Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moja córcia też już śpi, ale pewnie jeszcze na cyca wstanie 🙂 Ciekawe czy w nocy się obudzi, oby nie- to będę wiedziała, że jej dziąsła aż tak bardzo nie bolą.
W naszej familii najlepsza jest mama, ale jak Piotrek wraca, to przebiera, ubiera, kąpie i pobawi się też 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie zdarzylam dopisac poprzedniego posta i juz maly sie obudzil, a pozniej jeszcze raz, chyba brzuszek go boli bo juz od 3 dni nie bylo kupy 🥴 teraz spi na wielkim naszym lozu a my chyba idziemy sie razem prysznicowac, oby synus pozwoli nam sie wykapac razem 😁

wiec zakladam do jutra 😁
dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o agatka ciesz sie ze dojechaliscie szczesliwie 🙂
dzwoniłam dzis do ciebie ale nie odbierałaś 🙂


moja jest pulpetem ale wiem,ze nie bedzie 🙂


[URL=http://img824.imageshack.us/i/naszezdjcia4599.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/672/naszezdjcia4599.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o rzeczywiscie teraz patrze na tele i widze Iskierko, ze dzwonilas ...
cos sie stalo ? bo nie chce juz tak po nocy oddzwaniac ...
sorki, ale w ferworze walki nie slyszalam, ze tele dzwonil 😞

ho ho ho Emilia juz gazety czyta 😁

a my siedzimy sobie wlasnie rodzinnie i gadamy bo dawno sie nie widzielismy
ale za chwile sie klade bo juz padam ...

takze na dzis sie pozegnam

dobrej i spokojnej nocy Gwiazdeczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JoZo wspóczuje ,moja przez te zęby tak się dzis wieczorem darła,myślałam,że zaraz się wykończy,czopek załatwił sprawe,polecam VBURCOL-N
ale ileż tego czopa można wsadzać noo!!!!!!!!!!

Moja młoda jak widzi,że mam jej smoka w buzi(uchytem go trzymam w buzi ,nie smoczkiem)to mi zabiera i sie wkurza ze go mam 😁 zabiera i sobie wsadza 😁 😁 😁 😁
moja kuleczka kochana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry z ranca 🤪

Iskiereczko kochana jestes ! 🙂

a u nas pierwsza nocka przespana tak jak w domu 🙂
ciesze sie bo bylam w stresie, ze Maluchowi ciezko bedzie sie zaklimatyzowac ...
o 7 Oli przywitala nas kupsztalem 🙂

Trzymam kciuki za wszystkie zeby Dzieciaczkow bo doczytalam, ze wychodza 🙂

narazie spadam na jakies sniadanko, ale bede zagladac ! 🤪

milego dnia Laseczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy 🙂
Moje dziecko zawsze (od kiedy je butlę, po całej przespanej nocy) o 5 rano budzi się na cyca- wypije i dalej śpi tak do 8.00. A dxiś zażyczyła sobie butli o 5 rano 😮 Ja nietomna musiałam wstać i działać a ona mi w tym czasie podśpiewywała 😎 Teraz robi zadymę w łóżeczku- próbuje je rozwalić zabawkami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Jak dobrze ze Agatta dojechałaś szczęśliwie 🙂

Takiego ranka to ja jeszcze nie miałam. Michaś się obudził to chciałam mu pieluche zmienić. Już mu czystą założyłam i krem chce nakładać a ten sika puszcza 🤔 a za chwile kupę wypuszczać zaczął. Jeszcze nie miałam okazji widzieć jak kupka wychodzi 😉 No to ja wyciągnęłam drugiego pampersa i znów sik i kupa 😮. Dopiero za trzecim podejsciem założyłam mu pampersa. Kupy jak narazie nie ma 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A propo smoka- jest jej zupełnie obojętny. Miała taki okres, że nie była głodna, chciała sobie tylko podydać cyca, ale mnie już od tego memlania jej piersi bolały- to kupiliśmy jej smoczek. Jak pcha rączki do buzi, ja daję jej smoka, ona chwilę podyda, za chwilę wypuści go z buźki i wogóle się tym nie przejmie tylko dalej pcha swoje łapinki 😮

Emilka musi być oczytana, jak ma zostać małą miss- ona będzie przyajmniej wiedziała co oznacza skrót, RTV albo AGD w przeciwieństwoie do Pani Rubikowej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heh Bogusia, mnie Oliwka nieraz osisiała jak była mniejsza, okupała mnie chyba tylko raz 🙂 Raz jak nie miała jeszcze miesiąca, to akurat robiła kupę, jak zdjęłam jej pampersa, podniosłam jej nogi a ona tak się napięła, że strzeliła kupą pół metra na podłogę 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Młody padł po północy.
w takich awaryjnych sytuacjach najlepiej działa cyc na leżąco i młody zasypia i zostaje z nami w łóżku, ale tym razem nawet tak się wkurzał 😞
Po długiej walce nakarmiłam na siedząco, tak się spodobało i zasnął 😉
I spał 4 godziny 🙂 potem 2 i 2. No i od 8 już nie śpimy.

Iskierka - no tak właśnie czytam że te czopki używacie; muszę je sobie kupić, dzięki za sugestię 🙂
A jak często można dzieciom te czopki zapodawać? One są z jakimś środkiem przeciwbólowym czy jakie?

Bogusia - to ty szczęściara jesteś, bo ja kupę młodego miałam na sobie już wiele razy 😁 😁 😁

Basik - Gu też nie chce smoka 😞 i nie mam sposobu na uspokojenie innego niż cycuś.
Jak miał dwa miechy to nawet mi się wydawało że zaakceptował smoka, ale teraz już zupełnie go nie chce
że o siku nie wspomnę... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...