Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

U was tam elka za grosiki markowe ciuszki a u nas te same kosztuja tyle co od projektanta. Przeciez są takie malutkie a cena odwrotnie proporcjonalna 🤢

Ja bym chętnie skorzystała jak dotacja finansowa przyjdzie. teraz to pół biedy bo gorąco i sam pampers w użyciu a jak się chłodniej zrobi to trzeba bedzie się wykosztować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wybiore po słoiczek jak szwagier wróci z nad morza bo on samochodem dysponuje. Dzisiaj go olśniło i na pałe pojechał z siostrą i jej mężem nad morze 🙃 Szalony hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja pomału dochodzę do wniosku, że Ksawi się już nie najada Bebilonem 1, bo ostatnio karmię go co 1,5h i na raz zjada jakieś 150ml..i chyba dlatego taki marudny jest.
hmm, ale na Bebilonie 2 jest napisane żeby podawać od 6 miesiąca..
a na kaszki chyba jeszcze za mały 😮
w kropce jestem..

100 lat dla Hani i Brzydkiego, ciekawe jak jego skok ze spadochronem 🤔
Klapi zamieść koniecznie jakieś fotki z tego wydarzenia 🤪


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi ... dla Hani sto lat ! 🤪 i przy okazji Brzydkiemu - Happy Birthday ! 🙂

monia fajnie, ze wyjazd sie udal ! 🙂
chociaz kilka dni wypoczynku ...

Sztunia ja to mysle, ze to najlepszy pomysl zeby Twoj Michal chociaz 1 dzien sam z Maluchem zostal ... bedzie Cie pozniej po nogach calowal 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
klapi sto lat dla najbliższych 🙂i dla ciebie wiele usmiechu ja nie zagęszczam kaszka z tego wzgledu ze emilka i tak dobrze wygląda a jak juz zasnie to spi całą noc ,narazie nie ma potrzeby,za to wczoraj zjadła kawałek bułeczki dosłownie kawałeczek,takiej słodniej,i wiecie co,darła się ,piszczała az za obrucs ciągneła łapkami,tak jej zasmakowalo hah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z ciuszkami mowie serio,ale kwestia tego,ze wysyklka tedexem do 15kg kosztuje bodajze 35e wiec to juz jest drogo dosyc dlatego stad przez allegro nie oplaca sie handlowac... a no i kwestia tego ze musialybyscie sie zdac na moj gust
srednio na lumpku 1 rzecz dla malych dzieci kosztuje 50centow-1-2 euro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Morfi zawsze przed mlekiem daje mu wodę i to pierwsze pragnienie zaspokaja, ale potem dalej jest ryk i wodę już wypluwa, a jak mleko dostaje to się tak go niego trzęsie jakby pół dnia nie jadł..

zacznę go obserwować

mąż mówi że się taki maminsynek robi, bo wszędzie tylko ze mną, ale kur*a mać jaki ma być jak męża całymi dniami nie ma i wraca jak młody już śpi. No to normalne, że się do mnie przyzwyczaił jak jest ze mną 24h/dobe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia tekt wuja pierwsza klasa 🙂

ilona ja sniadanie do pracy meżowi nigdy nie robiłam, bo przecież obydwoje pracowalismy i dlaczego tylko ja miałam sniadanie robic co za tym idzie wcześniej przez to wstawać, a jak widział jak ja sobie maszcze kanapeczki, składniki sałateczek do miseczek to tylko miauczał jak ja sobie dogadzam, ale nigdy mu kromek do pracy nie zrobiłam i nie zrobie 🙂

ja dałam ociupinkę jabłka ostatnio jak samo sobie robiła jabło z ryżem 🙂 oczywiście ubrudziła jej ytroche body 🙂 a jabłko nie wiem dokładnie jak przyjeła- memlała buziolem słodkim i sie nie krzywiła to chyba najwazniejsze 🙂

jeju ja ubranka na szczęście chowam do pudła, część rzeczy tóre nie przypadły mi do gustu mam zamiar wydac komuś, zbieram szmatki no bo plan na dziecko nr2, oczywiście będzie to dziewczynka hahahha

klapi my chcemy widzieć fotki z lotu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha

moj tak robil jak byl mniejszy, przy mnie nie spal, meczylam sie po 3 godziny tylko ojciec wrocil z pracy lub z zakupow on od 2 minut spal i wychodzilo na to ze mam zlote dziecko bo wiecznie spi 😜

teraz nawet przy Tatusiu pokazuje ze ma mocny glos 😁

dzis spal do prawie 8mej oczywiscie z przerwami na cycunia, ale karmilam go na spiocha, jak zawsze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja odciagam mleko-robie mamgazyny na powrot do pracy
kupilam specjalne woreczki8 40szt po 250ml
ale napelniam po ok. 120-175
juz mam jais litr mleka odciagniety od kilku dni 🙃 🤢
tylko,ona tak czy siak nie chwyta butelki
mam 3 rozne
aven
TT
NUk
zadnej nie chce 😞 😞
nie umie jej nauczyc pic z butelki-nie wiem jak dlugo mozna "przeciagnac" dziecko bez jedzenia-zeby chwycila butelke
u mnie trwalo to 6 godzin
w koncu plakala bo byla glodna-zaciagnela sie w sumie 2 razy reszta jej wpadla polowe wypluwala-robila miedzyplczem drzemki po 5 minut-5 minut swietny huymor 20 minut ryk zas drzemka-wiec nie wiem jak sie uczy dzieci pic z butelki-zaznaczam,ze bylo to moje mleko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może też daruje sobie kaszke. Nocki przesypia na głodnego tez nie wygląda 😉
Marcheweczka i jabłuszko to chyba bedzie dobry początek 🙂

Agatta wczoraj jak mały wpadał w histerie co 5 minut to też tak miałam. Robiłam już wszystko, a przyszedła Sławek a ten łobuz od razu banan na buzi i gadke wstawia. Aż normalnie się zazdrosna zrobiłam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może elka daruj sobie butelke i za jakiś czas już spróbuj z niekapkiem. Od 6 mieisąca juz chyba można śmiało próbować. Może dziewczyny lepiej wiedzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie łatwiej z butelki by było. Szczerze mówiąc to nie wiem czy są jakieś przeciwwskazania. Ja napewno bede chciała zrezygnować z butelki jak tylko bedzie to możliwe. Ze smoczka już prawie zrezygnowaliśmy bo wiem jaki to później problem oduczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...