam ze sie taka doroslejsza zrobiła, wiecej gada, wiecej sie wierci, a kołyska chyba robi sie pomału za mała bo, nózki i raczki wystaja jej przez szczebelki i czasem w nocy patrze a ona w poprzek lezy, nogi wisza a ta piszczy z radochy 🙂 oj kocham tego mojego potwornickiego

Majka juz zasypia przy cycorku wiec wrzucam bikini i na lezak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...