Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny czasem dzieci nie chcą pić z butelki ale świetnie sobie radzą jedzeniem z łyżeczki mialam dwa takie przypadki i wcale to nie było męczące a Maluszki 5 miesięczne często już ładnie siedzą więc takie karmienie łyżeczką to była sama przyjemność. Staś nawet wody nie pił z butelki tylko łyżeczką jemu podawałam fakt trwało to troche ale co się nie robi dla dzieci.
Lenka wody i herbatek nie tyka bo to trucizna i pije tylko mleczko z butelki pod nieobecność mamusi ale jak jej daje witaminki to na łyżeczce i ładnie zjada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ella spróbuj łyżeczką podać Twoje mleczko narazie tylko kilka łyżeczek i przystaw do cyca potem wydłużaj wydłużaj czas łyżeczek może tak mała zaskoczy szybciej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Lenke nauczyłam pic z butelki troche oszukując bo wyciągłam cyca i niby chce jej wlożyć do buzi ale szybko dałam butelkę i zaciągła.

Idę sprzątać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mateczki)
Dzisiaj juz jestem szczesliwa ale tylko do jutra haha 🙂
Wybaczcie mi ze nie doczytam dokladnie Was

Haniulko
Wszystkiego NAJ NAJ NAJ 😘
Ja juz 4 miesiace szok 🤪

I dla Brzydkiego 100 lat i radosci z prezentu 😆

Dzisiaj taka duchota ze chyba w domku posiedze ale i tak bedzie milo bez kochanej tesciowki 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mlody kupe walnal i juz mi lzej na sercu, bo 5 dni nie robil 😜

sztunia ty tez bierzesz Azalie- kiedy zaczelas ?

czekam na meza az przyjedzie zabrac nas do domku, bo auto wczoraj wzial i nie mam sie jak od mamy ruszyc 😉

co do butelki- ja mialam przeboje tydzien temu ale to raczej bylo spowodowane sztucznym mlekiem, ale mlody ma Aventa i super z niego pije, szczegolnie gdy jest glodny 😁

wlasnie dyskutuje z babcia i sie zali do niej, za mama siedzi na brzuszku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia fajnie, że wypoczęłaś 🙂

Sztunia dobry pomysł chłopa z dzieckiem zostawić na jeden dzień, niech wie, jak to nicnierobienie wygląda 😉

Bogusia moja lubi karuzelkę i czasem przy niej zasypia jeszcze 🙂 ale chyba między naszymi bobasami jest miesiąc różnicy, nie? 🙂

ubranek na razie nie sprzedaję, poczekają na bobo nr2 i nr3 😉 (na szczęście mam większość unisexów) ewentualnie oddam komuś w rodzinie, jakby co 🙂

Pyzulinka się popsuła ze spaniem, budzi się w nocy co najmniej dwa razy na cyca. Może to ten skok rozwojowy 😉 oby nie trwał za długo, bo ja śpioch jestem i brakuje mi snu okrutnie ☺️ u zębologa ok, mam już zaklepanych 5 kolejnych wizyt i może będzie spokój z kłami na jakiś czas 🙂

miłego dnia, idę poleżakować i z małżem pospędzać czas, bo popołudniu do pracy wybywa. buzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajne skakadło. Kurcze ale tych rzeczy dla dzieciakow, tylko skad kase i miejsce w mieszkaniu brac? 🙂

Pokazemy fotki bo beda robione.

Ja z jedzeniem to tylko arbuza sprobowalam dac i smakowal strasznie.
A z reszta to myslalam zeby sie wstrzymac bo pediatra kazala po ostatimn szczepieniu dopiero przyjsc na konsultacje ale nie wiem czemu.

U nas smoczek be, butelka be oj ciezko sie bedzie z cycemn rozstać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapciu n ja się właśnie martwie że będę musiała karmić i karmić z 5 lat 😞 ale mam sposób by jej cycka obrzydzić 😎 posmaruje całego kremem nivea i nakleje włosów 🤪 jak zobaczy to się przerazi i nie bedzie już cyca chciała...takie to troche drastyczne ale skuteczne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tej stronce co wam linka wysłałam fajnie można wszystkie zabawki pooglądać bo mają demo i ja już chce większą część 🙃 🙃 tylko nie wiem gdzie to trzymać 😉 eksmisje zrobie sąsiadom 😉 i przejme ich mieszkanie na rzecz zabawek Lenki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do karmienia piersią to moja kumpela ma ponad rocznego syna i dalej karmi cysiem. W sumie to nie ma innego wyjścia bo jak nie chce mu dać to ją tak tłucze po twarzy, pluje i ciągnie za włosy, że se poradzić z nim nie może. Poza tym mówiła, że próbowała mu nie dawać 3 dnie to nie chciał ani nic innego pić ani jeść. Tyle, że to wszystko było na zasadzie: "Mama Ci nie da cycy, mama nie da", a jak zaczął płakać to było "no dobrze, mama da"... więc w sumie sama jest sobie winna... a wogóle chce grać taką dobra mamusię i właśnie zaczyna jej to bokiem wychodzić... Ostatnio była na jakimś bazarze i chciało mu się pić, dała mu sok, zaczął pluć, robić sceny więc musiała go karmić cyckiem w jakiejś bazarowej przymierzalni... Szczerze mówiąć, mnie byłoby już wstyd takie duże dziecko w ten sposób karmić. Z niemowlęciem to normalne, ale z dzieckiem, które chodzi i zaczyna mówić to już dla mnie osobiście trochę siara...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...