Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oliwkę też uspokajał cyc na leżąco 🙂

A wczoraj mała jadła wieczorem butlę i co chwilę krzyczała. Pociągnęła chwilę i znowu i krzyczała i tak cały czas. Patrzę i wydaje mi się, że ma białawe dziąsełka, to zaczęłam ją "drapać" smokiem z butli po dziąsełkach i się uspokoiła a za chwilę zasnęła 🤔 Może ząbki...???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki,
wstawiam własnie zupę dla nas i pomyślałam ze zrobie osobno Nadii a nie te ochydztwo ze słoika ale kurcze nie wiem jak.
Na piersi ugotuje rosołek z marcheweczką młodą ż działki od babci i tą marech z wywarem zmiksuję bo na mięsko to chyba za wcześnie......
Ktoś już robił albo ma pomysł
Dawajta cioteczki kwietnióweczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

New ja wczoraj czytałam przepis na pierwszą zupkę i napisali tam że lepiej najpierw zmiksować mięsko i warzywka bez wywaru. A tak ogólnie kobietko to ja nie mogę się doczekać kiedy przyjedziecie do City Lubin 🙂 jakbym na ciocie z ameryki czekała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha 😁
dzis do 18tej jestesmy sami w domu, bo tescie wybywaja juz w odwiedziny, maz w pracy, a ja z igorkiem bedziemy sie byczyc 😉 a na obiad zrobie spagetti, ktorego nigdy nie lubilam a po ciazy juz bede jadla 3 raz 😮 chyba mi sie cos pomieszalo 😁

newyork ja czytalam ze wlasnie wywaru nie nalezy podawac, zajrzyj tutaj
http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/1,79410,8129593,Rozszerzanie_diety_niemowlaka____od_kuchni.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
też raz zaliczyliśmy strzał z kupy na odległość 😁 poza tym ze dwa razy zostałam osikana po wyjęciu młodej z kąpieli 🙂

Iskierka 😁 świetny leniwiec, pewnie nie jeden facet by takiego chciał hodować 😉

u nas właśnie kupol na leżaczku poszedł 🙂 czyli przebieranko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jednak nie, pampers marki huggies wytrzymal 😁

a wiecie ze w tesco do dzis jest promocja wlasnie huggisow 128 sztuk za niecale 50 zl, my jedno opakowanie kupilismy zeby zobaczyc czy sa dobre, ale juz braklo teraz 3, moze dzis pojedziemy znow to zobaczymy czy są.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
new a my kiedy sie zobaczymy??nie mamy az tak daleko do siebie,tak samo emilka tez mozna sie spotkac,Słupsk też nie na koncu swiata 😁


JoZo
Viburcol N

Wskazania: Lek stosowany jest u niemowląt i małych dzieci w stanach niepokoju przebiegających zarówno z gorączką, jak i bez gorączki. Preparat jest pomocny w przypadku bolesnego ząbkowania, kolek niemowlęcych, odczynów poszczepiennych, a także infekcji. Łagodzi rozdrażnienie i przywraca spokojny sen.

Dawkowanie: Doodbytniczo. W ostrych stanach włożyć 1 czopek do odbytu kilka razy dziennie. Po uzyskaniu poprawy 1 czopek 2-3 razy dziennie. U niemowląt od 1 dnia życia do 6 miesięcy maksymalnie 1 czopek 2 razy dziennie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wiecie co, moj mlody robi tylko kupe na kolanach najczesciej u mnie, chyba raz mu sie zdarzylo zrobic w foteliku sam. i raz na macie a tak zawsze musze mu towarzyszyc 😮

ciekawe czy mu sie to kiedys odmieni?

zakladka na cycola, bo juz 2.5 godziny nie cyckal i sie domaga i zalosc panuje w domu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...