Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aloha!

a my juz po wizycie ciotek kolejne 2 body są i dobrze ze na 74 wiec nie trzeba body juz kupowac teraz tylko spiochy mi sa potrzebne 😉
jedna ciotka- kumpela z klasy przyjechala ze swoja 3letnia corka i ta jak zobaczyla ze karmie mlodego piersia tez chciala zebym ją nakarmila 🤪 (ona sama byla karmiona tylko 3 miesiace piersia 😉)

mlody budzi sie od kilku dni co 2 godziny w nocy, w dzien tez spi gora po 50 minut, czyzby sie nie najadal moim mlekiem ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ech trudno powiedziec, ale jak kiedys jechalam do lodzi to o 4 nad ranem wypil 60 ml po 2 godzinach znow 60ml, a pozniej mial juz mieszanke mojego + sztuczne to wypijal 80 czy 100, bo wiecej nie chcielismy dawac bo nie wiadomo czy to bedzie pil, ech to jest wlasnie glupie ze nigdy nie wiem ile on potrafi wypic za jednym pociagnieciem 😉

ale wlasnie go zwazyłam wazy 6,6kg, a ja 55.4 kg- czyli on tyje ja chudne 😁
wiec chyba oki, a pewnie sie tak budzi bo chyba juz ząbki tez ida, bo caly czas paluchy w budzi i pociera te dziasla, a najlepsze jest to, ze ja widze biale cos a gornym dziasle, a nie na dolnym, hehe

p.s. mlody polegl w ramionach taty na fotelu bujanym i teraz spi znow, pewnie ta pogoda- deszcz, szaro i nijako 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michaś mi wypija 180 ml co 2 godziny czasami dłużej.
Skoro przybiera to wszystkow porządku 🙂
Irysek ty chudzielcu hehe
A ja musze kupić cytryne i spróbować czy rzeczywiście pomaga na plamy z marchewki, bo michaś zapaćkał białe spodenki 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bogusia ja dzisiaj mam zamiar zakupić świeżą pierś kurczakową i zrobić małej zuokę na tym, zobaczymy co z tego wyniknie 🙂 Olisia co dzień je starte jabłuszko i bardzo jej smakuje 🙂 Nie będę jej kupować jabłka w słoiczku, bo skład takiego słoiczka to : jabłko 100%, więc po co mam płacić 3 zł za jabłuszko w słiku, jak mogę jej sama zetrzeć 🙂 co do zupek słoiczkowych to się zobaczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki,

Gutkowi życzymy zdrówka i uśmiechów z okazji 4 - miesiecznicy 🙂

My już spakowani na jutrzejszy wyjazd, jeszcze tylko wieczorkiem kosmetyki dopakuje i tyle 🙂

Wczoraj dzwonilam do gina przez ten moj mega dlugi okres i powiedzial ze mam odstawic tabsy i jak pojawi sie miesiaczka poraz kolejny to znowu zaczac je brac. Jesli problem bedzie wystepowal znowu o trzeba zmienic tabletki 🤢

U nas juz jakies miesiac temu Filip zaczal robic po 3 kupki dziennie wiec stwierdzilismy ze to na zabki i faktycznie dziaselka sa biale i wszystko ostatnio laduje w buzi ale zabkow ani widu ani slychu.
Mój chrzesniak dostal zabki jak mial 10 miesiecy a slinic i pakowa wszystko do gebolka zaczal jak mial 3 miesiace wiec troche to trwalo 🙂 Zobaczymy jak to u nas bedzie wygladalo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do hemoroidow- chyba tez je nabylam, jakies 3 tyg po porodzie, ale bylam tydzien temu i gincia i nic mi nie powiedzial, a zdarza mi sie raz na jakies czas miec krew na papierze wiadomo po czym, ech i tak sie zastanawiam co to moze byc? ilonka jak nabedziesz jakis medykament co ci pomoze to mi napisz tez zakupie.

a ogladaliscie wczoraj i przedwczoraj moze taki film dokumntalny jak wychowac dziecko czy jakos tak-na dwojce lecial i byly tam pokazane 3 sposoby wychowywania dzieci z lat 50tych, 70tych i wspolczesnie i najgorsze bylo to z lat 50tych gdzie dziecko mozna bylo tulic tylko przez 10 mint dziennie, karmiono je tylko butelka, wystawiano codziennie!! na dwór na 4 godziny ,a spac mialo od 19- do 7 rano i nawet jak płakało to nie mozna bylo wejsc do pokoju i je bron moze przytulic, no maskara, nawet jakby mi dawano MILION złotych to bym na ten eksperyment sie nie zapisala 😜, a najlepsze jest to ze ta niania- mentorka ktora mowila rodzicom jak maja to dziecko wg tej metody wychowywac, byla bezdzietna baba stara panna, kuuuuuu i co ona moze wiedziec o wychowaniu dzieci 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał się rozpłakał jak mu dałam zupke jarzynowa z gerbera. Spróbowałam i rzeczywiście okropne w smaku - a kupiłam 2 🤢
Ja nie mam własnych jabłek a nie mam zaufania do tych ze sklepu 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie w tej zupce tylko pietruszke czuć. Jakby była przyprawiona to by smak był lepszy ale nie moge doprawić więc nie kupie jej więcej. Jezeli juz to jakies inne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde, Pyzolinka nie daje mi doczytać 🙂

tyle do tej pory z notatek 😜:
Ilonka piękne fotki 🙂 Lencia też urodzona modelinka 🤪

Guteczku STO LATEK i zdrówka dużo od e-ciotki Ani i od Matysi 😘
Ależ śliczny, tzn przystojny!!

Agatta mam nadzieję, że będziesz zaglądać mimo wypoczynku inetnsywnego!

Ilona z makowcem miałam to samo, doktor mówił, że to jakieś pęknięcie przewodów 😉 dostałam maść wdupną i już ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my wlasnie zjedlismy obiadek - szpinak z ziemniaczkami.

Czy wasze dzieciaczki tez od razu ida spac po takim posilku?

Filip po zjedzeniu od razu placze na poczatku myslelismy ze chce wiecej ale od plakal bo chcial isc spac 🙂

Tak go to jedzenie meczy ze musi po obiadku pozadna sieste sobie zaserwowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁 😁 😁 no ciekawe jaki haremik synuś sam sobie kiedyś uzbiera 😁 😁 😁

spacerek taki sobie, dla młodego chyba znowu za gorąco, bo spał tylko pół godzinki, a kilka poprzednich dni - nawet po trzy
może dośpi w domu, choć na razie się nie zanosi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie rzadko będę do Was zaglądała przez jakiś czas ale nie będzie to zależne ode mnie muszę być gdzie indziej nie wiem jak sobie ze wszystkim poradzę. Za tydzień w niedzielę mamy chrzest Arunia jest to jego pierwsza poważna impreza dziewczynki też bardzo to przeżywają tym bardziej że ksiądz się zgodził żeby to one służyły do mszy i będą trzymały olejki i wodę w najważniejszym momencie. Przygotowania więc czas zacząć co prawda robimy w restauracji ale gości będziemy mieli w domu po prostu szaleństwo .
12 sierpnia Piotrek idzie do szpitala i tu właśnie zaczyna się mój dramat będzie miał operację na guza w głowie myśleliśmy że się obejdzie że pomogą mu leki ale niestety musi być operowany chociaż tu Wam mogę się wyżalić że boje się jak cholera nie wiadomo jak to wszystko będzie.
Od kilku dni prowadzę walkę z Panem Bogiem dlaczego mnie tak doświadcza co jeszcze mnie spotka najpierw mąż łajdak pijak teraz kiedy ułożyłam sobie życie mam to co powinien mieć każdy człowiek szacunek i miłość to znowu to gówno. Niedawno skończyłam walkę o Weronikę którą można powiedzieć że wygrałam chociaż tu też nigdy nie ma pewności to znowu muszę stoczyć kolejny bój o kochaną osobę .Quwa gdzie tu jest jakaś sprawiedliwość chyba w dupie.
Przepraszam że tak się tutaj rozpisałam ale w końcu musiałam to z siebie wyrzucić bo w domu muszę udawać że nic się nie dzieje a tak naprawdę to mam ochotę wyć do księżyca albo dałabym komuś w ryja ale mieć automatycznie pewność że mi nie odda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...