Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kahna zbyt emocjonalny stosunek mam do tych kocykow
zal by mi bylo ☺️ 😉

ja na buziaka dwa razy cieniutka warste Sudocremu zapodalam
i krostki zniknely
takie krostki od sliny Oli miala kolo ust

zaraz zacznie sie Milosc w rytmie Rocka na MTV 🤪
czy jakos tak ...
widzialam ostatnio jakos przypadkiem ...
mozna sie konkretnie usmiac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kupiłam sobie dzis takie o wdzianko i mimo,ze smiesznie wygląda jest bardzo wygodne i fajne 😁
to jest całość,taki jakby kombinezon moj m mówi,że to spiochy 😁

[URL=http://img717.imageshack.us/i/naszezdjcia4560.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/8195/naszezdjcia4560.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata no to czekam na fote czekam 😜 no tak prosiak bedzie wypoczety po wczasach to i chetnie bedzie pozowal 😁tak te programy amerykanskie sa zarabiste tez to czasem lukne lubie sie usmiac na next, kiedys leciala zakochaj sie w tili tekili 😁 albo polowanie na singla normalnie wymiekam ludzie to nie maja wstydu 🤪
my na mordke sucha stosowalismy oilatum teraz kremujemy tym co nam lekarka przepisala, ale dzis przy kapieli zauwazylam multum krostek na brzuchu takie deliktane czerwone nie wiem skad moze zmiana oilatum na oilan tak podzialala?normalnie idzie zglupiec z tymi przypadlosciami naszych dzieciaczkow 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o wlasnie snilo mi sie chyba juz z tydzien temu ze bylam w Wa-wie na spacerze z mama Gutka i Hani czyli Jozo i Klapi, az sie zdziwilam, ze moge miec takie sny 😁

mlody po godzinie obudzil sie na cycka znow, ale juz na spiocha go pokarmilam, wiec juz mial te rejony 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wow Agatta cóż za sny 🙂

Swoją drogą ja wczoraj chyba tak przeżywałam podanie malemu deserku że w nocy śniły mi sie Hippy, Gerbery i Bobofruty 🤪 Masakra jesli tak mam na wszystkie nowe rzeczy w życiu małego reagować 🙂

Iskierka piekne z was kobietki 🙂 I ten kwiatek we wlosach boski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i duża Iskierka i mała Iskierka to super lachony..

Agata sen powalający..
ja tam miewam erotyczne ☺️ 🤪

kładę się, a nóż dziś też mnie ktoś we śnie podusi ☺️ 🤪..bo mąż dalej na telefonie 😠

jeszcze dopijam piwko i ide na papierocha i lulu..

baju do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskra - faktycznie ani zmarszczek ani sadła nie widać 😆
laska jesteś bez dwóch zdań
a Emilka urocza z kwiatuszkiem 😘

Irysek
- wpadaj wiec dziewczyno do Wawy, będziemy spacerować 😆
co prawda Klapi się aktualnie wakacjuje, ale inne warszawskie mamy ją na pewno godnie zastąpią 😆

Kahna
- Ksawi jak się świetnie śmieje w kąpieli 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskra a wiesz, że Emila to miny strzela jak Ty całkiem 🤪 fajny ten rampers razem z niewidzialnym brzuchem i zmarszczkami 😉

Agatta właśnie mi uświadomiłaś, że strasznie dawno nie zapamiętałam żadnego snu 😮 a ostatnio byłam tak zmęczona, że nie byłam pewna czy młodą karmiłam, czy mi się tylko śńiło 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny wkoncu wrocilam i pierwsze co to na brzuszka 🙂 jedyne co zdazylam doczytac to zabki Emilki takze 3mam kciuki zeby szybko poszlo 🙂
ja sie musze pochwalic ze mojej Malej udalo sie dzisiaj (nie wiem jak) przewrocic z pleckow na brzuszek 🙂 pomimo tego ze jak lezy na brzuszku to nadal tylko troszke podnosi glowke 🙂 wiecej chyba doczytam co u Was dopiero jutro bo dzis nie bardzo jest jak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...