Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
lo matko a ja znowu musze przeprosic ☺️
ani od Iskierki ani od Ani73 wczoraj tele nie odebralam ☺️
Dziewczyny mam nadzieje, ze sie nie gniewacie ...
ale totalnie sie urlopuje wiec caly czas telefon zostawiam gdzie popadnie
i zapominam o nim
potem patrze a tu zonk
postaram sie przy dupsku go czesciej nosic ...

nadszedl czas drzemki Oliwiaczka - Dziewczyna padla na kocu
no to ide sie prysznicowac ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ja znów z doskoku 😞 normalnie nie moge sie przyzwyczaic ze nie jestem aktywna na brzuszku 😞
z tego co oki co doczytałam to adas dziekuje za zyczonka ale to zlecialo szok normlanie
ania odnosnie oka nam ropialo caly czas wlasciwie od porodu i przestalo od 3 tyg, nie pomgalay krople masci przemywanie woda sola niczym 😞 w koncu zapadla decyzja zabieg 😞 i jak juz sie umowilam na termin i babka zaczela mi opowioadac jak to bedzie to postanowilam ze przez miesiac do zabiegu zawezme sie i ta rope sama dziecku wycisne 🤪 no i wiara i czyny poskutkowaly a robilam to nastepujaco: przy kazdym karmieniu dziecka wpychalam na sile palca w kacik oczka i tak pulsacyjnie lub na okraglo uciskalam potem od ucha w kirunku noska naciskalam dolna powieke i znow uciskalam z dnia na dzien bylo coraz wiecej ropy maly jak sie budzil to nie mogl oka otworzyc a w samym kaciku mial gigantyczna ropna kule 🤪 no i juz sie poddawalam bo mowie coraz wiecej wiec lipa ale uciskalam znow i znow i znow i ktoregos dnia poprostu nie bylo nic oczko jak nowo narodzone wiec aniu próbuj i wiary i wytrwalosci napewno przejdzie a wieczorem i rano jedynie co teraz robie to delikatnie przemywam przegotowana woda i od czasu do czasu zapobiegawczo uciskam,
lece sie ograniac trzymajcie kciukaski za udane chrzciny strasznie mi teskno do was musze kiedyc zarwac nocke i doczytac i popisac z wami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam niedzielnie 😜
zaczynam z grubej rury:
o tak, niezła ta owłosiona dupa 😁 😁 😁
było jej więcej 😜 tylko trochę obcięłam zdjęcie
może niepotrzebnie... 😎
Agatta – ta owłosiona dupa u jakiegoś gościa co się na fotkę wprosił jak Guciaczka na basenie uwiecznialiśmy 😠 🥴 😁 😁 😁

Iskra
- Emilka pięknie wygląda w różowym kapeluszu; a jak kokieteryjnie się uśmiecha

New –
Nadia rozkoszna z rana a w chuście tworzycie niezły tandemik 🤪 🤪 🤪
mam tylko jedno ale (z góry przepraszam za wymądrzanie, ale chodzi o dobro naszych bobasków) – nóżki powinny być bardziej w pozycji na żabkę, tak żeby kolanka były wyżej niż pupa, wtedy będzie bezpieczniej dla stawów

Sto latek na trzecią miesiączkę Mii

Kahna – słyszałam że na basen mogą chodzić spokojnie już trzymiesięczne bobaski, ale woda powinna być wtedy ok 36 stopni, a dla czteromiesięcznych 32 wystarczy (guru Zawitkowski się wypowiadał) 😉

Sztunia – mega super wypasionego wakacjowania 🤪 🤪 🤪

Asienka – podziwiam cię w tym wyciskaniu ropy, brzmi to jak płacz małego przy każdym podejściu 😞 😞
ale super że pomogło i tak na poważnie to faktycznie lepiej samemu pouciskać niż oddać dziecko w ręce chirurgów okulistów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przysnęło się dziecku 🙂
[URL=http://img802.imageshack.us/i/64941946.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img802/8505/64941946.jpg[/IMG][/URL]
Dobra mina nie jest zła 🙂
[URL=http://img822.imageshack.us/i/44855841.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img822/2151/44855841.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Morfi - moje dziecko zasypia właśnie w takiej pozycji jak Anielka, nieważne jak go położę, on i tak obraca się na boczek i rączki składa koło buzi 😆

Gutosław też się po królewski już dzisiaj zdefekował 😁 😁 😁
a teraz śpi porannie już prawie półtorej godziny 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Morhpi 🤪 😁 😁 😁

Moja tez tak spi na boczku przewanie na prawym 🙂

Kurcze gdzie ta moja mamuska 🤨 miala byc i zaginela 🤔 musze sie wykosic bo cieplo sie zrobilo a ja taka naturalna jak malpa prosto z drzewa 😁 😁 😁 a raczej Nuny nie wezme ze soba 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Babka pikne miny strzela 🙂

Sztunia ja też znalazłam owłosioną dupę, ale postarałam się od razu o tym zapomnieć 😉 😁

asieńka wielkie dzięki 😘 z tego, co opisujesz to ja tak masuję przy przemywaniu przegotowaną wodą...ale może będę jeszcze częściej. a Matysia już przy tym nie reaguje, tak się bidulka przyzwyczaiła 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...